بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,308
نام
shahab

من که از گیم پلی بازی ومبارزات دانته که کمتر رو ی زمین است و می تواند در ارتفاع های بلند تر مبارزه کند راضی هستم.....ولی بهم ریختن ویا بی ربط بودن داستان باسری اصلی وهمین طور رابطه خوب تر ورجیل و دانته کمی تو ذوق می زنه.....باید به طرفدار ها هم حق داد !!!:>

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
آرمین این ربطی به اونا نداره :D دانته که باید موهاش سفید بشه چون این مشخصه دانته است ولی داستان کلا توی خط زمانی نسخه های قبلی نیست ( این رو چندین بار قبلا گفتن :D ) مثلا مادر دانته فرشته است ، یا شیطونا کنترل دنیا در اختیارشونه ( که به احتمال زیاد نشون دهنده اینه که اسپاردا نتونسته شیطونا رو شکست بده )

در کل داستانش کلا با سری اصلی متفاوته :D

درسته اما با اینکه گیم پلی این نسخه و گرافیکش جای حرف زدن نداره اما در کل نمیدونم چرا واقعا این سری جدید که ربطی به نسخه های قبل نداره مرتبا مقایسه میکنم....:d

دوست ندارم اینو بگم اما دوست داشتم حداقل سری پنجی هم در کار بود تا داستان کلی به پایان میرسید با اینکه میدونم نسخه پنج هزاران اشکال داشت:d

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
خیلی خوب میشه بعد از ادامه دادن این سری جدید یه نسخه ازش بزنن که دو دانته با هم باشن! یعنی مثلا یه جورایی کلا شیاطین رو ریشه کن کنن... دانته ی خودمون به این دانته غربی کمک کنه... یه همچین چیزایی :-?

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خیلی خوب میشه بعد از ادامه دادن این سری جدید یه نسخه ازش بزنن که دو دانته با هم باشن! یعنی مثلا یه جورایی کلا شیاطین رو ریشه کن کنن... دانته ی خودمون به این دانته غربی کمک کنه... یه همچین چیزایی :-?
اونوقت به اون میکن ماورای تخیلاتیک!:d

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
اونوقت به اون میکن ماورای تخیلاتیک!:d

یه چیز واضحه ! من تا تو تخیلاتم نرم که نمیتونم پست بدم! :d
به هر حال حتی اگر شدیدا DmC فن هم بشم بازم دلم میخواد این بازی ربطی پیدا کنه به همون داستان دانته ی خودمون!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
یه چیز واضحه ! من تا تو تخیلاتم نرم که نمیتونم پست بدم! :d
به هر حال حتی اگر شدیدا DmC فن هم بشم بازم دلم میخواد این بازی ربطی پیدا کنه به همون داستان دانته ی خودمون!

شاید اگه DmC خوب فروخت بعدا یه نسخه مشترک با سری اصلی منتشر کنند :D مثلا بشه DmC Devil May Cry 5 :D

راستی دوباره داشتم تریلر معرفی ورجیل رو نگاه میکردم که اون آخرش وقتی ورجیل به دانته میگه "باید زندگیمون رو توی دستای همدیگه قرار بدیم" و طرز نگاه دو برادر به همدیگه من رو به فکر فرو برد !!!!

به نظرتون دانته باید به ورجیل اعتماد کنه ؟! ورجیل چطور ؟ اصلا از همه اینا مهمتر به نظرتون دانته به ورجیل اعتماد داره ؟!

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
شاید اگه DmC خوب فروخت بعدا یه نسخه مشترک با سری اصلی منتشر کنند :D مثلا بشه DmC Devil May Cry 5 :D

راستی دوباره داشتم تریلر معرفی ورجیل رو نگاه میکردم که اون آخرش وقتی ورجیل به دانته میگه "باید زندگیمون رو توی دستای همدیگه قرار بدیم" و طرز نگاه دو برادر به همدیگه من رو به فکر فرو برد !!!!

به نظرتون دانته باید به ورجیل اعتماد کنه ؟! ورجیل چطور ؟ اصلا از همه اینا مهمتر به نظرتون دانته به ورجیل اعتماد داره ؟!

آره علی به نکته خوبی اشاره کردی. وقتی حرفاشون تموم میشه و دانته میره، ورجیل پشت سرش یه نگاهی بهش میندازه. نمیشه گفت چه نقشه ای تو سرش هست. به نظرم نمیشه گفت دانته به ورجیل اعتماد داره یا نه. خیلی مثال تو این مورد هست که دو نفر که برای مدت خیلی طولانی همدیگه رو ندیدن، بتونن به هم اعتماد کنن. با در نظر گرفتن اینکه دانته یه آدم ولگرد حساب میشه، به نظر به هیچکس غیر از خودش اعتماد نداره

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,308
نام
shahab

ما که فعلا از داستان ورجیل جدید چیزی نمی دونیم.....ولی از طرز رفتار ونگاهش بنظر من نباید بهش اعتماد کرد.....دانته جدید هم اگه یادتان باشه یکم مشکوک به ورجیل نگاه کرد موقع ای که گفت...هرچی باشه ما برادر هستیم.

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
اصلا عوض کردن قیافه دانته از همون اول اشتباه بزرگ Capcom و Ninja Theory بود ، ولی با توجه به این تریلر هایی که از این بازی منتشر شده ، ما شاهد گیم پلی خوبی هستیم که می تونه به نوعی قیافه جدید دانته رو بپوشونه ، البته قیافه جدید دانته بد نیست ولی خب به پای دانته کلاسیک نمی رسه ، اتحاد برادران Sprada هم می تونه فوق العاده باشه ، همینطور امکان خیانت ورجیل به دانته وجود دارد که باعث می شه بازیکن وسوسه بشه تا به آخر این بازی برسه . در کل به این نسخه خیلی امیدوار هستم ، کلا دوست دارم این نسخه بتونه موفقیت های شماره 1 و 3 را تکرار کنه .

