بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

ینی میشه کامیای ارجینال :biggrin1: ( هیدکی شون :biggrin1: ) یه رزیدنت ایول بسازه همه کف کنیم :biggrin1:
راستی هیچ فلشی نبودا
فقط همون تریلر قبلی بود

امیدوارم ولی این Makoto Kamiya کارگردان این انیمیشن CG. هیچ فلشی نبود ؟:-o پس این چیه افشین ؟ videoplayback_15.FLV

آخرین ویرایش:
امیدوارم ولی این Makoto Kamiya کارگردان این انیمیشن CG. هیچ فلشی نبود ؟:-o پس این چیه افشین ؟ videoplayback_15.FLV
آره می دونم البته ماکاتو هم کارش حرف نداره ولی هیدکی بازیساز معرکه ای
حمید این فلش رو نشون نمیداد تو تبلت الان با لپ تاپ چک کردم درست شد مرسی دمت خیلی
گرم
راستی
تو چرا همش دنبال خبری بشین alan wake برو این همه دوسش داشتی راضیم من از بازیشا :دی

لینک دانلود تریلر جدید بصورت HD با نام به سوی جهنم.

بچه‌ها این تریلری که حمید جون زحمت کشید گذاشت رو دیدید؟

والا هر روز که به تاریخ اتشار بازی نزدیک میشیم، بیشتر از این بازی متنفر میشم، فقط به یک صحنه اشاره میکنم:

تو این صحنه، نمسیس عین باقالی پخته وایساده تا زامبی‌ها به کاراکتر حمله کنند! بعد لابد عین مرده خورها میخواد بره بالا سره کاراکتر! یعنی واقعاً گند کشیدن به ابهت این بدبخت.
:-&

افشین این بازی ارزونیه خودت امیدوارم هر چه زودتر بهش برسی:d

منم احتمالاً بعد از یکم خندیدن به نسخه 360 بازی، منتظر میمونم برای PC عرضه بشه تا بیشتر بخندم.

آره می دونم البته ماکاتو هم کارش حرف نداره ولی هیدکی بازیساز معرکه ای
حمید این فلش رو نشون نمیداد تو تبلت الان با لپ تاپ چک کردم درست شد مرسی دمت خیلی
گرم
راستی
تو چرا همش دنبال خبری بشین alan wake برو این همه دوسش داشتی راضیم من از بازیشا :دی

بازی میکنم افشین جان.

الان اون مرحله ایم که تو جنگل از آسمون روح میباره بعد اون مرحله که به پمپ گاز ریدم. ولی زیاد ازش خوشم نمیاد ها.
yahoo_4.gif

چه‌ها این تریلری که حمید جون زحمت کشید گذاشت رو دیدید؟

والا هر روز که به تاریخ اتشار بازی نزدیک میشیم، بیشتر از این بازی متنفر میشم، فقط به یک صحنه اشاره میکنم:

همنشم غنیمت بود واسه روزای عید که به لطف کپکام تاخیر خورد.

بچه‌ها این تریلری که حمید جون زحمت کشید گذاشت رو دیدید؟

والا هر روز که به تاریخ اتشار بازی نزدیک میشیم، بیشتر از این بازی متنفر میشم
علی فکر کنم تو هم باید بری تو جبهه ی تحریم گران CapCom

دقیقاً...
اول سال رو می خوایم با ترکوندن Zombie اونم تو Raccoon City شروع کنیم... چه شود تا آخر سال...
;)

دیگه رفت تا 2 ماه و نیم دیگه
حمید جو نده :دی
نسخه pc رفت واسه 2 ماه دیگه
کنسول پا برجاست
وای آخر تریلر کر کر خنده بودا :))

---------- نوشته در 10:14 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:03 AM ارسال شده بود ----------

بازی میکنم افشین جان.

الان اون مرحله ایم که تو جنگل از آسمون روح میباره بعد اون مرحله که به پمپ گاز ریدم. ولی زیاد ازش خوشم نمیاد ها.:d

تو بازی کن رسیدی به اپیزود 4 بت می گم :دی

سلام بر استارزی ها!!!
باآآآآآآ!این اسمتو جون بچت درست کن!هی باید بگیم لیون!یه اسم الکی بذار!مثلا بذار اکبر!یا اون یکی گذاشته تونی آلمیدا!!!
ها چی؟ با منی؟ چرا بی مقدمه حرف میزنی عمو کریس؟
این نمسیس همون راکت لانچرش کم بود حالا دیگه یه آبکش (یه اصطلاحی که من به اون اسلحه میگم!!!) هم دادن دستش!!!
بابا نکنین این کارا رو!!!
بذارین با خاطات خوش اون مرحوم خوش باشیم!!!
جای زخم روی شونه جیل تنها یادگار باقی مونده از اون عزیز از دست رفته هست!!!
تیریپ تخیلی ور دارین فنتمون پاک فنتول میشه ها!!!
این جمله بالایی رو هم نفهمیدم چیه!!!!

سلام دوست خوب به تاپیک خودت خوش آمدی:welcome:

تبریک مجدد...
رفقای Chris دوست... می بینم که یکی دیگه به جمعتون اضافه شده... آقا محمد تحویل بگیر.

بعله!خوش اومدن ایشون.مقدمشون گلبارون!
اندک اندک جمع مستان میرسد!:d
میسی میسی بچه ها. اینجا هم همه اهل تبریک گفتن هستند.واقعا خوشحالم عضو این سایت شدم.>:d<
بچه ها به نظرتون کریس توی رزیدن اویل 6یه ذره لاغرتر نشده.من از هیکل شماره 5ش خیلی خوشم میومد.خوشتراشتر بود.:x

---------- نوشته در 07:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:57 PM ارسال شده بود ----------

این نمسیس همون راکت لانچرش کم بود حالا دیگه یه آبکش (یه اصطلاحی که من به اون اسلحه میگم!!!) هم دادن دستش!!!
بابا نکنین این کارا رو!!!
:)) :)) :))
هر چی باشه جیل جی اف کریسه و نابود کردن نمسیس به دست این دو نفر هم عجیب نیست. توی این رزیدنت اویل جدیده هم که به نظرم اصلا نمیشه اسمشو رزیدنت اویل گذاشت قراره کیا برن دنبال لیون:-/
من تو یه دمو دیدم که یکی به لیون شلیک میکنه.کاشکی میمردو از دست این بچه ننه راحت میشدیم.>:)

بچه ها به نظرتون کریس توی رزیدن اویل 6یه ذره لاغرتر نشده.من از هیکل شماره 5ش خیلی خوشم میومد.خوشتراشتر بود.
کجا هیکلش خوب بود ؟! اصلا تموم صفحه رو گرفته بود نمی تونستی جلوت رو نگاه کنی !!!! اونم مال قرصهای آمینو اسیدشه! فکر کن دکتر دیگه قطعش کرده برای همین هیکل آدم وار تر شده :))
هر چی باشه جیل جی اف کریسه و نابود کردن نمسیس به دست این دو نفر هم عجیب نیست. توی این رزیدنت اویل جدیده هم که به نظرم اصلا نمیشه اسمشو رزیدنت اویل گذاشت قراره کیا برن دنبال لیون:-/
جیل جی اف کریس؟!!!!!!!!!! WTF :| این دوتا پارتنر هستن !
کدوم رزیدنت اویل رو می گی ORC؟ !! درسته من هم موافقم اصلا رزیدنت اویل نیست ، بیشتر شبیه جوکه :d قرار نیست برن دنبال لئون ، اینا یه گروهی هستن از طرف آمبرلا که وظیفه دارن شهر رو پاک سازی کنن از همه ی باز مانده ها ، خب از اونجایی هم که لئون جز باز مانده هاس اون رو هم می خوان بکش

من تو یه دمو دیدم که یکی به لیون شلیک میکنه.کاشکی میمردو از دست این بچه ننه راحت میشدیم.>:)
Better Watch Your Word New User :d
We have A huge Fan Of Leon Here
And Ofcours I'm one of them

.... توی این رزیدنت اویل جدیده هم که به نظرم اصلا نمیشه اسمشو رزیدنت اویل گذاشت قراره کیا برن دنبال لیون:-/
به به
بسیار خوش آمدی شما!!! قدم رو جفت تخم چشمای ما نهادید!! مقدمتون رو گرامی میدارم!!!
حامد اون جمله که قرمز کردم رو خوندی؟!!!!
تو هم داری به همونی که من فکر میکنم فکر میکنی؟!!>:)>:)>:)>:)>:)>:):devil::devil::devil::devil::devil::devil:
اون بنفشا حامدن اون زرده منم یعنی این::devil:

/:)/:)/:)/:)/:)/:)/:)

>:d<
کجا هیکلش خوب بود ؟! اصلا تموم صفحه رو گرفته بود نمی تونستی جلوت رو نگاه کنی !!!! اونم مال قرصهای آمینو اسیدشه! فکر کن دکتر دیگه قطعش کرده برای همین هیکل آدم وار تر شده :))
)x
توهین به عشق من
جیل جی اف کریس؟!!!!!!!!!! WTF :| این دوتا پارتنر هستن !
پارتنر چیه عزیزم:-/من خودم تو جریان رابطشون بودم;))
اسم پارتنرو گذاشته بودند که گشت زامبیها بهشون گیر نده:))
فارسی بنویس خو
هر کی هست بگو بیاد ببینم چی میگه.>:)
به به
بسیار خوش آمدی شما!!! قدم رو جفت تخم چشمای ما نهادید!! مقدمتون رو گرامی میدارم!!!
میسی میسی>:d

---------- نوشته در 07:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:23 PM ارسال شده بود ----------

باز که اینجا شد اسپم بازار که ...
بابا کشتین ما رو انقد اسپم رد و بدل نکنید مهد کودک که نیست که 50000000 با یه چیزی رو بگن
صد بار گفتم برید کلوپ
اوا چهقده عصبانی هستی شما=((:-s
کلوب کجاست:-/

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or