بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
وسکر شخصیتی هست که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم در بوجود اومدن عنوان رزیدنت اویل نقش داشته
یعنی هرجا ویروسی بوده بنوعی نام آلبرت وسکر میدرخشیده ...

Ana Lucia

کاربر سایت
Jul 6, 2011
114
نام
ترانه
اولا بابت اینکه به شخصیت محبوبتون توهین شد معذرت میخوام. دیگه توهین نمیکنم ولی نظرمو بیان میکنم: من از وسکر متنفرم. ( این دیگه توهین نیست اظهار نظره!! )
دوستانی که خیلی جلز ولز میزنن چرا وسکر تو بازی هستش/بودش/خواهد بود لطفا بیان جلو به چند تا سوال من جواب منطقی بدن بعد اعاده ی حیثیت کنن!
1. یک دلیل بیارید که منو قانع کنه نبودن وسکر تو بازی از این به بعد باعث این میشه که داستان، شخصیت پردازی و خیلی چیزای دیگه رنگ و لعاب بهتری به خودشون بگیرن
2. یک دلیل بیارید که بودن اون همه شخصیت جدید/قدیم که چپوندن تو بازی باعث پر کردن خلا نبودن وسکر میشه
3. وسکر باز یه هدف مهمی داشت برای خودش، آیا اون کاراکتر ها به جز افتادن به جون هم هدف دیگه ای دارن؟
اون لیان (بروسلی (موطلایی سابق)) که جز ول گشتن اینور اونور و تو کف خانم های بازی موندن کار دیگه ای بلد نیست، اون از کریس که هنوز نمیتونه با واقعیت کنار بیاد، اون از بقیه جدید ها که یهو مثل قارچ سبز شدن تو بازی، تنها شخصیتی که بهش میشه تکیه کرد (اگر وسکر تو بازی نباشه) ایدا هستش چون هنوز اون حالت مرموز بودنشو نگه داشتن
و یه نکته:
حسودیت میشه یه شخصیت منفی اینقدر محبوب هستش؟
به قول اسفندیار

واقعا هم همینه بازی باید به واقعیت نزدیکتر باشه تا یه چیز خفن محال!!
اولا من جلز و ولز نمیزنم ، اگه قراره بازی به واقعیت نزدیک باشه ، تو واقعیت سنگ رو هم بندازی داخل مواد مذاب آب میشه ، شما که دنبال دلایل منطقی هستی یه دلیل بیار که چرا باید وسکر بعد از افتادن داخل مواد مذاب بازم زنده بمونه؟؟ یه دلیل بیار که چطوری همچین چیزی ممکنه. منم از شخصیت های منفی نمسیس رو دوست دارم ولی اگه بعد از ایول 3 که راکون سیتی منفجر شد بازم ببینمش به کپکام اعتراض میکنم چون منطقی نیست با این اتفاق بازم زنده مونده باشه. من فقط دوست دارم بتونم اتفاقات بازی رو با منطق توجیه کنم. حتی ایدا هم که بعد از ایول 2 زنده موند بازم با منطقم جور درنیومد ، با وجودی که خیلی هم ایدا رو دوست دارم.
در ضمن اصلا هم حسودیم نمیشه بلکه از تعجب شاخ درمیارم. من از هر آدم و شرکت و هر کسی که برای رسیدن به اهدافش انسان های بیگناه رو قربانی میکنه متنفرم. همین و بس

1987msb

کاربر سایت
Jun 6, 2009
270
نام
محمد
در مورد بری: وسکر از اول تا آخر خونوادشو تهدید کرده بود. خب باش. در هر صورت اگر بری کاری میکرد، وسکر خونواده-شو میکشت. حالا چه بری اول خیانت کنه چه آخر.بری همون اول هم میتونست به جیل کمک کنه ولی نکرد. گذاشت آخر بار وقتی همه چی گندش در اومد. هم خیانت به وسکر حساب میشه و هم خیانت به استارز.
بری چطوری میتونست به جیل کمک کنه؟ (از استارزی ها کی خونواده داشت؟) اگه مثلا، مثلا جیل یه مادر بود و بچه اش تهدید میشد توسط وسکر آیا به استارزی ها خیانت می کرد یا نه؟
جیل، کریس و ... بری رو بخشیدن، شما هم اونو بخشیدید یا نه؟
الکس وسکر کیه؟
راستی شما اسمتون چیه؟
ممنون.

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
بچه ها می دونم وسط بحثین :)
خوب من یه مدتی نخواهم بود ولی حتما تا 3 سپتمبر بر می گردم
با هم دوست باشین دعوا نکنید تاپیک بالا نگه دارید
یکی همت کنه اون نظرسنجی رو عوض کنه عالی میشه
بم پیام خصوصی بدین اومدم می خونم خوشحال میشم

فدای همه اویل بازای گل
فلا

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اولا بابت اینکه به شخصیت محبوبتون توهین شد معذرت میخوام. دیگه توهین نمیکنم ولی نظرمو بیان میکنم: من از وسکر متنفرم. ( این دیگه توهین نیست اظهار نظره!! )

اولا من جلز و ولز نمیزنم ، اگه قراره بازی به واقعیت نزدیک باشه ، تو واقعیت سنگ رو هم بندازی داخل مواد مذاب آب میشه ، شما که دنبال دلایل منطقی هستی یه دلیل بیار که چرا باید وسکر بعد از افتادن داخل مواد مذاب بازم زنده بمونه؟؟ یه دلیل بیار که چطوری همچین چیزی ممکنه. منم از شخصیت های منفی نمسیس رو دوست دارم ولی اگه بعد از ایول 3 که راکون سیتی منفجر شد بازم ببینمش به کپکام اعتراض میکنم چون منطقی نیست با این اتفاق بازم زنده مونده باشه. من فقط دوست دارم بتونم اتفاقات بازی رو با منطق توجیه کنم. حتی ایدا هم که بعد از ایول 2 زنده موند بازم با منطقم جور درنیومد ، با وجودی که خیلی هم ایدا رو دوست دارم.
در ضمن اصلا هم حسودیم نمیشه بلکه از تعجب شاخ درمیارم. من از هر آدم و شرکت و هر کسی که برای رسیدن به اهدافش انسان های بیگناه رو قربانی میکنه متنفرم. همین و بس

بری چطوری میتونست به جیل کمک کنه؟ (از استارزی ها کی خونواده داشت؟) اگه مثلا، مثلا جیل یه مادر بود و بچه اش تهدید میشد توسط وسکر آیا به استارزی ها خیانت می کرد یا نه؟
جیل، کریس و ... بری رو بخشیدن، شما هم اونو بخشیدید یا نه؟
الکس وسکر کیه؟
راستی شما اسمتون چیه؟
ممنون.

بچه ها می دونم وسط بحثین :)
خوب من یه مدتی نخواهم بود ولی حتما تا 3 سپتمبر بر می گردم
با هم دوست باشین دعوا نکنید تاپیک بالا نگه دارید
یکی همت کنه اون نظرسنجی رو عوض کنه عالی میشه
بم پیام خصوصی بدین اومدم می خونم خوشحال میشم

فدای همه اویل بازای گل
فلا
راحته، وسکر همیشه نقشه دومی داره. دفعه قبل هم گفتم که اون یه کلون ممکنه بوده باشه.
نمسیس هم میتونه برگرده چرا برنگرده؟ الان من باید به وجود زامبی ها توی RE6 اعتراض کنم؟ چون همه شون توی RE3 نابود شدن؟ ربطی نداره دیگه! نمسیس ساخت شعبه اروپا آمبرلا بود. بخوان از سرش هزارتا که سهله دو هزارتا میسازن. به این میگن منطق نه اونی که شما میگین.
ایدا هم زنده موندنش با عقل جور در میاد! ایدا یه جاسوسه و تو کارش خیلی هم حرفه ایه و از لیون برای پیش برد مقاصدش استفاده کرد و خواهد کرد! اول بهتره اطلاعات کامل جمع کرد از بازی.