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza

من که خودم هم به ورجیل اعتماد ندارم، انتظار هم ندارم دانته اعتماد داشته باشه! کلا ورجیل شخصیتیه که هیچ کس از اون چیزی که هدفشه خبر نداره. خیلی توداره. ورجیل همون کسیه که آرکام (کسی که بهش کمک کرده بود) رو با یه ضربه ی یاماتو کشت! (راستی خیلی دلم می خواد در مورد یاماتو با هم بحث کنیم. دیدین وقتی ورجیل کسی رو با یاماتو می کشه، تا وقتی شمشیر کامل تو غلاف نرفته طرف همینطوری خشکش می زنه بعد میمیره؟!)

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,666
من که خودم هم به ورجیل اعتماد ندارم، انتظار هم ندارم دانته اعتماد داشته باشه! کلا ورجیل شخصیتیه که هیچ کس از اون چیزی که هدفشه خبر نداره. خیلی توداره. ورجیل همون کسیه که آرکام (کسی که بهش کمک کرده بود) رو با یه ضربه ی یاماتو کشت! (راستی خیلی دلم می خواد در مورد یاماتو با هم بحث کنیم. دیدین وقتی ورجیل کسی رو با یاماتو می کشه، تا وقتی شمشیر کامل تو غلاف نرفته طرف همینطوری خشکش می زنه بعد میمیره؟!)
مرگ نه،کلا تاثیر یاماتو همینه(تو DMC4 هم که دانته Hellgate رو نابود کرد همینطور شد،به محض اینکه دانته شمشیرو کرد تو غلاف دروازه ترکید :)) )

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,308
نام
shahab
مرگ نه،کلا تاثیر یاماتو همینه(تو DMC4 هم که دانته Hellgate رو نابود کرد همینطور شد،به محض اینکه دانته شمشیرو کرد تو غلاف دروازه ترکید :)) )

ولی ورجیل بهتر از دانته بلده با یاماتو کار کنه...خیلی خونسرد باهاش می جنگید.ولی دانته کمی خشن باهاش می جنگید. کلا دلیل این که از ورجیل جدید خوشم امد همین بودن یاماتو هست:d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

ولی ورجیل بهتر از دانته بلده با یاماتو کار کنه...خیلی خونسرد باهاش می جنگید.ولی دانته کمی خشن باهاش می جنگید. کلا دلیل این که از ورجیل جدید خوشم امد همین بودن یاماتو هست:d
ای جون بحث یاماتو! خب اگر دقت کرده باشین، دانته توی شماره 4 اصلا نمیتونست به طور کامل از قدرت یامتو استفاده کنه چه بسا ضرباتش خیلی قوی نبودن. باز Nero تا حدی میتونست بهتر کار کنه ولی بازم کسی نمیتونه مثل خود ورجیل از قدرت یاماتو استفاده کنه. مثلا توی شماره سوم یاماتو قدرتمندترین سلاح بازی بود به نظرم. ضرباتش خیلی مهلک و کشنده بود و برخوردش قشنگ با دشمنان حس میشد.
یه قانون اصلی توی استفاده از شمشیر هست که اونی که ماهر باشه توی شمشیر زدن، موقع انجام این کار اصلا تیغه شمشیر نباید دیده بشه! یعنی طرف فقط باید شمشیر توی غلاف و پس از اون شمشیر کشیده شده رو ببینه. دقیقا این مورد روی ورجیل پیاده شده بود. شما توی هیچ کدوم از ضرباتش تیغه شمشیر رو نمیدیدین! مثلا وثتی میپرید بالا و ضربه میزد، یه لحظه خیلی کوتاه شمشیر رو از غلاف میاورد بیرون و سریع ضربه شو میزد و اصلا قابل رویت نبود! کلا ورجیل توی استفاده از یاماتو وارد تر از همه هست

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,666
ای جون بحث یاماتو! خب اگر دقت کرده باشین، دانته توی شماره 4 اصلا نمیتونست به طور کامل از قدرت یامتو استفاده کنه چه بسا ضرباتش خیلی قوی نبودن. باز Nero تا حدی میتونست بهتر کار کنه ولی بازم کسی نمیتونه مثل خود ورجیل از قدرت یاماتو استفاده کنه. مثلا توی شماره سوم یاماتو قدرتمندترین سلاح بازی بود به نظرم. ضرباتش خیلی مهلک و کشنده بود و برخوردش قشنگ با دشمنان حس میشد.
یه قانون اصلی توی استفاده از شمشیر هست که اونی که ماهر باشه توی شمشیر زدن، موقع انجام این کار اصلا تیغه شمشیر نباید دیده بشه! یعنی طرف فقط باید شمشیر توی غلاف و پس از اون شمشیر کشیده شده رو ببینه. دقیقا این مورد روی ورجیل پیاده شده بود. شما توی هیچ کدوم از ضرباتش تیغه شمشیر رو نمیدیدین! مثلا وثتی میپرید بالا و ضربه میزد، یه لحظه خیلی کوتاه شمشیر رو از غلاف میاورد بیرون و سریع ضربه شو میزد و اصلا قابل رویت نبود! کلا ورجیل توی استفاده از یاماتو وارد تر از همه هست
دانته هم بلده از این کارا :D
بازم تو DMC4 یه حرکت داشت که فقط دستش میرفت رو قبضه شمشیر ولی جلوش یه دیوار از ضربات یاماتو پدید میومد :D
ولی خب،Vergil Is THE Master xD

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر