بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

نیما...فکر کنم یک نفر دیگه رو هم فراموش کردی...اگه بخوای اولویت بندی کنی الان ایدا مهم تر از همه ایناس...چرا؟ چون از بعد از ماجرای اویل4 که سال 2006 بود دیگه دیده نشده و خبری ازش نبوده
در حال حاضر هم شخصیت منفی داستان هست...اصلا داستان این کلونش از کی شروع شده؟؟چند وقته کلون داره؟؟؟ چرا کلون داره؟؟؟برای چه هدفی کلون داره؟؟
شاید اون باعث حضور شری و جیک تو اویل6 شده باشه...

ولی با اینکه میگی سرنوشت شری جز بزرگترین ابهامات هست ، موافقم...

من دارم دانلود میکنم !!
میخوام برم بترسم !!!!!!!!!!!!!!!!!!:-$
داداش سینا من نگرانتم! مواظب خودت باش تو رو خدا!:((
=========================

10 دقیقه سکوت مطلق....

عجب تریلر مسخره ای بود.بازیش اصلا هیجان نداره.همش سوژه های تکراری.اصلا نوآوری نداره.زامبی هاش چقدر مصنوعی و آبکی هستند.هوش مصنوعی هلنا هم که هیچی!ولی به قول حمید اگه جیل و کلیر توی بازی نباشند،دیگه چه سورپرایزی می مونه؟
علی جان،چه خوب شد که برگشتی.تو تنها کسی هستی که توی این شرایط،منو درک می کنی!در مورد وسکر هم کاملا باهت موافقم.اصلا زن و بچه و اینجور چیزا به گروه خونش نمی خوره.اون یارو 100 درصد استیوه.اگه نباشه داستان به قول یک بنده خدایی شر و ور میشه!

محمد،حالا میگی من نمی فهمم.ولی احد هم نمی فهمه؟اونم اعتقاد داره که سرنوشت شری،یکی از بزرگترین ابهامات داستانه.آره.تمام کسانی که پیش وسکر بودن،باید سرنوشتشون مشخص بشه!به جز شری فقط استیو پیش وسکر بوده که اونم باید سرنوشتش مشخص بشه.اگه اینجوری که تو میگی حساب کنیم،پس سرنوشت هیچکس مهم نیست.تو کریس که توی RE5 وسکر رو کشت و خیلی قشنگ می تونست نقشش تموم بشه و هیچ ابهامی هم نداره رو میگی اشکالی نداره.اونوقت شری که 15 ساله هیچ جا نبوده و تازه توسط وسکر هم تصاحب شده بوده رو میگی مهم نیست.درسته که در کل داستان،شری اصلا قابل مقایسه با کریس نیست.ولی در شرایط فعلی،حضور شری خیلی مهم تره.چون حداقلش اینه که کریس ابهام خاصی توی داستانش نداره و به اندازه ی کافی بهش پرداخته شده.ولی شری چی؟سرنوشت شری حتی از کلیر هم مهم تره!چون ابهام داره.
:))نیما چقد مخاطب شدی!:d
پسرخوب،من کی گفتم نمیفهمی؟!چرا اینجوری میگی؟!
اون حرفارو من واسه خودم گفتم؟بادمجون واکس زدم؟!
اولا که ایدا رو من میخواستم بگم ولی پشیمون شدم و اسفندیار زحمتشو کشید و گفت!(دمش گرم،به این میگن حواس جمع;))
بعدم من دارم میگم کلی ابهامات از قبل مونده،باید اونارو بهش بپردازن.آخه شری چیکارس؟!8-|
تو اسپنسرو آشفوردو مارکوسو ول میکنی،میچسبی به شری؟!
بابا اون همه توضیح دادم برات.:((همش کشک؟=((
سرنوشت مبهم میخوای؟!هیشکی مهمتر ازبری نیست!اول از همه باید سرنوشت بری معلوم بشه.
بعدم چیکار داری به کرس؟مگه من حرف کرسو زدم؟چرا همتون دشمنید با کرس؟!:))
وسکریا که میخوان سر به تنش نباشه،لیونیا هم که هَوُوشونه!!!:))
بابا این بدبخت که اینقدر فداکار و درخدمت بشریته!:x
اینقدر بهش سرکوفت زدین،دِپسُردَش کردین:|
از این DC و UCکی سر در میاره؟
من یو سی رو بازی کردم،قسمت اویل3 رو هم تموم کردم ولی برام مرحله ی روسیه رو باز نکرد!
تو دی سی هم رسیدم به بیرکین،میزنم خونشو به آخر میرسونم،بعد که یه گلوله میخواد واسه مردن،منو میندازه پایین،از نرده ها آویزون میشم،خط خون بیرکین که میره،هرچیم میزنم نمیمیره!اونم اینقد با لوله میزنه تو سرم تا من میمیرم!:d

آخرین ویرایش:
سلام ببخشید یک سوال داشتم شاید مربوط به تاپیک نباشه !!

