بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
تریلرو هنوز ندیدم ولی یاماتو... یعنی ابهت
مرحبا به نینجا با این پرداخت شخصیتش بیسته به جان خودم بیسته
--------------
تریلرو دیدم :| طراحی ظاهری ورجیل از نظرم افتضاحه! صداش بینهایت تو ذوق می زنه و یه چیزی اونم اینکه...زیادی مهربون شده !!!!!
به هر حال داستانی که براش مطرح کردن حرف نداره! همه چیز یه سیر منطقی خاصی رو توی این بازی داره
در کل لذت بردیم با ارفاق نمره ش همون بیست میشه دی

آخرین ویرایش:

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
خب خب دوست دارم یه مقدار در مورد این تریلر جدید و ورجیل حرف بزنیم (الان تاپیک باید حسابی شلوغ بشه)
همونطور که قبلا هم گفتم طراحی ظاهرش و صداگذارگیش خیلی با ورجیل قبلی فرق داره و زیاد جالب نیست و اما هدفش...
خب به نظرتون هدف ورجیل اینجا چیه؟ خوب می دونیم که ورجیل در dmc3 می خواست دروازه رو باز کنه و قدرت پدرش رو تمام و کمال بدست بیاره تا بتونه به تنهایی بر دنیا فرمانروایی کنه اما اینجا چی ؟
اینجا ما ورجیلی رو داریم که بخاطر پدر و مادر خواندش می خواد انتقام بگیره ؟
دنیا رو نجات بده ؟
با دانته همکاری می کنه ؟
نظر شما چیه ؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خب خب دوست دارم یه مقدار در مورد این تریلر جدید و ورجیل حرف بزنیم (الان تاپیک باید حسابی شلوغ بشه)
همونطور که قبلا هم گفتم طراحی ظاهرش و صداگذارگیش خیلی با ورجیل قبلی فرق داره و زیاد جالب نیست و اما هدفش...
خب به نظرتون هدف ورجیل اینجا چیه؟ خوب می دونیم که ورجیل در dmc3 می خواست دروازه رو باز کنه و قدرت پدرش رو تمام و کمال بدست بیاره تا بتونه به تنهایی بر دنیا فرمانروایی کنه اما اینجا چی ؟
اینجا ما ورجیلی رو داریم که بخاطر پدر و مادر خواندش می خواد انتقام بگیره ؟
دنیا رو نجات بده ؟
با دانته همکاری می کنه ؟
نظر شما چیه ؟
به نظر من همونجور هم که قبلا خودش میگفت، از دانته داره به عنوان یه اسلحه استفاده میکنه. به دانته میگه شیاطین دنیا ما رو نابود کردن و مردم رو میکشن و دانته هم در وضعیت خوبی نیست و به دنبال انتقام. ولی پشت صحنه ورجیل به همه چی آگاهه. از دانته برای دست یافتن به موندوس یا آرخام؟ استفاده میکنه. شاید هم یه چیز بزرگتر

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
به نظر من همونجور هم که قبلا خودش میگفت، از دانته داره به عنوان یه اسلحه استفاده میکنه. به دانته میگه شیاطین دنیا ما رو نابود کردن و مردم رو میکشن و دانته هم در وضعیت خوبی نیست و به دنبال انتقام. ولی پشت صحنه ورجیل به همه چی آگاهه. از دانته برای دست یافتن به موندوس یا آرخام؟ استفاده میکنه. شاید هم یه چیز بزرگتر
ورجیل با موندوس یا آرخام چه کاری می تونه داشته باشه، غیر از اینکه مثل قبل (همون چیزی که همیشه تو سری روتین بوده) بیاد و بخواد اونا رو نابود کنه، 100 درصد واسه انتقام نه ! و دوباره بخواد به دنیا حکومت کنه ؟!
در نهایت ممکنه دوباره با دانته رو به رو بشه
یکی از صحنه های تریلر برام جالب بود، ورجیل با لحن خیلی مهربان و صمیمی به دانته می گفت تو داری دنیا رو به خاطر نجات دادن جون یک دختر به خطر می اندازی !
چنین جمله ای از ورجیل بعیده! مگر اینکه مثه گفته ی خودت! داره با دانته بازی می کنه

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,574
خب خب دوست دارم یه مقدار در مورد این تریلر جدید و ورجیل حرف بزنیم (الان تاپیک باید حسابی شلوغ بشه) همونطور که قبلا هم گفتم طراحی ظاهرش و صداگذارگیش خیلی با ورجیل قبلی فرق داره و زیاد جالب نیست و اما هدفش... خب به نظرتون هدف ورجیل اینجا چیه؟ خوب می دونیم که ورجیل در dmc3 می خواست دروازه رو باز کنه و قدرت پدرش رو تمام و کمال بدست بیاره تا بتونه به تنهایی بر دنیا فرمانروایی کنه اما اینجا چی ؟ اینجا ما ورجیلی رو داریم که بخاطر پدر و مادر خواندش می خواد انتقام بگیره ؟ دنیا رو نجات بده ؟ با دانته همکاری می کنه ؟ نظر شما چیه ؟
با توجه به تغییراتی که NT داده بعید نیست ورجیل بخواد دنیا رو نجات بده :|

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
با توجه به تغییراتی که NT داده بعید نیست ورجیل بخواد دنیا رو نجات بده :|
نه نه چنین چیزی نمی تونه باشه، ورجیل صد در صد ذات تاریکش (به قول علی ) رو نشون میده
نباید به ماسکی به چهره می زنه اعتماد کرد دی

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ورجیل با موندوس یا آرخام چه کاری می تونه داشته باشه، غیر از اینکه مثل قبل (همون چیزی که همیشه تو سری روتین بوده) بیاد و بخواد اونا رو نابود کنه، 100 درصد واسه انتقام نه ! و دوباره بخواد به دنیا حکومت کنه ؟!
در نهایت ممکنه دوباره با دانته رو به رو بشه
یکی از صحنه های تریلر برام جالب بود، ورجیل با لحن خیلی مهربان و صمیمی به دانته می گفت تو داری دنیا رو به خاطر نجات دادن جون یک دختر به خطر می اندازی !
چنین جمله ای از ورجیل بعیده! مگر اینکه مثه گفته ی خودت! داره با دانته بازی می کنه
گفتم که، شاید هم یه جریان بزرگتری وجود داشته باشه که ما نمیدونیم چیه. البته باید در نظر گرفت جفتشون سن و سالی ندارن و این جور رفتاری از ورجیل بعید نیست مخصوصا اینکه به دست یه خونواده پولدار بزرگ شده. همونجور که علی گفت، ورجیل داره یه چیزی پنهان میکنه که معلوم نیست چیه

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
گفتم که، شاید هم یه جریان بزرگتری وجود داشته باشه که ما نمیدونیم چیه. البته باید در نظر گرفت جفتشون سن و سالی ندارن و این جور رفتاری از ورجیل بعید نیست مخصوصا اینکه به دست یه خونواده پولدار بزرگ شده. همونجور که علی گفت، ورجیل داره یه چیزی پنهان میکنه که معلوم نیست چیه
آره دقیقا، بهتره برای درک بیشتر و بهتر تریلر رو آنالیز کنیم دی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر