بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

lo0ol

کاربر سایت
Aug 5, 2010
135
نام
رضا
راستی این استیو عجب ادم منحرفی بود همون بهتر که مرد:d

---------- نوشته در 12:40 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:39 AM ارسال شده بود ----------

دلت میاد ada رو اخر بذاری؟:d
راستی sherry بخاطر اینکه ویروس با خونش پیوند خورده و بدنش مقاوم شده اصلا پیر نمیشه از نظر سنجی شوتش کنین بیرون:d

---------- نوشته در 12:47 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:40 AM ارسال شده بود ----------

نه منظورم بین همین 3نفری که گفتم بود

---------- نوشته در 12:54 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:47 AM ارسال شده بود ----------

تا صفحه 700 فقط 3 پست دیگه مونده:d

حالا چه عجله ای هست برای رسیدن به 700 ؟
جریان انحراف برادر استیو چیه ؟

mohamadr6

کاربر سایت
Sep 26, 2012
98
نام
mohamad
حالا چه عجله ای هست برای رسیدن به 700 ؟
جریان انحراف برادر استیو چیه ؟
re darkside اونجاش هست که کلیر داره باکامپیوتر کار میکنه...:-b

---------- نوشته در 02:06 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:02 AM ارسال شده بود ----------

the best dante

کاربر سایت
Aug 14, 2012
31
نام
حامد
re darkside اونجاش هست که کلیر داره باکامپیوتر کار میکنه...:-b
اخي دلت مياد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ =((
آره كلا خيلي پررو بود اما مرد ديگه 8-|
روحش شاد يادش گرامي:((
اما ب نظر من كه زنده س:-s
تعجب نكنين من شيزوفرني دارم:))

mohamadr6

کاربر سایت
Sep 26, 2012
98
نام
mohamad
اخي دلت مياد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ =((
آره كلا خيلي پررو بود اما مرد ديگه 8-|
روحش شاد يادش گرامي:((
اره چرا دلم نیاد؟:d
این کلیر هم فقط بلده بگه واسه شوخی وقت نداریم چقدر خودشو تحویل میگیره:d
الان نیما کتکم میزنه:d

آخرین ویرایش:

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
اسماعيل،تو تا حالا كجا بودي؟نظراتت دقيقا مثل منه!:dآره.به نظر من هم چهره ي اصلي جيل توي ريميك،UC و RE5 بوده كه از نظر من بهترينش UC هست.چهره و لباس كلير هم توي دارك سايد و ديجنريشن (مخصوصا دارك سايد سناريوي RE2 محشر بود و بهترين و جذاب ترين لباس رو داشت.البته من لباس جيل در RE5 رو هم دوست دارم (لباس B.S.A.A).ولي در كل مال كلير بهتره.ايدا هم توي دامناشن و RE6 لباس هاي جالب و جذابي داشت.در مورد دلايل محبوبيت ايدا هم كاملا با اسماعيل موافقم.نظر منم دقيقا همينه!

در مورد شري هم بايد بگم كه كلا زوج جيك و شري از روي زوج ربكا و بيلي الهام گرفته شدن.چه از لحاظ ظاهر و چه از لحاظ شخصيت پردازي.جيك درست مثل بيلي يك شخصيت جدي و سرد داره و شري هم درست مثل ربكا يك شخصيت بچه گونه و احساسي داره.در مورد ظاهرشون هم كه ديگه نيازي به توضيح نيست!حتي غول آخرش هم دقيقا مثل غول آخر زيرو (ماركوس) بود كه از آسانسور مياد بالا و با مگنام مي زننش.بعدش تيكه تيكه ميشه و ميفته توي آتيش.اصلا تابلو بود كه اون سناريو رو از روي زيرو برداشتن.اين نكته اي بود كه خيلي ها بهش توجه نكرده بودن!

اما ب نظر من كه زنده س
yahoo_17.gif

تعجب نكنين من شيزوفرني دارم
yahoo_21.gif

از نظر منم زنده است!;)

محمد،خب كسي تحويلش نمي گيره.مجبوره خودش خودشو تحويل بگيره.بعدشم راست ميگه ديگه.مگه اونجا جاي شوخيه؟!:d

mohamadr6

کاربر سایت
Sep 26, 2012
98
نام
mohamad
اسماعيل،تو تا حالا كجا بودي؟نظراتت دقيقا مثل منه!:dآره.به نظر من هم چهره ي اصلي جيل توي ريميك،UC و RE5 بوده كه از نظر من بهترينش UC هست.چهره و لباس كلير هم توي دارك سايد و ديجنريشن (مخصوصا دارك سايد سناريوي RE2 محشر بود و بهترين و جذاب ترين لباس رو داشت.البته من لباس جيل در RE5 رو هم دوست دارم (لباس B.S.A.A).ولي در كل مال كلير بهتره.ايدا هم توي دامناشن و RE6 لباس هاي جالب و جذابي داشت.در مورد دلايل محبوبيت ايدا هم كاملا با اسماعيل موافقم.نظر منم دقيقا همينه!

در مورد شري هم بايد بگم كه كلا زوج جيك و شري از روي زوج ربكا و بيلي الهام گرفته شدن.چه از لحاظ ظاهر و چه از لحاظ شخصيت پردازي.جيك درست مثل بيلي يك شخصيت جدي و سرد داره و شري هم درست مثل ربكا يك شخصيت بچه گونه و احساسي داره.در مورد ظاهرشون هم كه ديگه نيازي به توضيح نيست!حتي غول آخرش هم دقيقا مثل غول آخر زيرو (ماركوس) بود كه از آسانسور مياد بالا و با مگنام مي زننش.بعدش تيكه تيكه ميشه و ميفته توي آتيش.اصلا تابلو بود كه اون سناريو رو از روي زيرو برداشتن.اين نكته اي بود كه خيلي ها بهش توجه نكرده بودن!

از نظر منم زنده است!;)

محمد،خب كسي تحويلش نمي گيره.مجبوره خودش خودشو تحويل بگيره.بعدشم راست ميگه ديگه.مگه اونجا جاي شوخيه؟!:d
بهش ویروس تزرق کردن منفجرشم کردن هنوز زندست؟
085.gif
غیر از اینکه برایش یه داستان بسازن که سالم در رفته تا تو اویل7 بیارنش
091.gif

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
محمد،اصلا امكان نداره كه زنده نباشه!آخر بازي وسكر به كريس ميگه شايد استيو هم مثل من به زندگي برگرده و دوباره بتونه خواهرت رو ببينه.خب اين خودش كلي پتانسيل داستاني داره!بعدش هم استيو ويروس تي ورونيكا توي بدنش بود.هزار تا داستان منطقي و جذاب مي تونن براش سرهم كنن!

esmael

کاربر سایت
May 7, 2013
248
نام
اسماعیل
مخلص نیما هم هستیم
اما نیما ما قبلا با هم اشنا شده بودیم اگه یادت باشه
من از همون سایت همسایه مزاحمتون میشم
همون سایت ساه رنگ و قشنگ که نیست بالاتر از سیاهی رنگ
با نام کاربری esy
یادته ازم پرسیده بودی شخصیتهای اصلی کیان؟
من همه شخصیتها رو دوست دارم بجز شوا که از نظر من منفور ترین شخصیت دنیای گیم هستش
کسی هم اگه بامن مخالفه براش دلیل میارم

mohamadr6

کاربر سایت
Sep 26, 2012
98
نام
mohamad
به جای انقدر سوال جواب بیخودی لطف کنید 50 صفحه اول رو بخونید
همه چیز میاد دستتون
آخه کجا وسکر اونجا مرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ویرایش کردم
دوباره اون قسمتو بازی کردم حالیم شد نمرده:d
به نظر من یه نظر سنجی بین همین 3 تا بذاریم خوبه لازم نیست بیایم هرچی شخصیت دیدیم بیایم بچپونیم تو نظر سنجی. حالا دیگه فوقش جیل رو هم اضافه کنیم
re6_e3_ada_wong-e1344021198598.jpg
claire_redfield_id____by_onewingedangel26-d5g82j5.png
2187721-cg_sherry.jpg

آخرین ویرایش:

esmael

کاربر سایت
May 7, 2013
248
نام
اسماعیل
عکس دومی برای من باز نمیشه
قبلا هم گفتم من فقط با قیافه ایدا تو re4حال کردم وگرنه تو re6که قیافش بدجور تغییر کرده.در ضمن پیرشم کردن.ولی خب یه سری هم هستن که ایدایre6رو بیشتر پسند کردن در کل سلایق متفاوته
شری در کل به نظر من بهتره فقط دوتا عیب داره
1-سرش رو نسبت به هیکلش کوچک کردن
2-موهاش مثل مادر و پدر خدا بیامرزش بورلونده ومن با دخترایی که رنگ موهاشون بر هست زیاد حال نمیکنم
راستی دقت کردین کلر قدرت بدنی خوبی داره؟درست مثل دادشش کریس
اگه مرسناریز 3dsرو دیده باشین کلر اونجا خیلی قوی هستش
البته قدرت بدنیه کلر فکر نکنم به جیل یا شری برسه خودتون هم میدونین چرا
ولی از ایدا بیشتره اگه با هم کشتی بگیرن همچین ایدا رو میکوبه زمین که پیش لیون ضایع مییشه
خیلی دوست دارم قیافه ایدا رو تو اون حالت ببینم

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,573
سلام:D
جيك درست مثل بيلي يك شخصيت جدي و سرد داره
بیلی رو نمیدونم(زیرو رو بازی نکردم)، ولی جیک ابدا جدی نبود:|
پ.ن:نظرسنجی "بهترین مکان" رو داشتیم تا حالا؟

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
سلام:D

بیلی رو نمیدونم(زیرو رو بازی نکردم)، ولی جیک ابدا جدی نبود:|

منظورم اين بود كه جيك شخصيت سردي داره و فقط پول براش اهميت داره.يعني مثل كلير و شري نيست كه احساساتي باشن و نجات آدمها براشون مهم باشه.از اين لحاظ گفتم جدي.گرچه از آخر بازي تغيير ميكنه!در كل جيك از روي بيلي و شري از روي ربكا الهام گرفته شده.اين تابلويه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر