بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

استاد برو دو صفحه قبلو بگرد هست دیگه هی فرت فرت اسپم نمی دن که
------------
من نگفتم Re6 بازی بدیه من گفتم می خوام المان هایی رو نشون بدم که Re6 چیزی اضافه تر از شماره قبلی نداره و اصلا فرقی نداره با اونا کپکام فقط تیمی رو جمع کرده تا المان های نسخه های قبلی رو تکرار کنن
اصولا از شماره 4 به بعد هم هر کارگردانی که re میسازه بعدش از دست کپکام به گه خوری میفته

نه بابا محمد.کجا تو سبک ORC است؟اصلا با اون قابل مقایسه نیست.حتی با RE5 هم قابل مقایسه نیست.درسته که به نسخه های کلاسیک نمی رسه،ولی بازم نسبت به RE5 و ORC پیشرفت کرده!سناریوی جیک که خوب بود.مال کریس هم که باید اکشن باشه.چون کلا به خاطر اکشن ساخته شده.مال لیونش هم قابل تحمله.در کل هنوز جای امیدواری هست.اگه جیل و کلیر باشن (که هستن)،از لحاظ داستانی هم عالی میشه!(البته الآنش هم بدک نیست.فقط شخصیت ها رو جابجا آورده! :d)
در ضمن،منم شنیدم.یارو میگه 4 تا سناریو.حالا دیگه راست و دروغش پای خودش!

کدوم 20 دقیقه؟مال کدوم شخصیت؟

نیما خوشحالیا!خودفریبی میکنی؟!دقیقا مثه اورکه.منتها اورک چون 4-5نفری میرید،شلوغتره،تو6 چون 1نفری خلوت تره!
گل سبز هم دیگه عوض شده!یه ماده ی سبز خورد لیون!از اول بازی یه کلید یا یه خشاب کلت ور نداشت!همینجوری عین سه حرفی میرفت جلو!تو میگی از5 بهتره؟!!!
ببخشیدا ولی زرشک!
کرسم که قربونش برم شده آرنولد!میزنه میترکونه میره جلو!فقط توکار ترکوندنه!
این چه بازیه مسخره اییه؟!کپکام،استریت فایترزش خوب فروش کرده،رزیدنت اویلم برده تو همون سبک و سیاق!
لیون با مشت میزنه تو سر زامبیه،کلش میترکه!:))
منوی تجهیزاتو الکی ورداشتن شلوغ کردن تو میگی از5 بهتره؟خوب تو اورک هم همینجوریه دیگه!چه تفاوتی بین اورک و 6 میبینی؟
فقط اورک داستانش مسخرس ولی این مثلا داستان داره و برگشته به سبک قدیم!سبک قدیمشم دیدیم!یه ذره بردنت تو کاخ سفید(یا دفتر رئیس جمهور)که یاد RPD بیفتی و حال کنی!
یه جاش که خیلی مسخره بود!لیون و اون دختره تو اتاق مونیتور داشتن یه جارو میدیدن که دونفر رو مقوا نوشته بودن کمک و هی بالا پاین میپریدن!بعد که زامبیا ریختن سرشون تازه لیون گفت بزن بریم!که دختره گفت کجا بابا؟!دیگه دیره!لیون گفت راست میگی!!!:))
یعنی لیون بعد این همه مبارزه با زامبی نمیفهمه؟؟؟!!!
یا داره میبینه که دختره لب و دهنش خونیه،بازم باهاش میره تو آسانسور!!!=))
جدا خیلی کمدیه!!!

به گرافیک و انیمشن ها نمیشه ایرادی گرفت، هنوز جا برای کار کردن داره. CapCom هم همیشه توی گرافیک شاهکار کرده به نظر من...
هر کدوم از Resident Evil ها که اومدن، زمان خودشون از لحاظ گرافیکی تو سطح بالایی قرار داشتن...
ولی من گیم پلی لیان رو دیدم اگه اون قسمت که کاور میگیره به صورتش دقت کنی یه حالت کارتونی داره.
لیان هم وقتی راه میره واقعا انیمیشن راه رفتنش در حد نسل قبل هست.

ه گرافیک و انیمشن ها نمیشه ایرادی گرفت، هنوز جا برای کار کردن داره. CapCom هم همیشه توی گرافیک شاهکار کرده به نظر من...
هر کدوم از Resident Evil ها که اومدن، زمان خودشون از لحاظ گرافیکی تو سطح بالایی قرار داشتن...
والا اين گرافيكش به چشم منم بالا نيومد اصلا حس كردم كه re5 گرافيك بالاتري از اين داشت!!! توقع گرافيك بالاتري داشتم نه اينكه چيزي در سطح re5 ببينم....:d

اونجا که کاخ سفید نبود که
دانشگاه تال اوکس بود
در ضمن چرا هیچکس به صدا گذاری و آهنگ سازی توجه نمی کنه
انصافا صدا گذاری بازی مث سابق شده آهنگسازی هم کاملا از سبک code veronica پیروی می کنه
من می گم حالا که بازی اینجوری شده یا بازی نکنیم یا اگه بازی می کنیم بهتره به نیمه پر لیوان نگاه کنیم
در ضمن بازی مدام منو یاد revelation میندازه
گرافیک بازی از شماره 5 بهتره فقط فعلا باگ داره امیدوارم 1 ماه عرضه زودتر بازی رو پر از باگ نکنه
به هر حال همینه که هست
مطمئن باشید این بازی تجربه بدتر یا بهتری نسبت به شماره قبل نداره
حتی شماره های کلاسیک امیدوارم این المان های فوق ضعیف که تو بازی استفاده شده تو شماره های بعدی تقویت بشه
لطفا دیگه فاز منفی ندین

اون مکانشو که من درست نمیدونم کجاس.حدسی یه چیزی گفتم!
خوب تو درست میگی.صدا و موزیکش خوبه.ولی اون نیمه ی پر اینقدر تو ذوق میزنه که آدم فراموشش میشه.
راستش من اولش که گیم پلی رو دیدم خیلی حال کردم.گفتم ایول.ردیفه.چون محیط و صدا واقعا آدمو به rpdمیبره.ولی وقتی زامبی بازی شروع شد دیدم نخیر!
اونا واسه گول زدن بوده!
افشین جون،نمیخوام فاز منفی بدم بهت ولی من نیمه ی پری ندیدم.یه ذره ته لیوان آب بود!

لینک دانلود تریلر واسه کسانی که میگن نتونستن از Letitbit دانلود کنند! با تشکر از pandora tomorrow عزیز

http://www.rodfile.com/jtng2msizbbj/98448_resident-evil-6-leon-gameplay-part-1-hd.flv.html

فقط یک نکته مهم در مورد این سناریو چهارم بگم که شکتون کاملا برطرف بشه! حتما یادتون هست که ورژن پرمیوم رزیدنت اویل 6 همراهش کت لیان بود و چهار تبلت کیس کاور کرس - لیان - جیک و یک کرکتر که بصورت سکرت هست فعلا و این کرکتر همون کسی هست که تو سناریو چهارم بازی خواهد کرد!

09506487125980927160.jpg

آخرین ویرایش:
لینک دانلود تریلر واسه کسانی که میگن نتونستن از Letitbit دانلود کنند! با تشکر از pandora tomorrow عزیز

Download 98448 resident evil leon gameplay part flv

فقط یک نکته مهم در مورد این سناریو چهارم بگم که شکتون کاملا برطرف بشه! حتما یادتون هست که ورژن پرمیوم رزیدنت اویل 6 همراهش کت لیان بود و چهار تبلت کیس کاور کرس - لیان - جیک و یک کرکتر که بصورت سکرت هست فعلا و این کرکتر همون کسی هست که تو سناریو چهارم بازی خواهد کرد!

09506487125980927160.jpg
ینی اگه اون شخصیت کلیر باشه بازی به عرش میره تو تاپیک :دی
اگه آلبرت وسکر هم تو بازی باشه جالب میشه بالاخره این جیک باید یه قضیه ای داشته باشه وگرنه یه Stock کاراکتر مزخرف حتی بدتر از شوا میشه

گل سبز هم دیگه عوض شده!یه ماده ی سبز خورد لیون!از اول بازی یه کلید یا یه خشاب کلت ور نداشت!همینجوری عین سه حرفی میرفت جلو!تو میگی از5 بهتره؟!!!
ببخشیدا ولی زرشک!
کرسم که قربونش برم شده آرنولد!میزنه میترکونه میره جلو!فقط توکار ترکوندنه!
این چه بازیه مسخره اییه؟!کپکام،استریت فایترزش خوب فروش کرده،رزیدنت اویلم برده تو همون سبک و سیاق!
لیون با مشت میزنه تو سر زامبیه،کلش میترکه!:))
منوی تجهیزاتو الکی ورداشتن شلوغ کردن تو میگی از5 بهتره؟خوب تو اورک هم همینجوریه دیگه!چه تفاوتی بین اورک و 6 میبینی؟
فقط اورک داستانش مسخرس ولی این مثلا داستان داره و برگشته به سبک قدیم!سبک قدیمشم دیدیم!یه ذره بردنت تو کاخ سفید(یا دفتر رئیس جمهور)که یاد RPD بیفتی و حال کنی!
یه جاش که خیلی مسخره بود!لیون و اون دختره تو اتاق مونیتور داشتن یه جارو میدیدن که دونفر رو مقوا نوشته بودن کمک و هی بالا پاین میپریدن!بعد که زامبیا ریختن سرشون تازه لیون گفت بزن بریم!که دختره گفت کجا بابا؟!دیگه دیره!لیون گفت راست میگی!!!:))
یعنی لیون بعد این همه مبارزه با زامبی نمیفهمه؟؟؟!!!
یا داره میبینه که دختره لب و دهنش خونیه،بازم باهاش میره تو آسانسور!!!=))
جدا خیلی کمدیه!!!
محمد عملاً دیگه داری به Leon الکی میپریا...
خداییش من الان کلی سعی کردم در راستای اهداف تاپیک :p طرفداری الکی نکنم و طرفداریم رو برای خودم نگه دارم. اما تو هی میای این Leon بخت برگشته رو میبری زیر سوال کاراش رو...
بابا جان بیخیالش شو دیگه.
بخوای نخوای باید باهاش بازی کنی...
SO GET OVER WITH HIM
:d

دانشگاه تال اوکس بود
خداییش اگه یکی از محیط های بازی دانشگاه باشه خیلی حال میده...
میتونه محیط خیلی خوفی بشه. مثل بازی Obscure که تو دبیرستان اتفاق می افتاد و کلی ترکوند...
محیط دانشگاه هم خیلی پتانسیل برای فضاهای مخوف داره...

در ضمن چرا هیچکس به صدا گذاری و آهنگ سازی توجه نمی کنه
انصافا صدا گذاری بازی مث سابق شده آهنگسازی هم کاملا از سبک code veronica پیروی می کنه
خداییش من تا حالا توجه نکرده بودم اما الان که دوباره دارم تگاه میکنم Trailer رو، میبینم که افشین یه جورایی راست میگه...
به موقعش موسیقی هیجان رو میبره بالا و جاییکه تنها میشی حسابی تو وجودت نفوذ میکنه...
من می گم حالا که بازی اینجوری شده یا بازی نکنیم یا اگه بازی می کنیم بهتره به نیمه پر لیوان نگاه کنیم
GOD DAMN BIG FAN-BLOODY-TASTIC LIKE

ولی من گیم پلی لیان رو دیدم اگه اون قسمت که کاور میگیره به صورتش دقت کنی یه حالت کارتونی داره.
لیان هم وقتی راه میره واقعا انیمیشن راه رفتنش در حد نسل قبل هست.

والا اين گرافيكش به چشم منم بالا نيومد اصلا حس كردم كه re5 گرافيك بالاتري از اين داشت!!! توقع گرافيك بالاتري داشتم نه اينكه چيزي در سطح re5 ببينم....:d
بابا صبر کنید. به خدا کلی مونده تا بازی Release بشه...
LOYALTY TO THE EEEEEEEEEEEEEEND
:p

خداییش من تا حالا توجه نکرده بودم اما الان که دوباره دارم تگاه میکنم Trailer رو، میبینم که افشین یه جورایی راست میگه...
به موقعش موسیقی هیجان رو میبره بالا و جاییکه تنها میشی حسابی تو وجودت نفوذ میکنه...
سکوت و ریفلکشن صدا ها رو هم در نظر بگیر که خیلی خوب و واضح بود

لطفا همه بخوانند!
با تشکر از حمید بابت اسکن بالا!
من فقط به دو تا نکته یا بهتر بگم فرضیه اشاره می کنم:
اول اینکه دیروز توی یکی از فروم های خارجی،یک نفر شایعاتی مبنی بر داستان سناریوی چهارم RE6 نوشته بود که گویا کلیر از طرف سازمان تراسیو،برای کمک به قربانیان یک حمله ی بیوتروریستی به آمریکای جنوبی اعزام میشه.ولی با خیل عظیم زامبی ها در اونجا روبرو میشه!در همین زمان جیل هم به عنوان نماینده ی B.S.A.A به آمریکای جنوبی میره.ولی هواپیماش سقوط می کنه و همه به جز جیل کشته میشن.در اونجا جیل و کلیر با هم روبر میشن و همکاری می کنند!حالا نمی دونم اون یارو،اینا رو از خودش درآورده بود یا اینکه مثل اون جریان جیک مولر و کارلا رادامس بوده که قبل از تایید رسمی،یک نفر اسمشون رو لو داد!گرچه فکر نمی کنم این یارو همون باشه.البته من زیاد به این مطلب اعتماد نمی کنم.ولی به هر حال به عنوان یک فرضیه نگهش می داریم!
و اما فرضیه ی دوم و مهم تر که اولین بار،خودم بهش پی بردم و به حمید هم گفتم.اینجا هم میگم.به هر حال دونستنش در حد یک فرضیه،خالی از لطف نیست!من میگم این جیک اصلا پسر وسکر نیست.بلکه همون استیوه که حالا یا مغزش رو شستشو دادن یا بعد از اون جریانات،حافظش رو از دست داده یا به هر طریق دیگه ای،هویت واقعی خودش رو فراموش کرده و وسکر یا عده ی دیگه ای (مثلا سازمان)،براش یک هویت و گذشته ی جعلی درست کردن و خودش هم خبر نداره!علاوه بر اینکه پس از مرگ،جسدش به دست وسکر افتاد.بنابراین اصلا دور از ذهن نیست که به جای پسر وسکر اشتباه گرفته شده باشه!تازه همه چیزش به استیو میخوره.قیافش،مدل و رنگ چشماش،رنگ موهاش،یقه ی ایستادش،لحن صحبت کردن و ادبیاتش و....اصلا چرا پسر وسکر باید شبیه استیو طراحی بشه و هیچ چیزش به پدرش نره؟حتی رنگ موهاش!خداییش این بهترین چهره ای بوده که می تونستن برای استیو طراحی کنن.اگه من هم جای کپکام بودم و می خواستم چهره ی استیو رو 15 سال بعد از ماجرای کد ورونیکا به تصویر بکشم،مسلما همین چهره رو انتخاب می کردم.علاوه بر اینکه اصلا چه دلیلی داشته که با وجود این همه شخصیت مجهول الهویه،کپکام بیاد بگه وسکر پسر داشته؟اصلا حضور پسر وسکر،چه ضرورتی در داستان داره؟در حالی که استیو یکی از همون شخصیت های مجهول الهویه است و کپکام قبل از اینکه بخواد شخصیت جدیدی مثل پسر وسکر رو طراحی کنه،مسلما به فکر سرنوشت استیو بوده.بنابراین من مطمئنم که این،خود استیوه!و اما مسئله ی جالب تر....به فرض اینکه جیک همون استیو باشه،چطور ما به هویت اصلی اون پی می بریم؟لیون،شری،ایدا،کارلا و حتی کریس (با اینکه توی کد ورونیکا بوده) تا حالا استیو رو ندیدن و نمی شناسن.بله.در بین تمام شخصیت های کل داستان،فقط یک نفر به طور مستقیم،با استیو رابطه داشته:کلیر ردفیلد!بنابراین تنها کسی که در بازی می تونه هویت اصلی جیک یا همون استیو رو فاش کنه کلیره.حتی این امکان وجود داره که برای رمانتیک تر شدن داستان،کلیر جلوی چشمان جیک (استیو) بمیره.درست برعکس کد ورونیکا!حالا ممکنه این سوال پیش بیاد که کریس هم در دارک ساید (سناریوی بازسازی کد ورونیکا)،استیو رو دیده.پس باید بفهمه که جیک همون استیوه.باز در اینجا 2 نکته پیش میاد:
1-دارک ساید جزو مجموعه ی اصلی رزیدنت اویل نیست و فقط خلاصه ای از کل داستان کد ورونیکا رو بیان می کنه.بنابراین ممکنه که ملاک سازندگان بازی،نسخه ی اصلی کد ورونیکا بوده باشه.توی کد ورونیکا هم که کریس اصلا با استیو روبرو نشد!
2-کریس و استیو در دارک ساید،فقط یکبار همدیگرو می بینن و مثل کلیر نبوده که همیشه کنار استیو بوده.پس احتمالش زیاده که در بعد از 15 سال،کریس چهره ی استیو رو فراموش کرده باشه و اونو نشناسه.(اونم با این همه تغییراتی که توی چهرش ایجاد شده!) و اما قضیه وقتی جالب تر میشه که توی تریلر دوم RE6،یک صحنه هست که کریس و جیک،همدیگرو می بینن و چهره ی جیک به نظر کریس آشنا میاد و کریس به جیک میگه:?we met.یعنی ما قبلا همدیگرو دیدیم؟!(خداییش فرضیه رو داشتید؟:d) ولی مسلما وقتی که کلیر،جیک یا همون استیو رو ببینه،چون قبلا مدت بیشتری باهش رابطه داشته،دیگه مثل کریس شک نمیکنه و اونو می شناسه.به شدت منتظر اون صحنه هستم! :x در این صورت کلیر یکی از نقش های اصلی و کلیدی RE6 میشه.چون اولا تنها کسی است که میتونه پرده از هویت واقعی جیک برداره و دوما با تمام قهرمانان اصلی بازی (کریس،لیون،استیو و شری) رابطه داشته!من که شخصا ذره ای به حضور کلیر در RE6 شک ندارم.حتی ممکنه که شخصیت اصلی سناریوی چهارم باشه!

چطور بود؟;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or