بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
خب شما نظرت چیه درباره بهترین RE نسل؟
اره خوبی این نسل نداشتیم اصلا نه اینکه بی‌کیفیت باشند ولی بازی بسیار خوبی نداشتیم. اگر بهم بگن بین 5 و RE:R‌یکی رو انتخاب کن هیچ کدومشون رو انتخاب نمی‌کنم
5 که داستانش خوب بود ولی از ریشه ‌ها فاصله داشت و اکشن تر شده بود RE:R داستان بد نبود ولی باز کمی به ریشه‌ها وفادار بود حس کلاسیک رو القا می‌کرد

esmael

کاربر سایت
May 7, 2013
248
نام
اسماعیل
در مورد بهترین RE این نسل نظر منم RE5 هست.نسخه ششم و Revelation آنچنان خوب و موفق عمل نکردن.اگرچه RE5هم به خاطر فاصله گرفتن از ریشه ها بی عیب نیست.
امیدواریم نسخه بعدی این سری جبران نقایص نسخه 6 رو داشته باشد

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
به نظرم بهترین RE نسل RE 5 هست.
RE:R رو باز نکردم:d آخه رقته بودم از یه سایتی دانلودش بکنم دیدم زیرش توده ای از نظرات هستش که میگه این بازی بازی خوبی نیست و اگه نسخه های قبلی رو باز کردید اینو بازی نکنید و ازین نظرا هیچی دیگه پشیمون شدم.:|

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
RE:R رو باز نکردم:d آخه رقته بودم از یه سایتی دانلودش بکنم دیدم زیرش توده ای از نظرات هستش که میگه این بازی بازی خوبی نیست و اگه نسخه های قبلی رو باز کردید اینو بازی نکنید و ازین نظرا هیچی دیگه پشیمون شدم.:|
داداش بنطر من اصلا به نظرات اهمیت نده چون هر کسی یه سلیقه ی متفاوتی داره
درسته که نتونسته اونطور که باید و شاید به ریشه ها برگرده ولی در کل بد نیست حداقل تونسته فاجعه RE6 رو جمع و جور کنه

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بالاخره! بعد از تلاش های چندین ساله ( لول:d) تونستم اچیومنت های RE5 رو بگیرم:

اصن یه وضی. بعضیاشون خیلی تخیلین.
باشد که رستگار شویم.

به اون Dark Souls زیاد توجه نکن. تازه تونستم روی G4WL بالا بیارمش:d قول میدم اون رو هم کامل کنم تا رستگاریم کامل بشه:d

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
RE:R رو باز نکردم:d آخه رقته بودم از یه سایتی دانلوش بکنم دیدم زیرش توده ای از نظرات هستش که میگه این بازی بازی خوبی نیست و اگه نسخه های قبلی رو باز کردید اینو بازی نکنید و ازین نظرا هیچی دیگه پشیمون شدم.:|
برادر منم نتونستم بازیش کنم ولی میگن بهتر از 6هه

آخرین ویرایش:

Leon-c

کاربر سایت
Aug 19, 2013
226
نام
معین
یه نقطه مثبت رولیشنز شخصیت جدید جسیکا شراوات هست. ازش خوشم میاد شخصیتش تا حدودی شبیه ایدا ونگه. آخر رولیشنز متوجه میشم که نکته مرموز و ناتمومی داره و اگه بتونن خوب نقشش رو ادامه بدن بعد ایدا و جیل میتونه یه شخصیت زن مهمی باشه.ریموند هم همینطوره.در کل تو رولیشنز شخصیتهای جدید بهتری نسبت به RE6داشتیم

آخرین ویرایش:

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
یه نقطه مثبت رولیشنز شخصیت جدید جسیکا شراوات هست. ازش خوشم میاد شخصیتش تا حدودی شبیه ایدا ونگه. آخر رولیشنز متوجه میشم که نکته مرموز و ناتمومی داره و اگه بتونن خوب نقشش رو ادامه بدن بعد ایدا و جیل میتونه یه شخصیت زن مهمی باشه.ریموند هم همینطوره.در کل تو رولیشنز شخصیتهای جدید بهتری نسبت به RE6داشتیم
آره اینطور که آخر RE: R نشون داد بنطر میرسه که ادامه داشته باشه
باید منتظر بمونیم ببینیم چی میشه اصلا شاید واسه وسکر کار میکنن

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
یه تیکه تو اویل 2 بود ماروین رو وقتی ملاقات می کنی زامبی میشه

عجب روزایی بود یادمه اون قدیم که به اون قسمت میرسیدم تا به این صحنش میرسید رومو می کردم اون ور یعنی خیلی ترسناک بود .

چی همچین صورتش سفید می شد کف می کرد بعد یه گازم یادمه اگر می زد یا خونمون بنفش میشد یعنی ویروسی که اعلاجش با اون گیاه ابی رنگ ها بود یا اگر خونمون سبز بود با یه گاز میشد قرمز درجه اخر.

43974625731083613287.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر