بحث و تبادل نظر در مورد سری Final Fantasy

• Thread starter Thread starter Capcom
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
square-enix-microsoft-the-honeymoon-period-is-over.jpg
Final Fantasy Versus XIII هنوز انحصاری هست :biggrin1:
دوستان خبرهای خفی داره میاد. مثله اینکه بمونه.:biggrin1:

گفتن قطعا ff14 برای 360 نمیاد. گفتن امکانش نیست مشکلات تکنیکی وجود داره.!!!:biggrin1: loll

و رئیس SE (وادا) یه جورایی میخواد به مالتی نه بگه. و از قطع شدن فروش FFXIII خیلی ناراضی. میگه بعضی فن ها نارضی ان!lol!

Yoichi Wada: Fans Are Not Very Happy With Final Fantasy XIII

Square Enix & Microsoft: The Honeymoon Period Is Over

رزولوشن رو ول كن همون گرافيك خوبه كسي ميدونه چند مگه؟
٨و٩ هم تو psn ديدم واز همه مهمتر vagrant story هم بود!
حجمش رو نمی دونم ولی باید بالای 1 گیگ باشه...
آره FF VIII و FF IX هم تو PSS هستن...
من FF VII و FF VIII رو می خواستم از PSS بخرم ولی بخاطر حجمشون بیخیال شدم و تصمیم گرفتم دیسکهاشون رو پیدا کنم بخرم :دی
پ.ن:کاش نسخه آمریکایی اورجینالش اینجا گیر میومد آخه از این ریجنش بخاطر باکس شاتش خیلی خوشم میاد:x:
Ffviibox.jpg

گفتن قطعا ff14 برای 360 نمیاد. گفتن امکانش نیست مشکلات تکنیکی وجود داره.!!!:biggrin1: loll
البته بگم که دلیل اصلیش-اونطور که من دو سه هفته پیش تو vg خوندم-این بوده که SE و مایکروسافت در مورد یسری مسائل مربوط به xlive به توافق نرسیدن...

آخرین ویرایش:
حالا زیاد خوشحال نشو از این وادا هر چی بگی برمیاد.در ضمن پول آدما رو خیلی زود عوض میکنه وچیزی که microsoft زیاد داره پوله پوووووول:))
:(:(:(اي بابا حالم را گرفتي نه نه ننننننننننهههههههههه :((اره پول حرف اول را ميزنه متاسفانه/:)

حالا زیاد خوشحال نشو از این وادا هر چی بگی برمیاد.در ضمن پول آدما رو خیلی زود عوض میکنه وچیزی که microsoft زیاد داره پوله پوووووول:))
:(:(:(اي بابا حالم را گرفتي نه نه ننننننننننهههههههههه :((اره پول حرف اول را ميزنه متاسفانه
اتفاقا موضوع بعد از هانیمون SE و MS سر پوله!:biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:

پس داریم چی میگیم؟؟؟؟ گفتم که چون فروش FFXIII کلا فریز کرده! وادا آنقدر عصبانیه که اومده گفته بعضی فن ها قدیم ناراحتن!!lol

یعنی ما چند سال میشناسیمش این آقای وادا اینترتیمنت رو!

وادا اصلا انتظار تنها 5 میلیون نسخه فروش رو نداشت و از چشم ماکرو این ایست فروش میبینه.

موضوع هانـــــــی مــــــون::biggrin1:

البته بگم که دلیل اصلیش-اونطور که من دو سه هفته پیش تو vg خوندم-این بوده که SE و مایکروسافت در مورد یسری مسائل مربوط به xlive به توافق نرسیدن...
درسته. اما بعد از این حرف هایی که دارن مسئول های SE میگن معلوم نیست دقیقا کی پس کشیده!

هنوز معلوم نیست SE بوده یا ماکرو... چون وادا و کارگردان ff14 از اونطرف می کشن. و ماکرو از اون طرف گفته که FF14 آنلاین احتیاج نداره. (اینها همه گفته شده!!)

و بنظر همه خیلی از سایت ها این دروغه و آخر هانیمونشونه! که بخاطر مشکلات فنی XLIVE که مسئولان SE گفتن باشه! بنظر هم خیلی عجیبه که واسه PC و PSN بتونه بیاد. اما واسه LIVE نه.!! موضوع سر پوله.

بنظر ماکروه که پس کشیده!!

آخرین ویرایش:
مطمئنا versus برای 360 نمیاد چون SE بعد FF XIII بخوبی فهمیده که همکاری با ماکرو براش سود زیادی نداره...
مسئله لایو FF 14 هم این بوده که ماکرو می خواسته حسابی از بازی تو لایو پول به جیب بزنه و SE رو بی نصیب بذاره...
versus هم تا قبل کریسمس مطمئنا میاد چون اونطور که من فهمیدم کار ساختش تموم شده...
ضمنا بنظر می رسه در حال حاضر SE داره روی چند تا پروژه نکست جن هم کار می کنه...(امیدوارم یکیشون حتما FF VII برای PS4 باشه...)

اره منم خيلي شک دارم ميخوام بدونم اون پورژهاش چيه هستند مشکوک ميزنه
و هيچي هم که نميگن نامردها خيلي داره اذيت ميکنه نامرد:((

کسی اینجا میدونه شمشیر zodic تو فاینال 12 رو چجوری باید گرفت؟ یکی گفت باید yazmat رو بزنی اونم زدم ولی آزاد نشد!!!!!
4 تا صندوقچه توی بازی هست که نباید بازشون کنی تا بتونی این سر نیزه را پیدا کنی. اگه یکیش را هم باز کرده باشی، کار تمومه و دیگه ظاهر نمیشه.

1- دقیقا روبروی درب ورودی خانه Old Dalan
2- صندوقچه داخل Cellars( زیرزمین قصر)
3- Confiscatory( همونجا که بالتیر و وان را میندازن توی زندان)
4- صندوقچه های توی ساحل Vaddu Strand

اگه هیچکدوم را باز نکرده باشی بعدش میری به Necrohol of Nabudis و اونجا توی یه صندوقچه پیداش میکنی.

4 تا صندوقچه توی بازی هست که نباید بازشون کنی تا بتونی این سر نیزه را پیدا کنی. اگه یکیش را هم باز کرده باشی، کار تمومه و دیگه ظاهر نمیشه.

1- دقیقا روبروی درب ورودی خانه Old Dalan
2- صندوقچه داخل Cellars( زیرزمین قصر)
3- Confiscatory( همونجا که بالتیر و وان را میندازن توی زندان)
4- صندوقچه های توی ساحل Vaddu Strand

اگه هیچکدوم را باز نکرده باشی بعدش میری به Necrohol of Nabudis و اونجا توی یه صندوقچه پیداش میکنی.
یعنی یه بار دیگه بازی رو از اول برم ؟ از همین چیزای فاینال 12 بدم میادحالا من از کجا باید میدونستم این چهار تا رو نباید بگیرم؟! یادمه ریبونم میخواستی از pharos of ridorana بگیری شانسش 50_50 بود که بهت بده یا نده:(

یعنی یه بار دیگه بازی رو از اول برم ؟ از همین چیزای فاینال 12 بدم میادحالا من از کجا باید میدونستم این چهار تا رو نباید بگیرم؟! یادمه ریبونم میخواستی از pharos of ridorana بگیری شانسش 50_50 بود که بهت بده یا نده:(
نه من از همينش خوشم مياد که به ادم ميگه نبايد چيزي که نميداني باز کني:d
منم داره وسوسه ميکنه از اول بازي کنم ولي يکمي زورم مياد:((

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or