بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

خداوکیلی رزیدنت اویل 3 یک سرگردن از 2 بالاتره! به نظر من اولویت با ریمیک 3 بود! دلم برای کوچه پس کوچه های راکون سیتی تنگ شده!sad:(
بنظر من اتفاقا اولویت با 2 بود به چند دلیل :D 2 از نظر داستان خیلی خیلی از 3 بالاتره و اینکه ایول 2 گیم پلی طولانی تری هم داره نسبت به 3 و باید بازیو دوبار تمام کرد یبار با Claire و یبار هم با Leon و همش هم تو RPD بود کلا اون ساختمون خیلی ابهت و خاطره داره و بنظرم اگه بخوان محیط های جدید به بازی اضافه کن ( مثل ریمیک 1) 2 فک کنم خیلی خوب بشه چون هم طولانی تره و هم بهتره و یکی هم اینکه ایول 2 سه تا از شخصیتهای خیلی خوب هم توش هست. تازه تایرنت هم داره و هانک هم توشه:Dالبته باید زودتر از اینا ریمیکو شروع میکردن نه اینکه بعد از این همه سال تازه بیافته یادشون. من که به شخصه بی صبرانه منتظر ریمیک 2 هستم:x

بنظر من اتفاقا اولویت با 2 بود به چند دلیل :D 2 از نظر داستان خیلی خیلی از 3 بالاتره و اینکه ایول 2 گیم پلی طولانی تری هم داره نسبت به 3 و باید بازیو دوبار تمام کرد یبار با Claire و یبار هم با Leon و همش هم تو RPD بود کلا اون ساختمون خیلی ابهت و خاطره داره و بنظرم اگه بخوان محیط های جدید به بازی اضافه کن ( مثل ریمیک 1) 2 فک کنم خیلی خوب بشه چون هم طولانی تره و هم بهتره و یکی هم اینکه ایول 2 سه تا از شخصیتهای خیلی خوب هم توش هست. تازه تایرنت هم داره و هانک هم توشه:Dالبته باید زودتر از اینا ریمیکو شروع میکردن نه اینکه بعد از این همه سال تازه بیافته یادشون. من که به شخصه بی صبرانه منتظر ریمیک 2 هستم:x

با بخشی از حرفات موافقم. اما من حس ترس و دلهره و محیط های شماره سوم را بیشتر دوست دارم.

در رابطه با داستان هم قسمت سوم داستان قدرتمند و درگیرکننده ای داشت.

تنش و درگیری را علاوه بر ترس با داستان هم منتقل میکرد

در هر صورت من منتظر ریمیک شماره سوم هم هستم

هم ferooz و هم Albert درست میگن, قضیه حکایت فیل مولانا هستش :grin: بله, به لحاظ داستانی, شماره 2 داستات پیچیده تری داره که واقعا جذابه و من خیلی دوسش دارم, و البته سه هم داستان جالبی داره و واقعا ادم غرقش میشد. البته من دقیقا حس بهزاد رو هم درک میکنم, از نظر حس ترس و تنهایی سه واقعا بی رقیبه, خیلی کوچه هاش و اون فضای مردش خفن بود. یک, دو و سه عالی بودن.

هم ferooz و هم Albert درست میگن, قضیه حکایت فیل مولانا هستش :grin: بله, به لحاظ داستانی, شماره 2 داستات پیچیده تری داره که واقعا جذابه و من خیلی دوسش دارم, و البته سه هم داستان جالبی داره و واقعا ادم غرقش میشد. البته من دقیقا حس بهزاد رو هم درک میکنم, از نظر حس ترس و تنهایی سه واقعا بی رقیبه, خیلی کوچه هاش و اون فضای مردش خفن بود. یک, دو و سه عالی بودن.

من کوچه پس کوچه های راکون سیتی را با هیچ چیزی عوض نمیکنم!:sleepy:

اگه 2 فروش کنه ( که حتما میکنه) احتمال ریمیک شدن 3 خیلی بالا میره منتها کاش از الان یجوری میشد بیان بگن 3 رو هم میخوایم ریمیک کنیم. کلا کلاسیک ها رو ریمیک کنن غنیمته:D اصن فک نکنم کسی با ریمیک شدن یه کلاسیک مخالف باشه:D

اگه 2 فروش کنه ( که حتما میکنه) احتمال ریمیک شدن 3 خیلی بالا میره منتها کاش از الان یجوری میشد بیان بگن 3 رو هم میخوایم ریمیک کنیم. کلا کلاسیک ها رو ریمیک کنن غنیمته:D اصن فک نکنم کسی با ریمیک شدن یه کلاسیک مخالف باشه:D
نه تنها مخالفت نمیشه بلکه در احادیث داریم که تاکید فراوانی بر ریمیک شدن سری کلاسیک بوده و ثواب بسیار زیادی برای ان قایل شده اند!! البته یه گزینه دیگه هم میشه باشه ها, اینکه ریمیک به صورت کپی محض اون قسمت ها نباشه, یه تغییرات ظریف و جزیی و خلاقیت هایی توش بدن هم شاید باحال باشه! مثلا همین امروز تو تاپیک سایلنت هیل یه صحبتی راجع به نسخه ی بازسازی سایلنت هیل یک که شترد مموریز هست شد, من خودم شترد مموریز رو بازی نکرده بودم, داستانش رو که خوندم خیلی بهم حال داد, خصوصا که با داستان اورجینال قسمت یک مقایسه میکردم, یجوری ادم با خودش میگه که: عه! پس میشده داستان رو در اون سال ها از این زاویه و به این ترتیب هم ساخت!

نه تنها مخالفت نمیشه بلکه در احادیث داریم که تاکید فراوانی بر ریمیک شدن سری کلاسیک بوده و ثواب بسیار زیادی برای ان قایل شده اند!! البته یه گزینه دیگه هم میشه باشه ها, اینکه ریمیک به صورت کپی محض اون قسمت ها نباشه, یه تغییرات ظریف و جزیی و خلاقیت هایی توش بدن هم شاید باحال باشه! مثلا همین امروز تو تاپیک سایلنت هیل یه صحبتی راجع به نسخه ی بازسازی سایلنت هیل یک که شترد مموریز هست شد, من خودم شترد مموریز رو بازی نکرده بودم, داستانش رو که خوندم خیلی بهم حال داد, خصوصا که با داستان اورجینال قسمت یک مقایسه میکردم, یجوری ادم با خودش میگه که: عه! پس میشده داستان رو در اون سال ها از این زاویه و به این ترتیب هم ساخت!

امیدوارم رزیدنت اویل ۷ بیشترین تاثیر را در طراحی محیط از رزیدنت اویل ریمیک ، رزیدنت اویل 3 و رزیدنت اویل 4 بگیرد. 8->

• Like
Reactions: mario...RE..SH
ایمان جان،چشم.پستت رو نقل قول نمیکنم.ولی دلیل نمیشه که جواب ندم.اولا که من اون پست رو خطاب به احد نوشته بودم،نه شما یا کس دیگه.قشنگ هم پستش رو نقل قول کرده بودم.اسمی از کسی هم توش نیاوردم.اگه اینجوری بخوایم حساب کنیم،پس توی پستهای اخیر هم چندین پست بود که قشنگ مخاطبش مشخص بود.ولی چون اسم شخص خاصی توشون ذکر نشده بود من جوابی ندادم.گرچه اگه اسم میاوردن هم برام مهم نبود!
در ضمن،اگه واقعا من رو علت فراری داده شدن اعضای اینجا میدونی،باید خدمتت عرض کنم که لطفا برگرد از اول تاپیک رو بخون.بعدشم یکجوری میگی انگار من تازه وارد تاپیک شدم و از وقتی اومدم بچه ها فرار کردن.مگه من از اول نبودم یا نظرات و طرز فکرم عوض شده؟اون زمانی که شما و خیلی های دیگه اصلا اینجا نبودید (به تاپیک های دیگه کاری ندارم)،من و خیلی های دیگه که به قول خودت الآن فرار کردن اینجا بودیم.نه با کسی دعوام میشد و نه کسی فرار میکرد.اتفاقا هر وقت که من و احد مقاله یا نقدی رو مینوشتیم (نه اینکه کپی کنیم)،مورد استقبال همه قرار میگرفت و روز به روز هم بر جمعیت تاپیک افزوده میشد.علت فراری شدن بچه ها من نیستم.بلکه طرز فکرهای سطحی و ظاهر بینانه ای هست که در یک سال اخیر در تاپیک ظاهر شدن و احد هم بهشون اشاره کرد.هر کسی فقط به صرف تموم کردن کل نسخه ها،میاد خودش رو علامه ی دهر و استاد رزیدنت اویل میدونه.اون هم فقط با ادعا و بدون آوردن حتی یک دلیل منطقی.حداقل دیگه یادم نمیاد تا قبل ورودشون،کپی مقالات دیگران به اسم خودمون و در کمال وقاهت،کوتاه نیومدن ازش رو داشتیم.بعد بازم من مقصرم.اوکی.اشکالی نداره!
هر کسی که از اول تمام پستهای تاپیک رو دنبال کرده باشه،حرفای من رو تایید میکنه.اگه واقعا مقاله نوشتن و بحث کردن باعث فراری دادن کسی میشه،همون بهتر که بشه.جالبه که قبلا چنین چیزی نبود و اخیرا با ورود چند عضو خاص این اتفاق میفته.نمیدونم.لابد من تازه اومدم توی تاپیک یا نظرات و طرز فکرم عوض شده دیگه.خوبه یک ذره چشمامون رو باز کنیم.هرچی هم میخواید بگید!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: feroozGT
درود
همه هدف ما این هست که تاپیک رو برگردونیم به شرایط قبلی خودش. خواهش میکنم در این راستا کمک کنید و از بحث های بچه گانه و نیش و کنایه زدن و تکرار مکررات پرهیز کنید. لطفا دیگه نه این جور بحث ها رو شروع کنید و نه به این جور بحث ها پاسخ بدین. اگر صحبت خاصی دارید با کسی، از پیام خصوصی و ... استفاده کنید نه از محیط عمومی تاپیک. باز هم تاکید میکنم از نیش و کنایه زدن و با کنایه حرف زدن و مسخره کردن و .... پرهیز کنید.
سپاس

نریمان این نظر سنجی تا کی هست?!

نظر سنجی بعدی پیشنهاد من باشه.

کپکام رزیدنت اویل را بسازه یا یک استدیو دیگر.
فعلا این نظرسنجی هست حداقل چند ماه هستش :دی برای نظرسنجی بعدی دوباره رای گیری میکنیم :)

• Like
فعلا این نظرسنجی هست حداقل چند ماه هستش :D برای نظرسنجی بعدی دوباره رای گیری میکنیم :)

یک ماه بسته. اخه ان پیشنهاد من جذاب هست.

دلم میخواد بگذاری تا ببینیم چند نفر دوست دارن کپکام بسازه

• Like

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or