تو دمویی که تازه برای ایکس باکس اومده دیدید یا بازی کردید میشه بگید هدف گیری به صورت لیزری هست یا مثل OPPORATION RACCON CITY مخلوط از لیزر و هدف است و یا لیزر خالی مثل اویل های قبلی هست + قابل تغیر است ایا تو شخصیت های مختلف تغیر میکند ایا وقتی دمو رو شروع کردید خودتون باید راه رو پیدا میکردید یا WAYPOINT داشت ؟ منظور از WAYPOINT روی خود گیم پلی مثل کود نه روی نقشه مثل شماره ی 5 !!!! {همه ی این سوالات مربوط به DEMO جدید هست که برای ایکس باکس باز ها است} .
ممنون .

سلام ببخشید یک سوال داشتم شاید مربوط به تاپیک نباشه !!

تو دمویی که تازه برای ایکس باکس اومده دیدید یا بازی کردید میشه بگید هدف گیری به صورت لیزری هست یا مثل OPPORATION RACCON CITY مخلوط از لیزر و هدف است و یا لیزر خالی مثل اویل های قبلی هست + قابل تغیر است ایا تو شخصیت های مختلف تغیر میکند ایا وقتی دمو رو شروع کردید خودتون باید راه رو پیدا میکردید یا WAYPOINT داشت ؟ منظور از WAYPOINT روی خود گیم پلی مثل کود نه روی نقشه مثل شماره ی 5 !!!! {همه ی این سوالات مربوط به DEMO جدید هست که برای ایکس باکس باز ها است} .
ممنون .

تا اونجایی که من دیدم هدف گیری بصورت لیزری هست لیزر تفنگ شری آبی رنگ هست (شاید کلا پرتنر ها لیزر تفنگشون آبی رنگ باشه مطمعن نیستم اینو) بقیه فکر کنم قرمزه رو زامبی ها که نه ولی رو اوستاناک علامت هدف بصورت قرمز دیده میشه فکر کنم کلا در مورد غول های بازی همین هدف باشه موقع مبارزه. در مورد Waypoint به جاش سیستم جدیدی داره که بصورت فلش راه درست رو نشون میده !

40134695865674252117.jpg

11106496012918392520.jpg

35655612938513196239.jpg

آخرین ویرایش:
تا اونجایی که من دیدم هدف گیری بصورت لیزری هست لیزر تفنگ شری آبی رنگ هست (شاید کلا پرتنر ها لیزر تفنگشون آبی رنگ باشه مطمعن نیستم اینو) بقیه فکر کنم قرمزه رو زامبی ها که نه ولی رو اوستاناک علامت هدف بصورت قرمز دیده میشه فکر کنم کلا در مورد غول های بازی همین هدف باشه موقع مبارزه. در مورد Waypoint به جاش سیستم جدیدی داره که بصورت فلش راه درست رو نشون میده !

40134695865674252117.jpg

11106496012918392520.jpg

35655612938513196239.jpg

ممنون خوشبین شدم o:-)به بازی .

نوع رنگ لیزر میشد تو تنظیمات انتخاب کرد.چند رنگ داشت
قسمت لیونش خوب بود .نشانه هایی از RE داشت اما قسمت کریسش وحشتناک بد بود.من باورم نمیشد RE بازی می کردم.حالم بد شده بود.من این همه سال اینجا پست نداده بودم اما این قسمت کریس از بس بد بود نمی تونستم ازش بگذرم و آمدم ناراحتی خودم پیش بچه های عاشق این بازی بگم
قسمت کریس علاوه بر اینکه فقط(یعنی فقط به فقط)اکشن بود خود همون اکشن بودنش هم خوب نبود.من نمی دونم این بیلد مال چه زمانی هست اما خیلی مشکل داشت.اون اخرش که نیروهای کمکی برای کمک به ما امدند تبدیل شد به 1 جنگ 2 جانبه بین چند نفر از اعضا BSAA و زامبی ها.
احمق ترین آدم کپکام اون کسی که پیشنهاد داده در کنار سناریو لیون سناریو کریس و جک مولر اضافه کنند

:-o......چی دارم میبینم؟؟؟....اینا همه هیچی..........اون Objective که اون بالا سمت چپه دیگه زده تو برجک هرچی اویل......

..!!!! TAke Down Ustanak

pfffff مردم از خنده =))

شایعه!!!

البته هنوز تایید نشده

تو قسمت کرکتر هایی که اسمشون تو دموی Resident Evil 6 قسمت Cast لیست شده نام Sam Riegel صدا پیشه ی استیو برنساید دیده شده!

آخرین ویرایش:
کپکام واست از صمیم قلب متاسفم!

Dragons-Dogma-Resident-Evil-6-Demo-Xbox-Timed-Exclusive.jpg

دیشب دمو رو سریعا دانلود کردم و با برنامه Horizon ریختم رو فلش و بازی کردم.از قبل می دونستم نبای انتظار المانهای ترس در بازی رو مثل سابق داشته باشم اما به 3 چیز امیدوار بودم:

1 - وجود ترس در بخش مربوط به لیون
2 - زیبا ساخته شدن بازی حداقل در سبک اکشن!
3 - گیم پلی روان و نرم

متاسفانه باید بگم هیچ هیچ ! یه بازی پوچ و سرشار از باگ! صد رحمت به اویل 5 !! صد رحمت به اویل 4 !! بازی به طور کامل از حیطه Resident Evil خارج شده.بخش مربوط به لیون رو ابتدا بازی کردم حتی 1 درصد هم ترس تو بازی نبود.Waypoint مسخره داخل بازی به طور کامل قدرت فکر کردن رو از گیمر میگیره و ما دقیقا مانند یک بازی اکشن فقط باید مسیری که مشخص شده رو دنبال کنیم.به سبک بازی Dead Space2 هم یه مدل تعیین راهنمای مسیر در بازی هستش که به هیچ وجه برای این سبک بازی مناسب نیست.تیر اندازی بازی به شدت ضعیف هستش ،طراحی زامبی ها واقعا افتضاست و تفاوت زیادی با ORC نداره! حالا بیشتر دارم متوجه میشم چرا کپکام قبل از این بازی ORC رو روانه بازار کرد! یه چیزی بگم کمی بخندید! در حین بازی انتخاب اینکه آروم راه بروید یا اینکه بدوید در 80 درصد بازی بر عهده شما نیست و در بیشتر جاها خود بازی اجازه دویدن به شما نمیده!!!

و اما در مورد بخش کریس یه توضیح بدم. این بخش اشکم رو درآورد! بازی 100 درصد اکشن هستش و کریس به همراه یک تیم دقیقا مثل ORC به کشتن انسانها می پردازه! یه مسلسل دستشه و تنها هدفی که کپکام اینجا واسمون گذشته اینه:فقط تیر بزن!
جالب اینجاست دشمن هایی که اینجا باهاش سروکار داریم انسانهای خوش تیپی هستن که فقط زمانی که چند تا گلوله میخورن تبدیل به خفاش و موجودات عجیب میشن!! خیلی مصنوعی هستش من واقعا تاسف خوردم.
گیم پلی بازی حتی واسه این سبک اکشن هم چیزی در حد آشغال هستش و اون روانی Evil 5 رو نداره.در کل تنها نقطه قابل اتکای بازی گرافیک کات سین های بازی هستش و تا حدودی داستان بازی که شاید باعث بشه این بازی رو در آبان ماه تهیه کنم که البته اینم تازه در حاله ای از ابهام قرار داره!!!

در آخر به عنوان کسی که تا همین دیروز به این بازی حداقل در سبک اکشن امید داشتم نمرات خودم رو پس از بازی به دموی بازی میدم:

گیم پلی:5
گرافیک :7
موسیقی:6
داستان و شخصیت پردازی:8
جدابیت و هیجان:3
اتمسفر ترس:2

نمره کل: 5 از 10 !!

آخرین ویرایش:
یه چیزی بگم کمی بخندید! در حین بازی انتخاب اینکه آروم راه بروید یا اینکه بدوید در 80 درصد بازی بر عهده شما نیست و در بیشتر جاها خود بازی اجازه دویدن به شما نمیده!!!
چون 2 جا گفتید منم گفتم این جا هم باز هم بگم
منم دمو گرفتم و بازی کردم
بقیه حرف های شما من تایید می کنم و کاملا درسته جز این قسمت.کاملا مشخص بود این دمو 1 بیلد قدیمی از بازی بود و کاملا در این قسمت باگ و اشکال داشت حتی بعضی جاها اولش نمیشد نشونه گیری کرد
مطمئنا در نسخه اصلی در همه قسمت های بازی میشه کنترل روی سرعت و حرکت و نشونه گیری لیون داشت و این چون بیلد قدیمی بود این باگ درونش بود

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or