بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,035
نام
اسماعیل
سلام دوستان يه سوال كوچيك داشتم خب همه ميدونيد كهORC هم ليك شد مي خواستم بدونم كه مشكلات گرافيكي داره؟اصلا فرقش با اوني كه 18 may مياد در چيه؟(منظورم در نسخه اوريج بودنش نيست)
خيلي ممنون بعدا سوال رو ٤گزينه اي ميكنم!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
سلام دوستان يه سوال كوچيك داشتم خب همه ميدونيد كهORC هم ليك شد مي خواستم بدونم كه مشكلات گرافيكي داره؟اصلا فرقش با اوني كه 18 may مياد در چيه؟(منظورم در نسخه اوريج بودنش نيست)

هیچ فرقی نداره دقیقا همونه! البته من خودم هنوز ندارم بازیشو! ولی شنیدم که دقیقا همونه که قراره 18 می بیاد!

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
همین عنوان نظر سنجی برای آلبرت وسکر زنده:d
I'm waiting for him
:d

فقط میتونم بگم خدا نکنه:|

با این کار نینتندو من رو مجبور کرده که یه دونه از این اسباب بازیاش بگیرم:d دعا میکنم فیک باشه ...
والا علی جون، کم کم داره از حالت اسباب بازی در میادش، 2 عنوان RE... یعنی میتونی واقعاً یهش بگی اسباب بازی...؟

تازه به لطف ایکس باکس احد،ORC رو هم بازی کردم.البته فقط در حد چند دقیقه و اون قسمت هایی که کلیر بود! :d
خداییش قبول نیست... Clair بازم بیشتر شبیه خودش بود اما Leon...
Clair هم که کلاً نقش "تو داستان باش ضروریه، ولی زیاد حرف نزن" رو داشت...

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
حمید،چرا اینقدر زود قضاوت می کنی؟من که 24 ساعته پشت PC نیستم.به خدا همین الآن خبر رو دیدم.مگه میشه خبری درباره ی کلیر بیاد و من بی تفاوت باشم؟بابت خبر ممنون.ولی من که اصلا خوشحال نشدم.اتفاقا همون امید کمی هم که داشتم از بین رفت.این خبر نشون میده که کلیر دیگه توی RE6 نیست.یعنی نسخه ی اصلی و شماره دار رزیدنت اویل رو دادن دست کریس و لیون.اونوقت بعد از 11 سال انتظار،کلیر رو هم آوردن توی یک Spine-Off که اصلا جزو مجموعه ی اصلی محسوب نمیشه.این نشون میده که کپکام فقط خواسته دهن مردم رو ببنده!باز بدتر از اون اینکه این بازی برای یک کنسول دستی مسخره میاد با گرافیکی حتی کمتر از RE5.حتما کلیر هم کارتونیه!حالا اونش به کنار.RE6 برای همه قابل دسترسیه.چون برای هر 3 تا کنسول اصلی میاد.ولی خداییش چند نفر از فن های رزیدنت اویل،3DS دارند؟بنابراین کلیر فقط یک قربانیه و مطمئن باشید که نقشش توی این بازی،اصلا به چشم نمیاد.همونطور که نقش کریس و جیل در رولیشن به چشم نیومد.اینقدذر که توی این تاپیک فقط درباره ی همین 2 تا تریلر RE6 بحث شد،یک هزارمش درباره ی رولیشن بحث شد؟تازه ریلیز هم شده!بنابراین مطمئن باشید که یک نسخه ی فرعی،در برابر عنوان بزرگ RE6،هیچ حرفی برای گفتن نداره!

واقعا مسخره است.کریس و لیون که این اواخر نقش به این پر رنگی داشتند رو آوردن توی RE6.فقط به خاطر اینکه فن ها دوست داشتن این دو تا رو با هم ببینن.اونوقت کلیر که از 11 سال پیش هیچ جا نبوده رو آوردن توی یک نسخه ی فرعی و تازه توی یک اسباب بازی! :d

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
نیما جون چه میشه کرد،خرن دیگه! این کپکام مثثلا میخواد سورپرایز کنه! خودش و سورپرایزش=سطل آشغال!
البته بگم که نسخه هایی که کلیر توش حضور داره،همون جور که هممون میدونیم اسپین -آف نیست!:x

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,680
حمید،چرا اینقدر زود قضاوت می کنی؟من که 24 ساعته پشت PC نیستم.به خدا همین الآن خبر رو دیدم.مگه میشه خبری درباره ی کلیر بیاد و من بی تفاوت باشم؟بابت خبر ممنون.ولی من که اصلا خوشحال نشدم.اتفاقا همون امید کمی هم که داشتم از بین رفت.این خبر نشون میده که کلیر دیگه توی RE6 نیست.یعنی نسخه ی اصلی و شماره دار رزیدنت اویل رو دادن دست کریس و لیون.اونوقت بعد از 11 سال انتظار،کلیر رو هم آوردن توی یک Spine-Off که اصلا جزو مجموعه ی اصلی محسوب نمیشه.این نشون میده که کپکام فقط خواسته دهن مردم رو ببنده!باز بدتر از اون اینکه این بازی برای یک کنسول دستی مسخره میاد با گرافیکی حتی کمتر از RE5.حتما کلیر هم کارتونیه!حالا اونش به کنار.RE6 برای همه قابل دسترسیه.چون برای هر 3 تا کنسول اصلی میاد.ولی خداییش چند نفر از فن های رزیدنت اویل،3DS دارند؟بنابراین کلیر فقط یک قربانیه و مطمئن باشید که نقشش توی این بازی،اصلا به چشم نمیاد.همونطور که نقش کریس و جیل در رولیشن به چشم نیومد.اینقدذر که توی این تاپیک فقط درباره ی همین 2 تا تریلر RE6 بحث شد،یک هزارمش درباره ی رولیشن بحث شد؟تازه ریلیز هم شده!بنابراین مطمئن باشید که یک نسخه ی فرعی،در برابر عنوان بزرگ RE6،هیچ حرفی برای گفتن نداره!

واقعا مسخره است.کریس و لیون که این اواخر نقش به این پر رنگی داشتند رو آوردن توی RE6.فقط به خاطر اینکه فن ها دوست داشتن این دو تا رو با هم ببینن.اونوقت کلیر که از 11 سال پیش هیچ جا نبوده رو آوردن توی یک نسخه ی فرعی و تازه توی یک اسباب بازی! :d
تو چیزی میزنی ؟؟؟ توهم کلیر داره میکشتت :))
کلیر این شکلی میشه تو 3DS
92942116742132952935.jpg

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید

اینو که باهات موافقم که کلر حقش نیست تو یه عنوان غیر اصلی بیاد اونم بعد 11 سال اما این دلیل نمیشه که احتمال بودنش تو رزیدنت اویل 6 هم 0 بشه دیگه! گرافیک 3DS داغونه ؟ :-o گرافیکش در حد PS3 هست بعد میگی داغون ؟ الان به نظرت کارکترا تو رولیشنز کارتونی بودن ؟ حالا چون قیافه جیا مثل خودش نبود و یکم فرق داشت دلیل نمیشه قیافه کلر هم فرق کنه!

jessica-revelations.jpeg

من الان که دیگه دیونه رولیشنز بودم نتونستم 3DS بخرم چند نفر تو تاپیک 3DS خریدن واسه این بازی بیان بگن لطفا ؟

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
درود
I'm waiting for him
والا علی جون، کم کم داره از حالت اسباب بازی در میادش، 2 عنوان RE... یعنی میتونی واقعاً یهش بگی اسباب بازی...؟
اسباب بازیه دیگه لیان جون، قبول نداری؟:d اصلاً کنسول‌های نینتندو همه اسباب بازیند، واقعاً هاردکور پسند نیستند. مثلاً همون GameCubeاش که دو عنوان انحصاری RE داشت بازم طرفدار چندانی نداشت!
همین 3DS رو خودم یه بار دست گرفتم بدم اومد:d کلاسی که VITA داره یه چیز دیگست:d
به هر حال بحث کنسول‌ها یک بحث فرعیه، موضوع اصلی اینه که کلر رو دارن داغون می‌کنند:|

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
من موندم این نژاد پرستی این ژاپنی ها کی میخواد تموم بشه آخه این 3ds چی داره که بخوای براش بازی هم بدی یا همون wii اینا کلا مگه چند درصد دنیا ازشون استفاده میکنن؟
من چند وقتی نیستم بیام دوباره روند مسابقه رو ادامه میدیم
کلیر بودنش مهم هست ولی نبودنش زیاد صدمه به خط اصلی داستان نمیزنه اما من مخالفم با اینکه تو یه نسخه انحصاری 3ds اونم بعد از 11 سال بیاد

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
حمید،گرافیک 3DS مثل PS3 است؟الآن مثلا رولیشن مثل RE5 بود؟به نظر من که در حد RE4 بود.(تازه با ارفاق!)
چقدر جالب می شد اگه بعد از 11 سال،کلیر رو در یک نسخه ی اصلی و با گرافیک بالا و در کنار کریس و لیون می دیدیم.حداقل صبر می کردن جیل و کلیر رو میاوردن توی RE7.لااقل به انتظارش می ارزید!یعنی بعد از 11 سال،حق کلیر این بود؟اونوقت لیون بعد از RE4،باید توی عملیات:جاوییر باشه،توی دامناشن باشه و تازه توی RE6 هم باشه!لیون به اندازه ی کافی محبوب بود.بیش از حد نیاز هم توی سری حضور داشته.واقعا چرا لیون باید شخصیت اصلی RE6 باشه،اونوقت یک Spine-Off برای کلیر درست کنند؟مگه لیون چی از کلیر بیشتر داره؟توی RE2 که در سطح هم بودند.بعد کلیر رفت توی کد ورونیکا و لیون هم رفت توی RE4 که تازه از لحاظ داستانی،کد ورونیکا به مراتب مهم تره.بعدش هم که هر دو رفتن توی دیجنریشن.یعنی کلا همیشه نقش این دو تا،با هم و در حد هم پیش می رفته.ولی بعد از دیجنریشن،یک دفعه نقش لیون اوج گرفت.اونم فقط به خاطر فن ها.واقعا مسخره است.من از همین الآن بهتون قول میدم که نقش کلیر در این بازی،یک نقش سوخته به حساب میاد.چون اصلا به چشم نمیاد.مگه چند درصد مردم 3DS دارن؟تازه اگه همه هم داشته باشن،یک نسخه ی فرعی با یک داستان فرعی تر،به چه درد می خوره؟مثلا رولیشن چقدر مورد استقبال واقع شد که این بشه؟همین 2 تا تریلر RE6،از کل رولیشن معروف تر و بحث برانگیزتر شده.به جون خودم،اینا دست به یکی کردن که کلیر رو خرابش کنند.اون از اینکه 11 سال توی داستان نمیارنش.اینم از اینکه بعد از 11 سال،میارنش توی یک نسخه ی فرعی مسخره!فقط می تونم بگم خاک بر سر کپکام.واقعا برای خودم به عنوان یک فن رزیدنت اویل متاسفم!

حامد،خودت فهمیدی چی گفتی؟یعنی چی حضور کلیر مهمه،ولی نبودش هم مهم نیست؟:d مثلا الآن حضور لیون خیلی مهمه؟!

آخرین ویرایش:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
حامد،خودت فهمیدی چی گفتی؟یعنی چی حضور کلیر مهمه،ولی نبودش هم مهم نیست؟:d مثلا الآن حضور لیون خیلی مهمه؟!
آره داداش فهمیدم چی گفتم تو برعکسش کردی من گفتم بودنش مهمه ولی نبودنش زیاد به خط اصلی داستان صدمه نمیزنه (تحریف نکن حرفامو:d) حضور اون موطلایی که هیچ تاثیری نداره شاید یکم رنگ بگیره تو نسخه 6 که اونم بعید میدونم
من یه هفته میرم شهرستان نیستم

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
گرافیکش در حد PS3 هست بعد میگی داغون ؟
حمیییییییییییییییید چی میگی؟
شرکت SONY امروز رو باید عزای عمومی اعلام کنه باور کن...

درود

اسباب بازیه دیگه لیان جون، قبول نداری؟:d اصلاً کنسول‌های نینتندو همه اسباب بازیند، واقعاً هاردکور پسند نیستند. مثلاً همون GameCubeاش که دو عنوان انحصاری RE داشت بازم طرفدار چندانی نداشت!
همین 3DS رو خودم یه بار دست گرفتم بدم اومد:d کلاسی که VITA داره یه چیز دیگست:d
به هر حال بحث کنسول‌ها یک بحث فرعیه، موضوع اصلی اینه که کلر رو دارن داغون می‌کنند:|
خداییش Vita که یه چیز دیگست...
ولی GC گفتی... چند روز پیش تو توپخونه باور کن زده بود به سرم یکی بخرم. یه دست دوم تر و تمیز... میداد 120 تومن...

به جون خودم،اینا دست به یکی کردن که کلیر رو خرابش کنند.اون از اینکه 11 سال توی داستان نمیارنش.اینم از اینکه بعد از 11 سال،میارنش توی یک نسخه ی فرعی مسخره!فقط می تونم بگم خاک بر سر کپکام.واقعا برای خودم به عنوان یک فن رزیدنت اویل متاسفم!
نمیدونم چرا احساس میکنم اینا دوباره یه بازی مثل Code Veronica میدن بیرون، Clair رو میچسبوننش به طاق...
ولی یه پروسه ی چند صد سالست...

---------- نوشته در 03:43 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:41 AM ارسال شده بود ----------

حضور اون موطلایی که هیچ تاثیری نداره شاید یکم رنگ بگیره تو نسخه 6 که اونم بعید میدونم
ها ها... حامد جان، ایندفعه فکر کنم باید ناامید بشی...
خداییش Chris به کنار... ولی معلومه Leon این RE6 رو میبره فضا. یه RE4 کم بود براتون، حالا با این RE6 میخواید چه کنید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر