بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,333
بهترین ریمیک تاریخ ؟ 21 ساله شد
View attachment 287815View attachment 287816
من با سری اویل از شماره سوم psone آشنا شدم ولی شماره اولش خدایش چقدر ترسناکه فکرشو کن این بازی با گرافیک r evil4 باشه با همون زاویه دوربین تو راهرو های تاریک پر از زامبی :-tمن که از حال میرم :-SS

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
1,219
نام
Ahmad
به نظر گیمرهای صاحب نظر و کسانی که اخبار رو دنبال می کنند در سال 2024 چه رزیدنتی منتشر می شود ؟

Revelation 3 یا Outbreak یا Resident 9 ادامه داستان رز یا ....
رزیدنت باز هستم و رزیدنت بازها را هم دوست دارم.لکن رزیدنتی که رزیدنت نباشد رزیدنت نیست.
رزیدنت با سه نسخه اول واسه من تعریف میشه.شاهکار 4 هم سرجاش
برخی دوستان باور دارن که آخر ریمیک 4 اشاره به ریمیک 5 میشه که شخصا من رو نا امید کرد.
چون کد ورونیکا و تازه بعدش هم 1 اولویت خیلی بالاتری دارن واسه ریمیک.
به نظرم رزیدنت 9 رو در 2024 خواهیم دید.خدا کنه برگرده به اصلش.

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,723
نام
طاها
من با سری اویل از شماره سوم psone آشنا شدم ولی شماره اولش خدایش چقدر ترسناکه فکرشو کن این بازی با گرافیک r evil4 باشه با همون زاویه دوربین تو راهرو های تاریک پر از زامبی :-tمن که از حال میرم :-SS
دقیقا

ریمیک شماره اول با گرافیک فک انداز و دوربین روی شانه بهترین حرکتی هست که کپکام می تواند انجام بده .

eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
چند روز پیش اومدم ریمیک ۱ رو روی ps5 بازی کنم ولی انقدر لودینگ داره کلا پشیمون شدم لامصب هر در که باز میکنی یه لودینگ داره .

کپکام باید یه اپدیت بده لودینگاش رو حذف کنه اونوقت دو بار دیگه تا اخرش میرم .

خیلی دوس دارم اویل ۳ اورجینال هم با دوربین ثابت مثل همین بازی ریمیک بشه .

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,723
نام
طاها
شایعه و جزئیات جدید فاش شده از Resident Evil 9: Apocalxpse :

• lX در عنوانِ “Apocalxpse”، نماد ۹ است، درست به مانند Village که شامل VII (عدد ۸ رومی) می‌شد
  • بازی تک‌نفره خواهد بود و هیچ‌گونه کوآپی ندارد
  • بازی داستان کریس ردفیلد (Chris Redfield) را دنبال می‌کند که به سمت BSAA در حرکت است. وقایع بازی درست پس از Village رخ خواهد داد و شامل هیچ اشاره‌ای به خانوادۀ وینترز نمی‌شود
  • این آخرین بازی سری خواهد بود که کریس ردفیلد در نقش اصلی قرار دارد، اما بازی با مرگ او به پایان نمی‌رسد. همان‌طور که در ویلیج مشاهده کردیم، او تا ۱۶ سال بعد مراقب روز وینترز خواهد بود
  • جیل ولنتاین باز خواهد گشت و نقشی مشابه با ایدا در RE4 را خواهد داشت
  • بازی دو سال می‌شود که در دست ساخت قرار دارد و شامل مواد اولیه و assetهای دو عنوان Village و RE4 خواهد شد. این مورد با اطلاعات منتشر شده توسط داسک گالم مغایرت دارد، وی متذکر شده بود که این عنوان برای ۶ تا ۷ سال است که مراحل توسعه را طی می‌کند
  • کلیر ردفیلد حضوری کمرنگ در بازی خواهد داشت
  • لئون اسکات کندی در بازی Resident Evil 9 حضور ندارد
  • ربکا چمبرز و بری برتون نیز در بازی حضور ندارند
  • بازی شامل دشمنان اساطیری (موجوداتی مانند وندینگو) می‌شود و برای حضور آن‌ها نیز دلیلی ارائه می‌دهد، چرا که فرنچایز همیشه سعی داشته تا از المان‌های ماوراء طبیعه دوری و به عوامل بیولوژیکی تکیه کند
  • زامبی‌ها به گونه‌ای باز خواهند گشت
  • بازی شامل یک قلعه می‌شود که یادآور قصر رامون سالازار و لیدی دمیتراسک خواهد بود
  • اطلاعات رسمی در اکتبر/نوامبر (پاییز ۲۰۲۳) منتشر خواهند شد

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
472
یک سوال داشتم دوستانی که خبر دارن آیا برنامه ای هست که رزیدنت اویلی ساخته بشه که دوربین هاش سبک کلاسیک رو داشته باشه؟ یعنی داستان بازی از دوربین های مداربسته ثابت روایت بشه؟

• Poker Face
Reactions: Taha75

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,778
نام
مــاکــان
یک سوال داشتم دوستانی که خبر دارن آیا برنامه ای هست که رزیدنت اویلی ساخته بشه که دوربین هاش سبک کلاسیک رو داشته باشه؟ یعنی داستان بازی از دوربین های مداربسته ثابت روایت بشه؟
این نما رو دیگه باید تو بازیهای ایندی دنبالش بگردی.

امکان برگشت این دوربین به سری محاله.

این بازی رو ببین ، امسال منتشر میشه.
خیلی راحت میتونی RE 3.1 در نظر بگیریش بس که به نسخه سوم نزدیکه.
طرفداران ژانر Horror

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر