بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

بهتره هر دو طرف بحث ؛با دلیل و استدلال پیش برن و پیچوندی در کار نباشه ,کاریم ندارم در چه حالتی باشه وقتی یه طرف موضوع متوجه نشده ؛استقبالی هم نمی کنه فقط دنبال یه هدف هس اعصاب طرف مقابل به هم بریزه ,تو فضای مجازی که پر از ابهام هس اینجور بحث ها زیاد پیش اومده و خواهد اومد.
روی صبحتم کلی بود

سلام
آقایون این 2 - 3 صفحه آخر تاپیک پتانسیل این رو داشت که چند نفر رو برای همیشه از دور خارج کنه .
رعایت کنید .
دادا پرهام. لابلای اون حذفیاتت کامنت Rev2 من رو هم پاک کردیا ربطی به بحث نداشت

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk

آقا من بحثهای صفحه های قبل رو با حذفیات بسیار و... (:d) اینا خوندم و فهمیدم اوضاع شیر تو شیری بوده برا خودش
اما یه موضوعی برای من خیلی جالب بود اینکه بعضی از افراد برای افکار و طرفداری از سازنده بازی مورد علاقه خودشون حاضرن همه رو زیر سوال ببرن و بعدش هم توهین و تحقیر و...
به جان خودم ارزشش رو نداره:d
البته طی این مدتی که تو این تاپیک فعالیت کردم فهیمدم کیا دید عمقی به بازی دارن و کیا بازی رو فقط در سطح غلط میبینن

------------------------------------

راستی شایعه ای جدید برا عرضه ریمستر بصورت فیزیکی داره درسته؟

رنکینگ بازیهای رزیدنت اویل

تمام امتیازهای متای بازیها است و نتیجه نقد منتقدین بزرگ
:d

Resident Evil : Survivor

Resident Evil : Mercenaries Vs

Resident Evil : Operation Raccoon City

Resident Evil Outbreak File #2

Resident Evil: The Mercenaries 3D

Resident Evil : Dead Aim

Resident Evil: Deadly Silence

Resident Evil Outbreak

Resident Evil 6

Resident Evil: The Darkside Chronicles

Resident Evil: The Umbrella Chronicles

Resident Evil 3: Nemesis

Resident Evil: Revelations

Resident Evil 0

Resident Evil Code : Veronica X

Resident Evil 5

Resident Evil 2

Resident Evil

Resident Evil 4

پ.ن 1 : این رنکینگ فقط برای راهنمای کسانی هستند که آشنایی چندانی با سری ندارند و میخواهند از بین بازیها انتخاب کنند. به هیچ وجه جهت بحث و دعوا و مشاجره نیست پس لطفا از انجام بحث های بی ارزش خودداری کنید

آخرین ویرایش:
رنکینگ بازیهای رزیدنت اویل

Resident Evil : Survivor

Resident Evil : Mercenaries Vs

Resident Evil : Operation Raccoon City

Resident Evil Outbreak File #2

Resident Evil: The Mercenaries 3D

Resident Evil : Dead Aim

Resident Evil: Deadly Silence

Resident Evil Outbreak

Resident Evil 6

Resident Evil: The Darkside Chronicles

Resident Evil: The Umbrella Chronicles

Resident Evil 3: Nemesis

Resident Evil: Revelations

Resident Evil 0

Resident Evil Code : Veronica X

Resident Evil 5

Resident Evil 2

Resident Evil

Resident Evil 4

پ.ن 1 : این رنکینگ فقط برای راهنمای کسانی هستند که آشنایی چندانی با سری ندارند و میخواهند از بین بازیها انتخاب کنند. به هیچ وجه جهت بحث و دعوا و مشاجره نیست پس لطفا از انجام بحث های بی ارزش خودداری کنید
Revolution چه قدر رنک زیادی گرفته''''اگرچه واقعا به پتانسیل های ترسناکیش برگشته بود'ولی داستان و گیم پلی زیاد جالبی نداشت'
به هر حال دستت درد نکنه دوست عزیز

واقعا عالی بود نریمان.دستت درد نکنه.ولی من یکی که خیلی جالب بود!;)

بحث نداره دیگه.چند تای اول که اختلافشون خیلی کم بود و تقریبا در یک حد بودن.اون اختلاف اندکشون هم به خاطر شرایط زمانی و ویژگی های کنسول هایی هست که بر روی اونا عرضه شدن.

فقط کد ورونیکا رو فکر نکردم جلوتر از زیرو و 3 باشه.واقعا جا خوردم و خوشحال شدم!

رولیشنز هم به نظر من حقش بوده.شاید با نسخه های کلاسیک قابل مقایسه نباشه.ولی نسبت به چند نسخه ی اخیر و همچنین RE6 که تقریبا همزمان با اون اومد و تازه خیر سرش شماره دار هم بود واقعا شاهکار بود و ترکوند.این نوید این رو میده که نسخه ی دومش هم شاهکار باشه.چون به نظرم تا اینجاش از اون کمتر نبوده.به هر حال سازنده هاش همونا هستن دیگه.من که بی صبرانه منتظرش هستم.مخصوصا اینکه محبوب ترین شخصیت زندگیم هم بعد از 15 سال غیبت توش حضور داره،اون هم به عنوان قهرمان اصلی بازی!;)

رزیدنت اویل 6 هم که دیگه جای هیچ بحثی نمیذاره.امتیازش حتی کمتر از دو نسخه ی Chronicles شده!:dگرچه به نظرم،همونم براش زیاده.یعنی امکان داره کپکام از همچین افتضاح بزرگی درس نگیره؟:(

آخرین ویرایش:
Revolution چه قدر رنک زیادی گرفته''''اگرچه واقعا به پتانسیل های ترسناکیش برگشته بود'ولی داستان و گیم پلی زیاد جالبی نداشت'
به هر حال دستت درد نکنه دوست عزیز
این رنک مربوط به نسخه 3DS هست. من بالاترین رنک های هر نسخه رو قرار دادم

- - -ویرایش - - -

واقعا عالی بود نریمان.دستت درد نکنه.ولی من یکی که خیلی جالب بود!;)

بحث نداره دیگه.چند تای اول که اختلافشون خیلی کم بود و تقریبا در یک حد بودن.اون اختلاف اندکشون هم به خاطر شرایط زمانی و ویژگی های کنسول هایی هست که بر روی اونا عرضه شدن.

فقط کد ورونیکا رو فکر نکردم جلوتر از زیرو و 3 باشه.واقعا جا خوردم و خوشحال شدم!

رزیدنت اویل 6 هم که دیگه جای هیچ بحثی نمیذاره.حتی کمتر از دو نسخه ی Chronicles شده!:dگرچه به نظرم،همونم براش زیاده.یعنی امکان داره کپکام از همچین افتضاح بزرگی درس نگیره؟:(
اتفاقا با توجه به جو نامناسبی که نسبت به RE6 هست خوب امتیازی گرفته :d

- - -ویرایش - - -

آره.واقعا زیادش هم هست!:d

پست قبلیم رو هم ویرایش کردم.نظرم رو درباره ی رولیشنز هم نوشتم!;)

- - -ویرایش - - -

ولی خودمونیما !این سری resident evil یه سیره سعودی و نزولی عجیبی داره که فکر نکنم تو هیچ بازی دیگه ای باشه'
بعد هم چه قدر نسخه از بازی اومده تا حالا من خبر نداشتم'من فکر می کردم کله سری روی ۴ و ۵ می چرخه:))

ولی خودمونیما !این سری resident evil یه سیره سعودی و نزولی عجیبی داره که فکر نکنم تو هیچ بازی دیگه ای باشه'
بعد هم چه قدر نسخه از بازی اومده تا حالا من خبر نداشتم'من فکر می کردم کله سری روی ۴ و ۵ می چرخه:))

نه داداش.اصگه از لحاظ داستانی حساب کنیم،خط اصلی داستان ریمیک و کد ورونیکا و 5 هست.4 هم کلا یک داستان فرعی و بی ربطه.ولی اگه قرار باشه فقط به عنوان یک بازی بهش نگاه کنیم،قطعا یکی از بهترین و کامل ترین های دنیای گیم بوده!

نه داداش.اصگه از لحاظ داستانی حساب کنیم،خط اصلی داستان ریمیک و کد ورونیکا و 5 هست.4 هم کلا یک داستان فرعی و بی ربطه.ولی اگه قرار باشه فقط به عنوان یک بازی بهش نگاه کنیم،قطعا یکی از بهترین و کامل ترین های دنیای گیم بوده!
به نظرم capcome به جای این که این هم نسخه بزنه ۵ نسخه فقط می زد و لی کاملا روشون کار می کرد بهتر بودا 'مثل سری dmc
ولی در کا امید وارم revolution 2 کلا در کل سری تحول ایجاد کنه'
فقط یه سوال این که revolution 2 در چند اپیزود میاد دقیقا یعنی چی ??:-/

به نظرم capcome به جای این که این هم نسخه بزنه ۵ نسخه فقط می زد و لی کاملا روشون کار می کرد بهتر بودا 'مثل سری dmc
ولی در کا امید وارم revolution 2 کلا در کل سری تحول ایجاد کنه'
فقط یه سوال این که revolution 2 در چند اپیزود میاد دقیقا یعنی چی ??:-/

بله.کاملا موافقم.نسخه هایی مثل 6 و رولیشنز کاملا اضافی بودن.البته رولیشنز رو از لحاظ داستانی میگم اضافی بوده.وگرنه سبک و آتمسفرش واقعا عالی بود.

یعنی 4 در اپیبزود میاد و در 4 هقته.بعدش هم نسخه ی کاملش میاد.

در ضمن،درستش Revelations هست نه Revolation!:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or