بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

خوب افشین هم نظر بده تا بعدش نتیجه گیری در مورد نظر سنجی جدید رو داشته باشیم. هرچی باشه جزو اعضای قدیمی تاپیک هست.
به نظر شما در RE6 لازم است تا به سوالات بی پاسخ جواب داده شود؟
بعضی ها میگن که باید به یه سری سوالات جواب داده بشه. بعضی ها هم مخالفن و میگن نیازی به پاسخگویی نیست و بازی بدون اون ها هم میتونه بره جلو.
احد جان نظرسنجی خیلی خوبه از هر نظر
فقط به نظرم بهتره به جای re6 گفته بشه شماره بعدی رزیدنت ایول
گزینه هاشم فقط بله و خیر نباشه

من کوچیک همه بچه های تاپیکم هستم ;)

آخرین ویرایش:
خوب من یه پیشنهادی واسه نظرسنجی دارم.

بعضی ها میگن که باید به یه سری سوالات جواب داده بشه. بعضی ها هم مخالفن و میگن نیازی به پاسخگویی نیست و بازی بدون اون ها هم میتونه بره جلو.

موافقین با همچین چیزی؟ :دی
این سوال واقعا اینقدر مهمه که تو نظر سنجی قرار بگیره؟اگر قرار باشه بازی ساخته بشه و هیچ مسئله و معمایی نداشته باشه که میشه کراش!یا پپسی من!فکر کنید اویلی ساخته بشه که هیچ سوال و جوابی نداشته باشه!میشه سیریوس سام(سام خطرناک)!
راجع به اویل4 هم به نظر من تنها نکته ی جذابش اسنایپ زدن بود!روند بازی اینقدر منو خسته میکرد که برای تنوع میبردم اشلیو میکاشتم یه گوشه خودم میرفتم یه جای دور بعد با اسناپ میزدم همه رو!!!اویل5 هم که بدتر از اون!
اویلی مثل اویل1وکدورونیکا دیگه نخواهد اومد.نیما درست نوشته:خداحافظ رزیدنت اویل!دیگه جذابیت اویل به تاریخ پیوست!من که روارودم به سایلنت هیل!

• Like
Reactions: {The Phenom}
این سوال واقعا اینقدر مهمه که تو نظر سنجی قرار بگیره؟اگر قرار باشه بازی ساخته بشه و هیچ مسئله و معمایی نداشته باشه که میشه کراش!یا پپسی من!فکر کنید اویلی ساخته بشه که هیچ سوال و جوابی نداشته باشه!میشه سیریوس سام(سام خطرناک)!
راجع به اویل4 هم به نظر من تنها نکته ی جذابش اسنایپ زدن بود!روند بازی اینقدر منو خسته میکرد که برای تنوع میبردم اشلیو میکاشتم یه گوشه خودم میرفتم یه جای دور بعد با اسناپ میزدم همه رو!!!اویل5 هم که بدتر از اون!
اویلی مثل اویل1وکدورونیکا دیگه نخواهد اومد.نیما درست نوشته:خداحافظ رزیدنت اویل!دیگه جذابیت اویل به تاریخ پیوست!من که روارودم به سایلنت هیل!
اره خيلي مهمه.
رزيدنت اويلي بايد بياد كه در عين پاسخگويي به نكاتي كه هنوز در هاله اي از ابهامن,سوالاي جديدي رو دوباره مطرح كنه.اين شيوه و راه و رسم RE هست.
تا وقتي كه RE داستان داشته باشه,هيچوقت نخواهد مرد.RE1 و RE:CV مختص زمان خودشون بودن والان RE را جديدي رو در پيش گرفته

اره خيلي مهمه.
رزيدنت اويلي بايد بياد كه در عين پاسخگويي به نكاتي كه هنوز در هاله اي از ابهامن,سوالاي جديدي رو دوباره مطرح كنه.اين شيوه و راه و رسم RE هست.
تا وقتي كه RE داستان داشته باشه,هيچوقت نخواهد مرد.RE1 و RE:CV مختص زمان خودشون بودن والان RE را جديدي رو در پيش گرفته
این جواب شما خیلی جالبه!یا اینکه تاحالا رزیدنت اویل حالت بازی سام خطرناک داشته یا اینکه از این به بعد میخواد اینجوری بشه!
حتی مسخره ترین رزیدنت اویل(5)هم ازنظر داستانی و روایت حرفی برای گفتن داشت و خیلی شبهاتو برطرف کرد.
ازقدیم گفتن چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است؟!خوب معلومه که اویل اینجوری ساخته میشه که یه سری سوالا رو جواب میده و یه سری سوالات جدیدتر مطرح میکنه.این دیگه نیاز به نظر سنجی نداره!مگه تاحالاش غیراز این بوده؟اون اویل فنی که دوست نداره سوال و جواب باشه تو بازی بهتره بره کال آف دیوتی بازی کنه که شوترینگش هم خیلی سرتر و شاختر از اویله.دیگه اینجوری چه نیازیه به رزیدنت اویل؟
به نظر من سوال مهم و به قول خود احد"بنیادی"نیست.

شاید منظور احد این بوده که مثلا الان قضیه بیلی مجهول هست الکس وسکر همینطور یا مثلا شری الان کجا هست و چیکار میکنه یا وسکر زنده هست یا نه .خب شاید واقعا رزیدنت اویل 6 یه تمام این سوالات پاسخ نده شاید به بعضی هاش . من فکر میکنم منظور احد این بوده که آیا لازمه به تمام این سوالات تو رزیدنت اویل 6 جواب داده بشه یا نه ؟

ببخشید به قول شما "اسنایپ کردن!" فقط نقطه قوت بازی RE4 بود؟ یعنی فقط اسنایپ کردن باعث شد این بازی در هر زمینه موفق باشه و بهترین بازی سال انتشارش باشه؟روایت داستان به این زیبایی به چشم شما نمیاد؟بعد در ضمن این موضوع(اسنایپ کردن) چه ربطی به سؤال نظر سنجی داره؟بزرگترین نقطه قوت سری RE روایت داستان فوق العاده است که تو همه نسخه‌ها به نحو احسنت وجود داشته.منظور از طرح این سؤال هم اینه که به نظر شما، آیا وقتش نیست در نسخه جدیدی به سؤالات و شبهات مطرح شده در نسخه‌های قبل پاسخ داده بشه؟ممنون از توجهتون.

سلام به همه من چند روزی نبودم الان برگشتم دیدم تاپیک رو ماشاالله خیلی کشیدین جلو و 1 ساعتی طول کشید همشو بخونم و جواب بدم
راستی RE4 تو PSN اومده؟ دیروز Search کردم چیزی ازش ندیدم! اینم مثل RE2,3 فقط برای آمریکاست؟:(
احتمالا برای uk هم باشه ولی قیمتش خوبه بهتر از اینه که بری دیسکشو 2 برابر قیمت بخری:d
فرقش اینه که لذتی که تو بازی کردنش هست تو خوندن داستانش به هیچ عنوان نیست.:)
اینو قبول دارم
خوب چون سوال نظر سنجی در مورد کارگردان ها بود ولی قرار نگرفت در مورد میکامی یه سوالی داشتم : خود میکامی خالق اصلی بازی بود و خودش سبک بازی رو عوض کرد و خودش کارگردان RE 5 نبود اما طرفدارای بازی به خاطر RE5 از بازی دلسرد شدند و میشه اینجا بگیم میکامی بهترین کارگردان بازی بوده اما به خاطر تحولی که در RE به وجود اورد و خودش کارگردان RE5 نبود به این صورت پیش رفته ؟ منظورم اینه که اگه خودش کارگردانی RE5 رو به عهده میگرفت بازی در کنار این تحولات جو و اتمسفر سری کلاسیک رو حفظ می کرد ؟
به احتمال زیاد آره حفظ میکرد شاید دیگه کلاسیک نمیموند ولی همه چیزای کلاسیک از بین نمیرفت
منم خوشم اومد از این نظر سنجی بزار هم جواب بدیم هم توضیح بدیم فقط انتخاب ها زیاد باشه به نظر من بهتره ولی کلا نظر سنجی باید بر همه چی اشراف داشته باشه این سوال هم خوبه ولی کامل نیست
کات سکنس اول از Re6
اتاق تاریک هست. صدای چکه آب با ملایمت به گوش میرسه. چشم های خسته که در اثر داروی بیهوشی به خواب رفته به صورت تار و محو باز میشه و چند قطره آب روی صورت زخمی *ریخته میشه. چند ثانیه بعد درب اتاق باز میشه و صدای خنده چندش آوری به گوش میرسه و نور غلیظی به چشماش میتابه. مرد گردن کلفتی به طرفش میاد و بعد از چند ضربه لگد به بدنش میگه : "Ms. wong: so smart you think? Do a little time. Death or life. The decision is with you" !*
قوه تخیل قشنگی داری خوشم اومد اگه همچین شروعی برای اویل 6 باشه خدایی قشنگ میشه
خوب افشین هم نظر بده تا بعدش نتیجه گیری در مورد نظر سنجی جدید رو داشته باشیم. هرچی باشه جزو اعضای قدیمی تاپیک هست.
ناسلامتی منم هستم ها من قدیمی نیستم؟
این جواب شما خیلی جالبه!یا اینکه تاحالا رزیدنت اویل حالت بازی سام خطرناک داشته یا اینکه از این به بعد میخواد اینجوری بشه!
حتی مسخره ترین رزیدنت اویل(5)هم ازنظر داستانی و روایت حرفی برای گفتن داشت و خیلی شبهاتو برطرف کرد.
ازقدیم گفتن چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است؟!خوب معلومه که اویل اینجوری ساخته میشه که یه سری سوالا رو جواب میده و یه سری سوالات جدیدتر مطرح میکنه.این دیگه نیاز به نظر سنجی نداره!مگه تاحالاش غیراز این بوده؟اون اویل فنی که دوست نداره سوال و جواب باشه تو بازی بهتره بره کال آف دیوتی بازی کنه که شوترینگش هم خیلی سرتر و شاختر از اویله.دیگه اینجوری چه نیازیه به رزیدنت اویل؟
به نظر من سوال مهم و به قول خود احد"بنیادی"نیست.
بچه ها محمد درست میگه واقعا این نظر سنجی ناقصه نمیخوام ناراحتت کنم احد جان ولی بهتره یه چیز بهتر بگید
شاید منظور احد این بوده که مثلا الان قضیه بیلی مجهول هست الکس وسکر همینطور یا مثلا شری الان کجا هست و چیکار میکنه یا وسکر زنده هست یا نه .خب شاید واقعا رزیدنت اویل 6 یه تمام این سوالات پاسخ نده شاید به بعضی هاش . من فکر میکنم منظور احد این بوده که آیا لازمه به تمام این سوالات تو رزیدنت اویل 6 جواب داده بشه یا نه ؟
خب اگه اینجوری که میگی باشه این نظر سنجی یه جواب بیشتر نداره اونم بله هست کی بدش میاد تکلیف روشن بشه و پیچیده نشه

خب اگه اینجوری که میگی باشه این نظر سنجی یه جواب بیشتر نداره اونم بله هست کی بدش میاد تکلیف روشن بشه و پیچیده نشه
خب حامد جون شاید بعضی ها هم از این همه پیچیدگی خسته شده باشن.
البته دوستان باید یه خورده بیشتر رو سوال احد فکر کنید.من فکر میکنم هنوز بعضی از دوستان متوجه منظور احد نشدن.(البته بر عکسش هم ممکنه شاید هم من متوجه نشدم).

خوب جهت روشن شدن اذهان عمومی :دی

منظور از سوالی که طرح کردیم اینه که آیا لازمه که در شماره های آتی به سرگذشت افرادی مثل شری بیرکین یا استیو پرداخته بشه؟ دی میشه بیخیال اونا شد. مفهوم بود این دفعه؟ :دی

منظور از سوالی که طرح کردیم اینه که آیا لازمه که در شماره های آتی به سرگذشت افرادی مثل شری بیرکین یا استیو پرداخته بشه؟ دی میشه بیخیال اونا شد. مفهوم بود این دفعه؟ :دی

حالا دیدین که من منظور احد رو خوب فهمیده بودم.:d

خب این خوبه ولی نمیشه همه اینا رو با یه جواب مشخص کرد که آره یا نه ممکنه شری و استیو نباید ادامه پیدا کنه ولی شخصیت های دیگه آره پیدا کنه اونوقت سوال به سوال ها تبدیل میشه

خوب من یه پیشنهادی واسه نظرسنجی دارم.

موافقین با همچین چیزی؟ :دی
100 % !
خیلی دوست دارم بدونم سر ربکا و شری و بیلی و استیو چه بلایی اومده!
مخصوصا ربکا.

دوستان الان تست کردم پینگم درست شده با یکی از بچه های محل 10 دقیقه ای آنلاین زدم مشکلی نداشت تو mercenaries reunion تو شلوغ ترین موقع هم لگ نداشتم دوستانی که خواسته بودن آنلاین بریم من به دلیل مشغله های کاریم فقط 5 شنبه و جمعه میتونم آنلاین بشم اگه خواستین خبر بدین قرارشو بزاریم حالشو ببریم در ضمن اگه کنسولو بیارم پیش pc میتونم وصش کنم به مانیتور احتمالا بشه هر شب یه ساعتی خوش بگذرونیم فقط باید یه میز جور کنم تا بشه کنسولو کنار pc بزارم شاید این هفته نشه ولی هفته دیگه ok میشه میزه
تو نت میچرخیدم این عکسو پیدا کردم گفتم بزارم شما هم استفاده کنید من که wallpaper دسکتاپم کردمش خیلی باحاله

• Like
Reactions: Biohazard
ببخشید به قول شما "اسنایپ کردن!" فقط نقطه قوت بازی RE4 بود؟ یعنی فقط اسنایپ کردن باعث شد این بازی در هر زمینه موفق باشه و بهترین بازی سال انتشارش باشه؟روایت داستان به این زیبایی به چشم شما نمیاد؟بعد در ضمن این موضوع(اسنایپ کردن) چه ربطی به سؤال نظر سنجی داره؟بزرگترین نقطه قوت سری RE روایت داستان فوق العاده است که تو همه نسخه‌ها به نحو احسنت وجود داشته.منظور از طرح این سؤال هم اینه که به نظر شما، آیا وقتش نیست در نسخه جدیدی به سؤالات و شبهات مطرح شده در نسخه‌های قبل پاسخ داده بشه؟ممنون از توجهتون.

دوست عزیز دقیقا همینطوره!تنهاجذابیت اویل4 برای من اسنایپ زدن و هدشات کردن بود!اسنایپم رو هم تا خرخره آپگرید میکردم!جوری که از مگنوم و موشک اندازم هم کاراییش بیشتر بود!وگرنه این دوتا شماره ی آخر به من حال که نداد هیچی حالمم به هم زد!یعنی چی که شما بدویی دنبال رئیس بازی بپری رو کولش چاقو بزنی تو کمرش!!!زامبی و سگو میزدی تو سرش تازه جون میگرفت!ازنظر معمایی هم که هیچی نداشت!تنها ممای بازی همون معمای تلفیق رنگها بودکه خیلی آبکی بود!
این نظر منه!حالا شما اگه خوشت اومده دلیل نمیشه منم تاییدش کنم که!
من بازم میگم رو دست اویل کدورونیکا بازی نمیاد!
بعدم مگه من گفتم اسنایپ زدن به سوال نظرسنجی ربط داره؟!!!دوتاموضوع مجزا رو گفتم.

خب این خوبه ولی نمیشه همه اینا رو با یه جواب مشخص کرد که آره یا نه ممکنه شری و استیو نباید ادامه پیدا کنه ولی شخصیت های دیگه آره پیدا کنه اونوقت سوال به سوال ها تبدیل میشه

100 % !
خیلی دوست دارم بدونم سر ربکا و شری و بیلی و استیو چه بلایی اومده!
مخصوصا ربکا.

الان ذهن من روشن شد!کاملا مفهوم شد!ششییی(صدای بیسسیم!):dبله من دوست دارم سرگذشت اینا معلوم بشه.البته نه اینکه واسه هرکدوم اینا یه نسخه ساخته بشه.به صورت فرعی بهشون پرداخته بشه فکرکنم کافی باشه.مگر اینکه داستانو جوری طراحی کنن که بخوان اینارو وارد خط سیر ماجراکنن.

دوستان الان تست کردم پینگم درست شده با یکی از بچه های محل 10 دقیقه ای آنلاین زدم مشکلی نداشت تو mercenaries reunion تو شلوغ ترین موقع هم لگ نداشتم دوستانی که خواسته بودن آنلاین بریم من به دلیل مشغله های کاریم فقط 5 شنبه و جمعه میتونم آنلاین بشم اگه خواستین خبر بدین قرارشو بزاریم حالشو ببریم در ضمن اگه کنسولو بیارم پیش pc میتونم وصش کنم به مانیتور احتمالا بشه هر شب یه ساعتی خوش بگذرونیم فقط باید یه میز جور کنم تا بشه کنسولو کنار pc بزارم شاید این هفته نشه ولی هفته دیگه ok میشه میزه
تو نت میچرخیدم این عکسو پیدا کردم گفتم بزارم شما هم استفاده کنید من که wallpaper دسکتاپم کردمش خیلی باحاله
دمت گرم!عجب عکسیه!

آخرین ویرایش:
خوب جهت روشن شدن اذهان عمومی :biggrin1:

منظور از سوالی که طرح کردیم اینه که آیا لازمه که در شماره های آتی به سرگذشت افرادی مثل شری بیرکین یا استیو پرداخته بشه؟ دی میشه بیخیال اونا شد. مفهوم بود این دفعه؟ :biggrin1:
كاملا.
خيلي دلم ميخواد بدونم الكس وسكر چه شكليه؟
به نظر مياد خيلي شخصيت جالبي داشته باشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or