بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

سلام بچه ها
من بالاخره قسمت شد و تونستم Resident Evil Origins Collection رو بخرم. یه سوال داشتم. من قبلا Resident Evil Remake رو دانلود کرده بودم (کوفتت بشه Capcom :d ) حالا میخوام ببینم اگه اونو پاکش کنم و اینی که روی دیسک هست رو نصب کنم روی PS4، اون saveـهام پاک میشه؟ منظورم saveـهای RE Remakeـه دیجیتالی که دانلود کرده بودم؟

سلام بچه ها
من بالاخره قسمت شد و تونستم Resident Evil Origins Collection رو بخرم. یه سوال داشتم. من قبلا Resident Evil Remake رو دانلود کرده بودم (کوفتت بشه Capcom :d ) حالا میخوام ببینم اگه اونو پاکش کنم و اینی که روی دیسک هست رو نصب کنم روی PS4، اون saveـهام پاک میشه؟ منظورم saveـهای RE Remakeـه دیجیتالی که دانلود کرده بودم؟

اگر ریجن یکی باشه مشکلی پیش نمیاد

اگر ریجن یکی باشه مشکلی پیش نمیاد

آره، Regionـش یکیه. ممنون...
اوه اوه یعنی الان یه کله بشینیم پای RE 0هااااااااااااااا.... یعنی عشق :d اصلا محیط خوفش هنوزم مخ میپوکونه! داستانشم اصلا یادم نیست :d فقط یادمه صندوق نداشت :d

آره، Regionـش یکیه. ممنون...
اوه اوه یعنی الان یه کله بشینیم پای RE 0هااااااااااااااا.... یعنی عشق :d اصلا محیط خوفش هنوزم مخ میپوکونه! داستانشم اصلا یادم نیست :d فقط یادمه صندوق نداشت :d
البته من سوال شما رو اشتباه متوجه شدم :دی البته باز مشکلی پیش نمیاد چون شما بازی رو از Applications پاک میکنید در صورتی که سیو تو قسمت Applications save data هست :دی پس باز مشکلی پیش نمیاد. من فکر کردم منظورتون این هست که سیو قبلیم تو دیسک جدید اجرا میشه یا نه :دی

تم RE 20th Anniversary توی PS Store رایگان شده. :d فکر کنم قبلا پولی بود. حتما بگیریدش تا دوباره پولی نشده. چه موسیقی ای هم داره. :d

پ.ن.: پست 1000ـم. :bighug:

تم RE 20th Anniversary توی PS Store رایگان شده. :d فکر کنم قبلا پولی بود. حتما بگیریدش تا دوباره پولی نشده. چه موسیقی ای هم داره. :d

پ.ن.: پست 1000ـم. :bighug:

اره خیلی زیباست. اما میتونست بهتر باشه.

آخرین ویرایش:
اتفاقا این تم زیاد جالب نبود. یعنی ارزش 2 دلار رو نداره ولی به عنوان تم رایگان خوبه. موسیقیش کوتاه هست و صداگذاری گزینه ها خوبه

اسکینps4 طرح re
97r6ctsbb3dexjbfltn1.jpg

الان اواسط رزیدنت اویل ریمیک هستم. عجب بازی فوق العاده ای هست. متاسفانه تنها عنوانی که بازی نکرده بودم! دلم نمیخواست این شاهکار را با شبیه ساز بازی کنم.

انگار بازی همین دیروز ساخته شده.همه چی عالی. از تک تک معماها لذت میبرم:x

انگار بازی همین دیروز ساخته شده.همه چی عالی. از تک تک معماها لذت میبرم:x

بالا دست این بازی تا حالا ندیدم
به معنای واقعی لذت زندگی هست! نوشته هایی که داخل بازی هست رو هم حتماً بخون زیبایی بازی چند برابر میشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:
بالا دست این بازی تا حالا ندیدم
به معنای واقعی لذت زندگی هست! نوشته هایی که داخل بازی هست رو هم حتماً بخون زیبایی بازی چند برابر میشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

بلی. یکب از ارکان داستان رزیدنت همین نوشته های زیبا و پرمعنا و فلسفیشه! اگه فرصت شه پلاتش میکنم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or