پ.ن: اگه وسکر دنیا رو نابود نکنه، خود ملت نابودش میکنن. به قول وسکر:
Every Day Humans Come One Step Closer To Self Destruction. I'am Not Destroying The World, I'am Saving IT
هر روز انسان ها با کارهایشان به سمت نابودی خود گام بر میدارند. من دنیا رو نابود نمیکنم، اون رو حفظ میکنم
===============================================
نه ببین گفتم که. بری همون اول میتونست به جیل بگه که وسکر خونواده منو گروگان گرفته. نمیتونست؟ وسکر هم نمیفهمید. اینقدر مقاصد وسکر رو پیشبرد تا اینکه آخر بازی میخواست بگه من کار درست رو کردم و طرف جیل رو گرفت، در ضمن توی ریمیک میتونی بری رو بکشی;)
اما الکس وسکر:
اسپنسر قصد ایجاد یک نژاد برتر از انسان ها را داشت برای همین از میان پروژه ی بچه های وسکر چند نفر را برگزید که لیستی از انان را در زیر گرد اورده ایم ! (این بچه ها، بچه های پدر و مادرهای باهوش بودن که اسپنسر اعتقاد داشت بچه نیز باهوش زاده خواهد شد و برای همین به الکس دستور میده کهاین بچه ها رو بدزده)

Albert Wesker
Alex Wesker
Derek Wesker
Felicia Wesker
Hans Wesker
Hiro Wesker
Irma Wesker
Jonah Wesker
Ken Wesker
Laura Wesker
Marco Wesker
Miles Wesker
William Wesker

افرادی را که در بالا نام بردیم جزو پروژه ی Wesker Children بودند ! تقریبا تمامی افراد بالا مرده اند به جز Alex Wesker !!
الکس قوی ترین فرد در میان لیست بالا است این شخص حتی از البرت وسکر هم قوی تر بوده است اما متاسفانه در بازی ها زیاد از او نامی برده نشده است ! الکس یکی از وفادارترین بچه های عضو پروژه ی بالا بوده است که به همین دلیل ازول او را مدیر پروژه های خود کرده است ! گفته میشود الکس در حال کار بر روی یک ویروس مخفی برای ازول بوده است ! همانطور شاید اکثرتان بدانید Wesker Children دارای DNA برتر و قدرت ماورا انسانی بوده اند پس ازول هم برای اینکه خودش را به قدرت جاودانگی برساند الکس وسکر را برمیگزیند تا در جزیره ی در اب های جنوبی به ویروسی دست یابد که او را جاودانه کند اما در حالی که الکس در حال کار بر روی این ویروس بوده است البرت وسکر ازول را میکشد و دیگر از الکس وسکر خبری نمیشود !
بعضی ها معتقدند که او مرده است , افرادی دیگر اعتقاد دارند او دارد ادامه ی کارهای ازول و البرت را پیش میگیرد و در رزیدنت اویل 6 باز میگردد , عده ای دیگر اعتقاد دارند او حافظ شری بیرکن است ولی هیچ کدام از این حرف ها هنوز تایید نشده اند پس نمیتوان نتیجه گیری درست و حسابی در مورد ان کرد !

به نقل از سایت فارسی

اسمم تونی!
===============================================
افشین؟ داری میری دوباره؟ ای بابا! در هر صورت بهتره با دست پر و یه سورپرایز دیگه برگردی! موفق باشی!>:d<

آخرین ویرایش:

Ana Lucia

کاربر سایت
Jul 6, 2011
114
نام
ترانه
اولا این کلون که میگید چیه؟؟ یکم توضیح بدید.
ثانیا دلیلتون در مورد نمسیس قبول. ولی هنوز در مورد مرگ ایدا به نتیجه نرسیدم. درسته مرموزه ولی آخرش خودم دیدم که مرد.
بری هم درسته اشتباه کرد ( البته در مورد اینکه به جیل موضوع رو نگفت ) ولی آخرش راه درست رو انتخاب کرد که طرف جیل رو گرفت.
وسکر هم دنبال نجات دادن دنیا و این حرفا نبود ، این فقط رجزخوانی هایی هست که به کریس و اعضای استارز میگفت. وسکر فقط میخواست خدا بشه همین!! فقط میخواست اونقدر قدرت پیدا کنه که به همه دنیا حکومت کنه و واسه این قدرت هر کسی رو سر راهش باشه قربانی میکنه. برای همین ازش متنفرم.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اولا این کلون که میگید چیه؟؟ یکم توضیح بدید.
ثانیا دلیلتون در مورد نمسیس قبول. ولی هنوز در مورد مرگ ایدا به نتیجه نرسیدم. درسته مرموزه ولی آخرش خودم دیدم که مرد.
بری هم درسته اشتباه کرد ( البته در مورد اینکه به جیل موضوع رو نگفت ) ولی آخرش راه درست رو انتخاب کرد که طرف جیل رو گرفت.
وسکر هم دنبال نجات دادن دنیا و این حرفا نبود ، این فقط رجزخوانی هایی هست که به کریس و اعضای استارز میگفت. وسکر فقط میخواست خدا بشه همین!! فقط میخواست اونقدر قدرت پیدا کنه که به همه دنیا حکومت کنه و واسه این قدرت هر کسی رو سر راهش باشه قربانی میکنه. برای همین ازش متنفرم.
خب از کلون شروع میکنیم:
کلون یه موجود آزمایشگاهی هست که از روی DNA یه نفر میسازن (تحت شرایط آزمایشگاهی). این کلون دقیقا مطابق فردی هست که ازش میخوان کلون بسازن. یه کپی! ویژگی های ظاهری عینا یکی هستن. در بعضی جاها گفته شده که کلون فقط میتونه اعمال حیاتی رو انجام بده (نفس کشیدن و ..........) ولی کار دیگه ای نمیتونه بکنه اما در مورد RE این موضوع صادق نیست. به گفته یه نفر (اسمش الان یادم نیست اما فردی توی دنیای بازی سازی هست) که بعد از تموم شدن RE5 گفت بالاخره کلون وسکر هم مرد.

اما در مورد ایدا:
شما سناریوی اصلی رو ندیدین توی RE2. شما باید توی RE2 اول با کلیر برین و بعدش با لیون. اینجوری آخر بازی ایدا به ظاهر خودشو به مردن میزنه و چون اون محل میخواد منفجر بشه، لیون میخواد سریع اونجا رو ترک کنه به خاطر همین نمیفهمه که اعمال حیاتی ایدا هنوز کار میکنن. توی ORC هم نشون داده میشه. اصلا هدف ایدا توی RE2 این بود که بره بفهمه جریان چیه توی راکون. برای جاسوسی. اصلا هم اهمیتی نمیده کی جلوش وایمیسته ولی گاهی دلسوز میشه (RE4).

بری هم حالا چیزی خاصی هم نیستو یه مهره سوخته. بری الان خیلی پیره. مثل یه جونوری که یه گوشه در ال مردن باشه و هیچکس کاریش نداره. وقت وسکر هم اینقدر با ارزشه که بیکار نیست بره دنبال همچین آدمی و نابودش کنه.

وسکر رو هم گفتم و باز هم اگه لازم باشه میگم:
توی RE4 لیون قشنگ میتونست ویروس رو به ایدا نده با اینکه تفنگ رو کله-ش بود ولی داد. (اگر هم بگین نه نمیتونست و ایدا بهش تیر میزد، چرت و پرت محضه. چطور توی اون اتاق تفنگ گذاشت روی کمر لیون، بلد بود با چاقو آرتیست بازی در بیاره؟ لیون نمیخواد ایدا رو بکشه و ایدا هم). لیون با این کارش باعث شد ویروس بیوفته دست سازمان => ایروینگ => حوادث RE5. الان به نظرت لیون چکار شاخی انجام داد به غیر از اینکه باعث بشه یه جمعیت میلیونی رو توی RE5 به ویروس آلوده بشه؟ و کریس قرار باشه بره این شاهکار رو تمیز کنه؟ میبینی؟ لیون هم زده خیلیا رو مستقیما ترکونده. همین دلسوزی آدما باعث میشه همچین موجودات ضعیفی باشن.
این همون چیزیه که وسکر میگه. انسان ها خودشون، خودشون رو نابود میکنن فقط پروسه-ش یه خورده طولانی تره.

1987msb

کاربر سایت
Jun 6, 2009
270
نام
محمد
ممنون تونی جان از توضیحات کاملت این ها رو نمی دونستم، اون بچه های پروژه ی وسکر همشون دانشمند بودن؟
کلون هم یه توضیحی ازش بدی ممنون میشم.
راستی این ها تو کتاب رزیدنت اویل ارشیو هست؟ کجا داستان کامل و واقعی رزیدنت اویل هست که بخونم؟
راستی اسمتو نگفتی آخرش!;)
بازی کردن اویل 1 تا 3 و کرونیکلز ها با ورونیکا روی هم چقدر وقت میگیره؟ سخترینشون کدومه؟

پست بالا رو ندیدم، بازم ممنون تونی عزیز.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ممنون تونی جان از توضیحات کاملت این ها رو نمی دونستم، اون بچه های پروژه ی وسکر همشون دانشمند بودن؟
کلون هم یه توضیحی ازش بدی ممنون میشم.
راستی این ها تو کتاب رزیدنت اویل ارشیو هست؟ کجا داستان کامل و واقعی رزیدنت اویل هست که بخونم؟
راستی اسمتو نگفتی آخرش!;)

پست بالا رو ندیدم، بازم ممنون تونی عزیز.
خب همینه دیگه. RE بزرگتر از اون چیزیه که بخوایین فکرشو بکنین. روزای اولی که من اینجا شاگردی میکردم نمیفهمیدم بچه ها در مورد چی حرف میزدن. کم کم باید تمام شاخه برگاشو بفهمی. خیلی لذت بخشه.
آرشیو یه مرجعه. توضیحاتی در مورد B.O.W ها و شخصیت ها و غیره. فکر نکنم داستانش اونجا باشه. شما میتونین از پست اول تاپیک شروع کنین. نه اینکه کل تاپیک رو بخونین. توی پستای اول؛ احد جون به طور کامل گزارش وسکر رو نوشته. خیلی چیزا دستگیرتون میشه. چیز دیگه ای خواستین بپرسین دوستان جواب میدن هم برای خودمون یه مروری بشه و خاطرات نوستالوزیک زنده بشن و بتونیم بحث کنیم. نه اینکه در مورد گیم پلی مضخرف RE6 حرف بزنیم.
اسمم هم علی هست

Ana Lucia

کاربر سایت
Jul 6, 2011
114
نام
ترانه
خب از کلون شروع میکنیم:
کلون یه موجود آزمایشگاهی هست که از روی DNA یه نفر میسازن (تحت شرایط آزمایشگاهی). این کلون دقیقا مطابق فردی هست که ازش میخوان کلون بسازن. یه کپی! ویژگی های ظاهری عینا یکی هستن. در بعضی جاها گفته شده که کلون فقط میتونه اعمال حیاتی رو انجام بده (نفس کشیدن و ..........) ولی کار دیگه ای نمیتونه بکنه اما در مورد RE این موضوع صادق نیست. به گفته یه نفر (اسمش الان یادم نیست اما فردی توی دنیای بازی سازی هست) که بعد از تموم شدن RE5 گفت بالاخره کلون وسکر هم مرد.

اما در مورد ایدا:
شما سناریوی اصلی رو ندیدین توی RE2. شما باید توی RE2 اول با کلیر برین و بعدش با لیون. اینجوری آخر بازی ایدا به ظاهر خودشو به مردن میزنه و چون اون محل میخواد منفجر بشه، لیون میخواد سریع اونجا رو ترک کنه به خاطر همین نمیفهمه که اعمال حیاتی ایدا هنوز کار میکنن. توی ORC هم نشون داده میشه. اصلا هدف ایدا توی RE2 این بود که بره بفهمه جریان چیه توی راکون. برای جاسوسی. اصلا هم اهمیتی نمیده کی جلوش وایمیسته ولی گاهی دلسوز میشه (RE4).

بری هم حالا چیزی خاصی هم نیستو یه مهره سوخته. بری الان خیلی پیره. مثل یه جونوری که یه گوشه در ال مردن باشه و هیچکس کاریش نداره. وقت وسکر هم اینقدر با ارزشه که بیکار نیست بره دنبال همچین آدمی و نابودش کنه.

وسکر رو هم گفتم و باز هم اگه لازم باشه میگم:
توی RE4 لیون قشنگ میتونست ویروس رو به ایدا نده با اینکه تفنگ رو کله-ش بود ولی داد. (اگر هم بگین نه نمیتونست و ایدا بهش تیر میزد، چرت و پرت محضه. چطور توی اون اتاق تفنگ گذاشت روی کمر لیون، بلد بود با چاقو آرتیست بازی در بیاره؟ لیون نمیخواد ایدا رو بکشه و ایدا هم). لیون با این کارش باعث شد ویروس بیوفته دست سازمان => ایروینگ => حوادث RE5. الان به نظرت لیون چکار شاخی انجام داد به غیر از اینکه باعث بشه یه جمعیت میلیونی رو توی RE5 به ویروس آلوده بشه؟ و کریس قرار باشه بره این شاهکار رو تمیز کنه؟ میبینی؟ لیون هم زده خیلیا رو مستقیما ترکونده. همین دلسوزی آدما باعث میشه همچین موجودات ضعیفی باشن.
این همون چیزیه که وسکر میگه. انسان ها خودشون، خودشون رو نابود میکنن فقط پروسه-ش یه خورده طولانی تره.
مرسی از توضیحاتتون. اویل 2 رو هر چهار تا سناریوشو بازی کردم ولی نمیدونستم ایدا خودشو میزنه به مردن!! در ضمن این کلون که میگید منبعش چیه؟؟ یعنی منبع توضیحاتتون در مورد کلون چیه؟ و از کجا معلوم که تو اویل 5 اونی که مرد وسکر نبود و کلونش بود؟

در ضمن لیون که عمدا نخواسته این همه آدم آلوده بشن و از روی نادانی این کارو کرده. ولی وسکر عمدا داره ویروس میسازه و رو انسان های بیگناه آزمایش میکنه. در ضمن مقصر تمام این آلودگی ها لیون نیست مقصر اون کسانی هستند که این ویروس رو ساختند. و اون کسانی که پخشش کردند. در ضمن من هنوز متوجه نشدم ایدا ویروس رو برای چی میساخت و چرا بعد از این که لیون ویروس رو به ایدا داد ، حوادث اویل 5 رو باعث شد؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
مرسی از توضیحاتتون. اویل 2 رو هر چهار تا سناریوشو بازی کردم ولی نمیدونستم ایدا خودشو میزنه به مردن!! در ضمن این کلون که میگید منبعش چیه؟؟ یعنی منبع توضیحاتتون در مورد کلون چیه؟ و از کجا معلوم که تو اویل 5 اونی که مرد وسکر نبود و کلونش بود؟

در ضمن لیون که عمدا نخواسته این همه آدم آلوده بشن و از روی نادانی این کارو کرده. ولی وسکر عمدا داره ویروس میسازه و رو انسان های بیگناه آزمایش میکنه. در ضمن مقصر تمام این آلودگی ها لیون نیست مقصر اون کسانی هستند که این ویروس رو ساختند. و اون کسانی که پخشش کردند. در ضمن من هنوز متوجه نشدم ایدا ویروس رو برای چی میساخت و چرا بعد از این که لیون ویروس رو به ایدا داد ، حوادث اویل 5 رو باعث شد؟
یه سرچ بزنید توی گوگل در مورد کلون میتونین پیدا کنین. من از چندتا مرجع خوندم. کتاب و سایت و ........ . همه شون به یه مورد اشاره دارن و فقط ممکنه توی جزئیات یه کوچولو فرق کنن.
به طور قطع هم نمیشه گفت اون کلون بوده یا نه. اینا فقط حدس و گمان بر پایه شواهد موجوده. بازم وسکر مرده باشه، هنوز الکس هست. ولی الکس هیچی ازش معلوم نیست. هیچی.
وسکر اومد ویروس لاس پلاگاس رو تکمیل کرد که اون کثافت کاری قبلی پیش نیاد. در ضمن، وسکر رفت سرگی ولادیمیر، رئیس بخش روسیه آمبرلا رو ناود کرد. وسکر خودشم از آمبرلا بدش میومد;) از اسپنسر بدش میومد. اونا گند زدن نه وسکر. چیزی که وسکر به دست آورد کامل بود. نه مثل زامبیا که عقل رو از آدم بگیره و آدم خوار بشه.
ایدا ویروس رو نمیساخت. ایدا برای چیزی به اسم سازمان کار میکنه که رقیب آمبرلا هست. البته آمبرلا الانت نیست و نابوده. توی RE6 به احتمال 99% با سازمان طرفیم. خود وسکر هم توی سازمان بوده. توی RE4 داره از توی سازمان به ایدا دستور میده.
همه اینها رو جمع کنیم و کنار هم بذاریم، اون دِرِک سایمونز، همون پیرمرده که توی تریلرای RE6 نشون میدهف به احتمال زیادی میتونه الکس وسکر باشه. از اونجایی که قیافه-شم بی شباهت به وسکر نیست و شواهد مبنی بر اینه که رئیس سازمان الکس وسکره.

پ.ن: فرق اوروبوروس با لاسپلاگاس اینه:
لاس پلاگاس هر چی بهشون بگن انجام میدن. مغزشون کاملا مطیعه و هیچی برای خودشون نیست. مثل اینه که اوسموند سدلر توی هزارتا بدن وجود داشته باشه ولی فقط یه روح هست.
اوروبوروس عقل طرف دست خودشه. منتها فقط بهش دستور دادن فلان کار رو بکن. خود طرف میفهمه و هر وقت مناسب بود دست به عمل میزنه

Ana Lucia

کاربر سایت
Jul 6, 2011
114
نام
ترانه
یه سرچ بزنید توی گوگل در مورد کلون میتونین پیدا کنین. من از چندتا مرجع خوندم. کتاب و سایت و ........ . همه شون به یه مورد اشاره دارن و فقط ممکنه توی جزئیات یه کوچولو فرق کنن.
به طور قطع هم نمیشه گفت اون کلون بوده یا نه. اینا فقط حدس و گمان بر پایه شواهد موجوده. بازم وسکر مرده باشه، هنوز الکس هست. ولی الکس هیچی ازش معلوم نیست. هیچی.
وسکر اومد ویروس لاس پلاگاس رو تکمیل کرد که اون کثافت کاری قبلی پیش نیاد. در ضمن، وسکر رفت سرگی ولادیمیر، رئیس بخش روسیه آمبرلا رو ناود کرد. وسکر خودشم از آمبرلا بدش میومد;) از اسپنسر بدش میومد. اونا گند زدن نه وسکر. چیزی که وسکر به دست آورد کامل بود. نه مثل زامبیا که عقل رو از آدم بگیره و آدم خوار بشه.
ایدا ویروس رو نمیساخت. ایدا برای چیزی به اسم سازمان کار میکنه که رقیب آمبرلا هست. البته آمبرلا الانت نیست و نابوده. توی RE6 به احتمال 99% با سازمان طرفیم. خود وسکر هم توی سازمان بوده. توی RE4 داره از توی سازمان به ایدا دستور میده.
همه اینها رو جمع کنیم و کنار هم بذاریم، اون دِرِک سایمونز، همون پیرمرده که توی تریلرای RE6 نشون میدهف به احتمال زیادی میتونه الکس وسکر باشه. از اونجایی که قیافه-شم بی شباهت به وسکر نیست و شواهد مبنی بر اینه که رئیس سازمان الکس وسکره.

پ.ن: فرق اوروبوروس با لاسپلاگاس اینه:
لاس پلاگاس هر چی بهشون بگن انجام میدن. مغزشون کاملا مطیعه و هیچی برای خودشون نیست. مثل اینه که اوسموند سدلر توی هزارتا بدن وجود داشته باشه ولی فقط یه روح هست.
اوروبوروس عقل طرف دست خودشه. منتها فقط بهش دستور دادن فلان کار رو بکن. خود طرف میفهمه و هر وقت مناسب بود دست به عمل میزنه
آره از اون تایرنتی که ساخت دیدیم محصولاتش چقدر کامله!!! همون که تو اویل 1 به خود وسکر هم حمله کرد!!! اوروبوروس مگه همونی نبود که آخرای اویل 5 باهاش جنگیدیم؟؟؟ این چجوری کامله؟؟ این یه آدم بیچاره بود که وسکر به یه موجود وحشتناک تبدیلش کرد!! کلی هم کشتنش سخت بود!!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
آره از اون تایرنتی که ساخت دیدیم محصولاتش چقدر کامله!!! همون که تو اویل 1 به خود وسکر هم حمله کرد!!! اوروبوروس مگه همونی نبود که آخرای اویل 5 باهاش جنگیدیم؟؟؟ این چجوری کامله؟؟ این یه آدم بیچاره بود که وسکر به یه موجود وحشتناک تبدیلش کرد!! کلی هم کشتنش سخت بود!!
اون تایرانت ساخته دست وسکر نبود. آبرلا ساخته بود و اسپنسر.
اوروبوروس اسم اون انگله که توی بدن آدماست. دیگه خیلی این انگل وارد بدن بشه اونجوری میشه

Ana Lucia

کاربر سایت
Jul 6, 2011
114
نام
ترانه
اون تایرانت ساخته دست وسکر نبود. آبرلا ساخته بود و اسپنسر.
اوروبوروس اسم اون انگله که توی بدن آدماست. دیگه خیلی این انگل وارد بدن بشه اونجوری میشه
حالا گیریم که پروژه اوروبوروس به نتیجه رسید. چی میشه؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
حالا گیریم که پروژه اوروبوروس به نتیجه رسید. چی میشه؟
هیچی حقیقتا و واقعیتش اینه که دیگه ملت ها با هم نمیجنگن و مردم کارای عادیشون رو انجام میدن. غیر از اینه؟ وسکر هدفش بزرگ هست. مردم جهان هم آدمایی نیستم که با هم در صلح و صفا و مثل آدم کنار هم زندگی کنن. غیر از اینه؟ غیر از اینه که همدیگه رو استعمار میکنن. با هم میجنگن و همدیگه رو میکشن؟ اینه معنی صلح؟ ابزار دیگه ای هم در دسترس نیست. ملت با حرف زدن با هم کنار نمیان. باید تحت یه نیرویی قرار بگیرن تا آدم بشن. تا وقتی معنی درد رو نفهمن با هم صلح نمیکنن.
دقیقا همون حرفی که پین توی ناروتو میزنهhttp://forum.bazicenter.com/members/67643/.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر