بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

بعضی از دوستان کلی زحمت کشیدند و رفتن به مدیرای سایت بازیسنتر گفتن که من کل داستان رزیدنت اویل 6 رو اسپویل کردم :)) (حیف خبر واسه شما ها:| شما نه ها اونا :d )
جا داره که یک تشکر ویژه از این عزیزان داشته باشم که انقدر نسبت به من لطف داشتند!
اون دبرا هارپر از همون موقع که گرفتنش مشخص بود که قراره چه اتفاقی براش بیفته! اگه دیگه خیلی میخواین سورپرایز بشین چشم بسته رزیدنت اویل 6 رو بازی کنید.:|

حمید جون تو گرمای ماه رمضون،زبون روزه،وقت شوخیه؟!!!

خیلی هم جدی گفتم محمد جان :)

دارم دوباره زیرو رو میرم! کله دیسکه 1 20-30 تا زامبی داره! اونم زامبی اصیل :d نه ازیناکه تو 4و5 گل کوچیکم بازی میکنن و......................... لعنت بهت کپکام چیکار کردی ؟:d عکسه زیرو ببینید!

وقتی رزیدنت اویل 6 اومد بازی نکن آقا! چرا خودتو ناراحت میکنی؟!!! رزیدنت اویل های کلاسیک قشنگ تر بودن چون کارگردانش کس دیگه ای بود حالا نیست دیگه اون کارگردان! همینیه که هست. اصلانم بد نیست به نظر من. حالا امتیازاتش که اومد میبینید !

تریلر اصلی 2012 Gamescom فعلا کیفیت HD نیومده و این Cam هست!

[video=youtube;7lhDAsY5S8M]http://www.youtube.com/watch?v=7lhDAsY5S8M&feature=player_embedded[/video]

هر کس از کپکام حمایت نکند از ما نیست :d

آخرین ویرایش:
وقتی رزیدنت اویل 6 اومد بازی نکن آقا! چرا خودتو ناراحت میکنی؟!!! رزیدنت اویل های کلاسیک قشنگ تر بودن چون کارگردانش کس دیگه ای بود حالا نیست دیگه اون کارگردان! همینیه که هست. اصلانم بد نیست به نظر من. حالا امتیازاتش که اومد میبینید !

شما بازی کن آقا!!! واسه کشتنه هر زامبی هم 2 تا خشاب خالی کن!!! میخای پسته من نقله قول کنی خوب بخون من حرفی از RE6 آوردم ؟ گفتم میخام بازی نکنم؟ هرکی بازی میکنه بکنه نظرش برا خودش محترمه!
شما برا بازی کردن امتیاز رو اول میبینید بعد اسمه بازیو نگا میکنی؟ ;)
موفق باشی .

مرسی حمید جان
پس چین اینجوری به F میره !! راکون سیتی از طریق فاضلاب , چین هم از طریق حمله موشکی_ویروسی
خب کلون Ada هم که بود .
فیلم سینمایی خوبی بود

re4armadura.jpg

چندوقته 1 سوالی تو ذهنمه این شخصیت عزیز رو که تو ایول 4 یادتونه؟ امشون armadura بود.خداوکیلی انگیزه کارگردان از قرار دادن این شخصیت تو سری اویل چیبوده؟ تو نینجاگایدن و سول کالیبورم هم چین چیزی نداریم!
الان این دقیقا زامبیه؟ ویروس G رفته تو آهن :d چیشده؟ این فلسفه وجودیش چیه تو بازی؟
جالبه وقتی هم میمیرن تو شون پوچه و میریزن زمین . یعنی روحن؟ عجب ابتکاری! چقدر جذاب! اصلا تخیلی نیستا! روح هم هست تو ایول 4 سر آغازه سبکه نوینه این سری!

نقد خیلی خونده بودم از RE:revelation کنسول 3DS ولی خیلی اعتماد نداشتم به حرف و حدیث ها ...
اما دیشب بازی کردم، نمیدونم فحش بدم کپکام؟ چی بهش بگم ؟
تو که میتونی اینطوری بازی بسازی چرا سبک و زندگی را عوض کردی؟

بعد رزیدنت اویل ریمیک و زیرو که روی Wii بازی کرده بودم، این بهترین و دلچسب ترین بازی بود که توی این نسل انجام دادم

پ.ن: RE6 را تحریم کردم، هر کی بازی کنه بنش میکنم :دی

شما بازی کن آقا!!! واسه کشتنه هر زامبی هم 2 تا خشاب خالی کن!!! میخای پسته من نقله قول کنی خوب بخون من حرفی از RE6 آوردم ؟ گفتم میخام بازی نکنم؟ هرکی بازی میکنه بکنه نظرش برا خودش محترمه!
شما برا بازی کردن امتیاز رو اول میبینید بعد اسمه بازیو نگا میکنی؟ ;)
موفق باشی .

=)) باز شما میخوای بعد 18 سال تجربه به من بگی این حرفا رو :)) من منظورم این بود که وقتی امتیازاتش اومد میفهمید که رزیدنت اویل 6 چطور هست! نه قربونت من اصلا میخوای این دفعه به امتیازاتشم نگاه نمیکنم من خودم باید یک بازی ور بپسندم و مطمعنم که امتیازاتش بالا خواهد وبد حتی اگر پایینم باشه من بازم خوشم میاد و بازی میکنم پس این فکرارو از سرتون بیرون کنید و کمی منطقی حرف بزنید :d کسایی که امتیاز میدن مطمعن باش از منو شما بیشتر حالیشونه! پس معلومه هنوز منو نمیشناسی شما این جمله رو برای من معنی کن ". لعنت بهت کپکام چیکار کردی ؟" یعنی رزیدنت اویل 6 خیلی خفن هست حتما و خوشت اومده آره ؟ نه میخوام بدونم خوشت اومده یا نه من که رک میگم آره خوشم اومده ولی نه مرسناریسشو بازی میکنم نه مود Agent hunt :d

---------- نوشته در 11:55 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:53 AM ارسال شده بود ----------

مرسی حمید جان
پس چین اینجوری به F میره !! راکون سیتی از طریق فاضلاب , چین هم از طریق حمله موشکی_ویروسی
خب کلون Ada هم که بود .
فیلم سینمایی خوبی بود

هنوز هیچی معلوم نیست که چی به ف میره یا نه. کپکام هیچوقت نمیاد صحنه ی آخر بازی رو نشون بده که همه فحشش بدن. اگه منظورت اون موشکی هست که همون اول تریلر به ساختمون میخوره اون فقط یه موشک معمولی بود.;;)

نقد خیلی خونده بودم از RE:revelation کنسول 3DS ولی خیلی اعتماد نداشتم به حرف و حدیث ها ...
اما دیشب بازی کردم، نمیدونم فحش بدم کپکام؟ چی بهش بگم ؟
تو که میتونی اینطوری بازی بسازی چرا سبک و زندگی را عوض کردی؟

بعد رزیدنت اویل ریمیک و زیرو که روی Wii بازی کرده بودم، این بهترین و دلچسب ترین بازی بود که توی این نسل انجام دادم

پ.ن: RE6 را تحریم کردم، هر کی بازی کنه بنش میکنم
biggrin1.gif

پس خوشحال باش چون یه رزیدنت اویل دیگه هم قراره واسه 3DS بیاد :x
پس اول منو بن کن چون من عاشق داستانش شدم . حتما بازی میکنم نوید جان :d

من شجاعت کسایی رو که از ترس اسپویل نمیان تو تاپیک تحسین میکنم :d

آخرین ویرایش:
re4armadura.jpg

چندوقته 1 سوالی تو ذهنمه این شخصیت عزیز رو که تو ایول 4 یادتونه؟ امشون armadura بود.خداوکیلی انگیزه کارگردان از قرار دادن این شخصیت تو سری اویل چیبوده؟ تو نینجاگایدن و سول کالیبورم هم چین چیزی نداریم!
الان این دقیقا زامبیه؟ ویروس G رفته تو آهن :d چیشده؟ این فلسفه وجودیش چیه تو بازی؟
جالبه وقتی هم میمیرن تو شون پوچه و میریزن زمین . یعنی روحن؟ عجب ابتکاری! چقدر جذاب! اصلا تخیلی نیستا! روح هم هست تو ایول 4 سر آغازه سبکه نوینه این سری!

کاش حداقل وقتی بازی می کنی داستان بازی رو هم می گرفتین
اینا توسط لاس پلاگا کنترل می شدن
البته اول تو پیش ساخته ها قرار بود روح توشون باشه

اویل 4 خعلی بازی باحالیه ترسناک هم هست معما هم داره اکشن هم داره فک نکنم از این کامل تر هم اویل بیاد

اویل 6 بازیه خوبیه مطمئن باشین
من دمو رو دوباره بازی کردم قسمت لیون یکم ترسیدم وقتی چراغا خاموش شد
من فک می کنم اگه دمو ها رو نمی دیدیم بازی ترسناک تر بود

برای همین می گم اگه خبر می زارین لطفا بزارین تو اسپویلر تا یموقه ملت عصبانی نشن یه حرف بدی تو دلشون بتون بگن

برای همین می گم اگه خبر می زارین لطفا بزارین تو اسپویلر تا یموقه ملت عصبانی نشن یه حرف بدی تو دلشون بتون بگن

من که دیگه پشت دستمو داغ کردو. والا :|

خبر ها رو داغ داغ بزاری اخرشم یه چیزی بدهکار باشی! من کلا از وقتی تو تاپیک بودم فقط یه اسپویل کردم که اونم تابلو بود در مورد دبرا و هلنا رفتن گفتن hmd2009 کل داستان رزیدنت اویل 6 رو اسپویل کرده! طرز فکر رو ببین شما فقط!

آخرین ویرایش:
خبر ها رو داغ داغ بزاری اخرشم یه چیزی بدهکار باشی! من کلا از وقتی تو تاپیک بودم فقط یه اسپویل کردم که اونم تابلو بود در مورد دبرا و هلنا رفتن گفتن hmd2009 کل داستان رزیدنت اویل 6 رو اسپویل کرده! طرز فکر رو ببین شما فقط!
بیخیال حمید جون. دیگه هر خبری هم بذاری ملت میان میگن داری اسپویل میکنی. رسما دیگه نباید خبر بذاری چون بچه ها داستان براشون اسپویل میشه=)) کلا در بخش اخبار رو باید گل بگیریم

درود بر همه

بابت این اسپم بزرگ از همه معذرت میخوام.

حمید خان من که میدونم برای چی غمگینی! حالا باز طرفداری RE6 رو بکن، حالا وقتی ما میگیم اپیک فیله تو مخالفت کن:d

بابت کدوم اسپم معذرت میخوای؟ من چیزی نگفتم که بهم حمله ور نشن! :d در مورد تریلر Gamescom و حرفی که کارلا زد هم دو تا نظریه وجود داره که دومیش نظریه منه و تو پیج گفتم برو ببین. ضمنا الانم میگم با یک بازی فوق اعاده طرفیم حتی اگه آره بازم چیزی از ارزش های بازی کم نمیکنه! Dramatic Horror :x

سلام به همگی :دی
با اختلاف یک هفته زود تر اومدم :دی
یکی به من میگه چه خبرایی بوده
البته من جرات نکردم سر بحث اسپویلر توشونو نگاه کنم :))
راستی
یه سوال
از اونجایی که لیان تو این شماره خیلی از کارایی که تو شماره های قبلی انجام میداده رو انجام میده ( مث تیکه پرونی هاش به خانوم ها و شوخی هاش با همه که بعضی وقتا خعلی در پیتی میشه :دی )

آیا به نظر شما تو این شماره هم لیان اسم کسی رو بعد از مرگش فریاد می زنه ؟؟ و اون فرد کیه ؟؟؟؟؟؟؟؟

من فکرم رفت سمت کریس !
ولی امیدوارم کریس نباشه :((

بابت کدوم اسپم معذرت میخوای؟ من چیزی نگفتم که بهم حمله ور نشن! :d در مورد تریلر Gamescom و حرفی که کارلا زد هم دو تا نظریه وجود داره که دومیش نظریه منه و تو پیج گفتم برو ببین. ضمنا الانم میگم با یک بازی فوق اعاده طرفیم حتی اگه آره بازم چیزی از ارزش های بازی کم نمیکنه! Dramatic Horror :x

پستم اسپم بود دیگه به نوعی :d
همون بهتر در این مورد حرفی نزنی. در هر صورت RE6 بازیه خوبیه ولی فوق‌العاده نیست! (البته اگر آخرین خبری که از بازی شنیدم صحت داشته باشه، تو زباله بودنش شک ندارم)
سلام به همگی :دی
با اختلاف یک هفته زود تر اومدم :دی
یکی به من میگه چه خبرایی بوده
البته من جرات نکردم سر بحث اسپویلر توشونو نگاه کنم :))
راستی
یه سوال
از اونجایی که لیان تو این شماره خیلی از کارایی که تو شماره های قبلی انجام میداده رو انجام میده ( مث تیکه پرونی هاش به خانوم ها و شوخی هاش با همه که بعضی وقتا خعلی در پیتی میشه :دی )

آیا به نظر شما تو این شماره هم لیان اسم کسی رو بعد از مرگش فریاد می زنه ؟؟ و اون فرد کیه ؟؟؟؟؟؟؟؟

من فکرم رفت سمت کریس !
ولی امیدوارم کریس نباشه :((

با اختلاف یک هفته زودتر خوش برگشتی :d

من فقط میدونم لیان اسم آدام رو قبل از مرگش صدا می‌:زنه :d نمی‌دونم اسم چه کسی رو بعد از مرگش صدا میزنه! ولی احتمال میدم این فرد کرس باشه (یه خبرای بدی هم که شده، اصاً نگو :|)، اینجوری میتونم حضور کرس تو نسخه ششم رو برای خودم تحلیل کنم، بالاخره تو این نسخه آه وسکر می‌گیرتش :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or