بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

بفرمایید. اینم یک نظر سنجیه خوب:

اگه یک نفر بره بابت رزیدنت اویل 1 و 2 و 3 15هزار تومان پول بده تا از PSN تهیه کنه و با PSPش بازیشون کنه شما بهش چی میگید؟
1-خوب کاری کرده!
2-بیجا کرده!
3- دیوونه هست!
4-میتونه میخره!
5-سرطان رزیدنت اویل داره!
6-عاشق هست!
7-سایر موارد
گزینه 2.خب غلط کرده.بره با مبدل رو PC بازی کنه

به قدری از این بچه سوسول بدم میاد که حدو حساب نداره.نابود شده باشه بهتره، زیادی اشتیاقی به زنده دیدنش ندارم.
اتفاقا من خیلی دوست دارم بدونم چه بلایی سرش اومد!من از استیو خیلی خوشم اومد.خیلی سرتر از لیونه.دوست دارم استیو رو به بازی برگردونن.

سلام !

با نظر سنجی کاملا موافق ام... ولی اخر نفهمیدم کپکام دلیل این کاراش چیه که قرار بود 15 سپتامبر سری بعدی معرفی بشه اما هیچ خبری نشد و فیک بودن اون تریلر رو تایید کرده !
فکر کنم موندن که چه طور طرفدارای بازی رو راضی کنند و سری بعد رو چطور بسازند .
امیدوارم داستان سری بعد طوری باشه که سرنوشت اشخاصی مثل شری و الکس و .. مشخص شه . ربکا تو Damnation که سرنوشتش به احتمال زیاد مشخص میشه ...

خب ببین الان کامپیوتر پایه گاز سوز اومده میتونی بیگیری منتهی چون تقاضا زیاده باید بری تو صف.بنزینیش هم هست منتهی اون بنزین گرون شده نمیصرفه کارت سوخت هم نداره.بو هم میده الودگی هم دار

خیلی باحال بود =))

میگم هیچکس یه عکس تر و تمیز از جیل توی RE5 نداره که بذاره و دوباره بریزه؟

تو رزیدنت اویل 5 جیل قیافش با زامبی فرقی نداشت زیاد. فکر کردم میخوای بگی 3.

با نظر سنجی کاملا موافق ام... ولی اخر نفهمیدم کپکام دلیل این کاراش چیه که قرار بود 15 سپتامبر سری بعدی معرفی بشه اما هیچ خبری نشد و فیک بودن اون تریلر رو تایید کرده !

پوستری که تو comic-con نشون داده شد وافعی بود و فیک نبوده تیزر رزیدنت اویل 6 هم پشت در های بسته نشون داده شده احتمال 90% ولی حتما قبلش موبایلای اونایی که تو جلسه بودن رو ازشون گرفتن.:d

اگه یک نفر بره بابت رزیدنت اویل 1 و 2 و 3 15هزار تومان پول بده تا از PSN تهیه کنه و با PSPش بازیشون کنه شما بهش چی میگید؟
1-خوب کاری کرده!
2-بیجا کرده!
3- دیوونه هست!
4-میتونه میخره!
6-عاشق هست!
7- .... ریخته!:d
گزینه 2.خب غلط کرده.بره با مبدل رو PC بازی کنه
خیلی ممنون از جوابتون یعنی اینی که میگین به منم که رفتم خریدشمون مربوط میشه؟

فکر کنم موندن که چه طور طرفدارای بازی رو راضی کنند و سری بعد رو چطور بسازند .
امیدوارم داستان سری بعد طوری باشه که سرنوشت اشخاصی مثل شری و الکس و .. مشخص شه . ربکا تو Damnation که سرنوشتش به احتمال زیاد مشخص میشه ...
احتمال زیاد دادن نسخه بعدی فیک هست و دیگه نمیخوان بازی رو ادامه بدن
اینا مسخره کردن ما رو خب یه دفعه بیان بگن برید بابا بازیمون کجا بود به خدا راحت تره تا اینجوری دور بزننمون

پستهایی که تو تاپیک زده میشه به طرز وحشتناکی سطحش پایینه. دوستان جدیدی که لطف میکنن و پای بحث ها میشینن و نظر میدن سعی کنن در دادن پست دقت کنن. واقعا اگه این مدلی ادامه بدید یهویی دیدین تاپیک قفل شد !!!

نظر سنجی هم در ساعات آتی عوض میشه. :دی

1-خوب کاری کرده!
2-بیجا کرده!
3- دیوونه هست!
4-میتونه میخره!
6-عاشق هست!
7- .... ریخته!:d
گزینه 4! خب مسلماً میتونه، میخره دیگه! تازه با این کارش از کپ کام هم حمایت کرده و شاید هم باعث بشه کپ کام بیخیاله استایله جدیدی بشه و برگرده به گذشته! البته برعکس این قضیه بیشتر احتمال داره! :d

پستهایی که تو تاپیک زده میشه به طرز وحشتناکی سطحش پایینه. دوستان جدیدی که لطف میکنن و پای بحث ها میشینن و نظر میدن سعی کنن در دادن پست دقت کنن. واقعا اگه این مدلی ادامه بدید یهویی دیدین تاپیک قفل شد !!!

نظر سنجی هم در ساعات آتی عوض میشه. :دی
من شرمندم آقا احد.
خواستم اینطوری تحریکتون کنم زود تر یک نظر سنجیه توپ راه بندازین بریم سر بحث های شیرین رزیدنت اویلی خودمون. همه بیوفتیم به جونه هم. قصد خراب کردن تاپیک رو نداشتم.

---------- نوشته در 10:21 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:19 AM ارسال شده بود ----------

خیلی ممنون از جوابتون یعنی اینی که میگین به منم که رفتم خریدشمون مربوط میشه؟
ااااا. حامد مگه تو هم اینکارو کردی؟؟ ولی راستش من منظورم تو نبودی. ولی اگه کردی من به گذینه 6 رای میدم.
حتما عاشق رزیدنت اویلی که این کارو کردی دادا>:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or