بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
خب، من تریلر رو دیدم. اگه بخوام رو راست باشم باید بگم به جز معرفی اون شخصیت ماسک دار (احتمالا ویرجیل) و قرمز و آبی بودن چشم های ماندس، چیز بیشتری برای عرضه نداشت. (نمی دونم شاید به این خاطر این حس رو دارم که تریلر رو بی صدا دیدم!:d) در کل هایپ نشدم!:(
نکنه اون بچه موندوس و لیلیت در واقع همون لیدیه ؟!
پس Arkham چی؟! آخه چرا اینجوری با احساسات ما بازی می کنن؟!)x
راستی با دیدن ماسک ویرجیل یاد ماسک Anonymous (در واقع V For Vendetta ) افتادم! بی خود و بی جهت!
lens19140014_fc1bfd67e0c7b29317aae78b1d98fa2d.jpg

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب اینم سایت رسمی The Order که کاپکام راه اندازیش کرده ، البته هنوز اطلاعات زیادی روش قرار نگرفته ولی احتمالش هست که به زودی آپدیت بشه

The Order

توی سایت Raptor هم یه مقاله خیلی جالب در مورد حمله دانته به دیسکو قرار گرفته ( تریلر جدید ) و دانته رو یه تروریست نشون داده که به گفته اونا 18 نفر رو کشته و 72 نفر رو زخمی کرده ، گویا وقتی دانته داره توی لیمبو با شیطونا میجنگه ، شیطونها به چشم انسان های عادی افراد نورمالی هستن که دارن برای زندگی خودشون التماس میکنند و دانته اونا رو با بی رحمی میکشه

علاوه بر اون گویا اسم اون دیسکو هم Devil’s Dalliance ـه

Raptor News - Terrorist Attacks Night Club; 72 Injured, 18 Dead

=====================

@ مرتضی

خب اصلش همون صداش بود دیگه :D موزیک شاهکار ، تیکه ایی که دانته به شیطونه میندازه عالی ، علاوه بر اون موندوس هم خیلی با غرور حرف میزد و خودش رو خدا خطاب میکرد و به دانته میگفت آشغال !!!

حتما با صدا ببینش عاشقش میشی :D

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
آره باصدا ديدم نظرم عوض شد! مخصوصا اونجايي كه دانته مي گه: I am now! با يه لحن باحالي اينو مي گه! ولي اون قسمتي كه مي گه: "اسم من دانته ست" يه خورده ضايع بود! اگه با ملاقات دانته با سربروس مقايسه كنين متوجه مي شين. ماندس هم كه عالي بود! "درست مثل پدرت هستي" اين يكي مغزمو منفجر كرد!راستي، فكر مي كنم ديگه معلوم شده كه دشمن اصلي دانته ماندس_ه. نظر سنجي رو عوض نمي كنيم؟

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
آخه چرا ؟ شما یه دلیل منطقی بیار که چرا دانته 4 بهتره از اینه ؟ آخه در این چه دیدی شما که اینقدر بدت میاد ازش ؟ :d
دانته بود. دانته ای که ما میشناسیش موهاش سفید و هیکل خفن و کلا آدم باحالیه نه emo ِ معتادِ **** !! شما همونقدر که ازش دیدی و خوشت اومده، منم همونقدر دیدم و بدم اومد.
اتفاقا این دیالوگش خیلی به شخصیت دانته میخورد ، توی نسخه سوم اگه یادتون باشه وقتی سربروس رو دید هم همچین دیالوگ هایی به کار برد و مسخره اش کرد ، اینجا هم اومده جلوی شیطونه ایستاده و داره مسخره اش میکنه ، توی چشمای شیطونه نگاه میکنه و میگه " هی در ضمن اسم من دانته است ولی تو میتونی بهم بگی دانته شیطون کُش ، خیلی راحت سر زبون میچرخه مگه نه ؟! "
این دلیلی واسه اینکه یادآور 3 هست نیست به نظرم. ضمنا علی برو ببین چجوری دیالوگ رو گفت :D! بعد با صدای Langdon مقایسه کن.
دیالوگ ها و حرکات دانته توی 4 بعد از لوسیفر من مشکل خاصی ندیدم یکم جلف بود ولی چیزی نبود که تو ذوق بزنه. اول و آخر هر دانته ای سرش به تن این بچه ریغو میارزه :D!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خب وقت وقتِ سورپرایزه!اسم آهنگ تریلر رو از روی کامنت یه نفر توی Youtubeپیدا کردم!:d بعدشم دانلودش کردم و توی مدیافار براتون آپلودش کردم! ضربه آهنگ خفنی داره! حال میده آهنگ پخش بشه و بزنی یه گردان شیطون بکشی! لیریکش رو هم براتون میذارم.امیدوارم مثل من خوشتون بیاد از آهنگ!:
Combichrist-Sent To Destroy
اینم لیریکش:
Iron boots, we're walking tall
With pride we'll walk all over you
Steel grip, we'll hold you down
On a leash, we're coming through
Metal teeth, a diamond smile
Mechanical jaws, a two ton bite
With winter frost, an atomic pile
We stand the ground where the big dog's fight
Divine inferno, hell on ice
Heaven's burning, sacrifice
Your God sent us to destroy
You
Nuclear war, behind glass walls
We long for the storm, we stray from our path
Feel the walls, closing in
Chasing our trails, we're feeding our wrath
Divine inferno, hell on ice Heaven's burning, sacrifice
Your God sent us to destroy Your God sent us to destroy
You
You
You
اینم قیافه گروه Combichrist:
07ws6aqrtjsdfz4iuxua.jpg
برا خودشون یه پا شیطونن!:d

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
خب وقت وقتِ سورپرایزه!اسم آهنگ تریلر رو از روی کامنت یه نفر توی Youtubeپیدا کردم!:d بعدشم دانلودش کردم و توی مدیافار براتون آپلودش کردم! ضربه آهنگ خفنی داره! حال میده آهنگ پخش بشه و بزنی یه گردان شیطون بکشی! لیریکش رو هم براتون میذارم.امیدوارم مثل من خوشتون بیاد از آهنگ!:
Combichrist-Sent To Destroy
اینم لیریکش:
Iron boots, we're walking tall
With pride we'll walk all over you
Steel grip, we'll hold you down
On a leash, we're coming through
You
Nuclear war, behind glass walls
We long for the storm, we stray from our path
Feel the walls, closing in
Chasing our trails, we're feeding our wrath
Divine inferno, hell on ice Heaven's burning, sacrifice
You
You
You
اینم قیافه گروه Combichrist:
07ws6aqrtjsdfz4iuxua.jpg
برا خودشون یه پا شیطونن!:d
بله.... با یاد همچی قیافه هایی هم باید رفت شیطون کشی.... یهو دیدی خودشونم کشته شدن!:d
شاید جنس خودشون رو میشناختن که همچی آهنگ توپی زدن! ;)
علی جون ممنون
;)

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
07ws6aqrtjsdfz4iuxua.jpg

مدل دیمن های توی بازی ان فکر کنم :D!
میدونی قیافه این جلویی شباهت به کی میده؟:biggrin1: به یه نفر توی فیلم حلقه که وقتی میمرد این شکلی میشد!:biggrin1::
vod7evnl5kqa7fzx2z.jpg
حالا اینا به کنار ولی من عشق آهنگای سری DMC هستم! به نظرم یکی شخصیت پردازیه،یکی داستان و یکیش آهنگ سازی بازیه که آهنگ تا حالا بد نبوده!:biggrin1:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دانته بود. دانته ای که ما میشناسیش موهاش سفید و هیکل خفن و کلا آدم باحالیه نه emo ِ معتادِ **** !! شما همونقدر که ازش دیدی و خوشت اومده، منم همونقدر دیدم و بدم اومد.

این دلیلی واسه اینکه یادآور 3 هست نیست به نظرم. ضمنا علی برو ببین چجوری دیالوگ رو گفت :D! بعد با صدای Langdon مقایسه کن.
دیالوگ ها و حرکات دانته توی 4 بعد از لوسیفر من مشکل خاصی ندیدم یکم جلف بود ولی چیزی نبود که تو ذوق بزنه. اول و آخر هر دانته ای سرش به تن این بچه ریغو میارزه :D!
شهاب چطور چیزی نبود که توی ذوق بزنه ؟! :D داشت علنا در مورد 3ک3 حرف میزد !!!!!!

در ضمن خداییش من با صدای Tim مشکلی ندارم و از صداش هم خوشم میاد ، قبل از اینکه اصلا معلوم بشه صداگذار دانته توی DmC ـه توی سریال Once Upon A Time دیده بودمش و از همونجا ازش خوشم اومد

توی Secret Circle هم که لهجه فوق العاده زیبایی داره و اصلا تو دل بروـه :D
=============================================
راستی اون اطلاعاتی بود که به عنوان شایعه در صفحات قبلی گذاشتم ، ظاهرا همگیشون درست از آب در اومدن ، پس اون ماسکیه همون ورجیله ( V for Vendetta و V for Vergil :D ) در ضمن ورجیل به کت یاد داده که چطور از قدرت هاش استفاده کنه ، اون Club ـی هم که الان دانته داخلش بود احتمال زیاد مربوط میشه به لیلیت !!!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
شهاب چطور چیزی نبود که توی ذوق بزنه ؟! :D داشت علنا در مورد 3ک3 حرف میزد !!!!!!

در ضمن خداییش من با صدای Tim مشکلی ندارم و از صداش هم خوشم میاد ، قبل از اینکه اصلا معلوم بشه صداگذار دانته توی DmC ـه توی سریال Once Upon A Time دیده بودمش و از همونجا ازش خوشم اومد

توی Secret Circle هم که لهجه فوق العاده زیبایی داره و اصلا تو دل بروـه :D
راستی اون اطلاعاتی بود که به عنوان شایعه در صفحات قبلی گذاشتم ، ظاهرا همگیشون درست از آب در اومدن ، پس اون ماسکیه همون ورجیله ( V for Vendetta و V for Vergil :D ) در ضمن ورجیل به کت یاد داده که چطور از قدرت هاش استفاده کنه ، اون Club ـی هم که الان دانته داخلش بود احتمال زیاد مربوط میشه به لیلیت !!!
علی جون ولی خداییش دانته خیلی بد دهن شده! کلمات جدیدی یاد گرفته و حرفای 20+میزنه!:biggrin1:
پَ Sir Vergil همونه.ابهت از لباسش میچکه! دکمه هارو هم بسته دیگه چه شود!:x>:d
نمیدونم چی شده ولی بدجور هموس کردم برم یه دست دیگه DMC 4 رو تموم کنم.
yahoo_6.gif

آخرین ویرایش:

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
اصلا نام ورجيل با ابهت گره خورده! توي كمدي الهي هم همينطور بود. دانته هي راه به راه غش مي كرد اما ورجيل به عنوان راهنما همه رو مي شناخت و عين خيالش نبود( البته چون روح بود! فكر كنم همه جا هاي دوزخ و برزخ و بهشت رو ديده بود).راستي بچه ها فكر نمي كنين ورجيل داره از دانته سوءاستفاده مي كنه؟ چون ميگه دانته اسلحه ي جديد ماست و كلا ورجيل كسي نيست كه نگران مردم باشه! فكر كنم داره از دانته (و شايدم كت) براي رسيدن به اهداف خودش استفاده مي كنه.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
تریلر اشارات قشنگی به دنیای خودمون داشت که من الان چندتاش رو بررسی میکنم ( حرفهای ورجیل )

حرفهای ورجیل همه شون اشاره به اتفاقاتی بود که توی دنیای واقعی خودمونه داره میوفته ، نظارت حکومت ها به مردم با استفاده از ردیابیشون از طریق GPS ها و تصاویر ماهواره ایی و دوربین ها ، دروغ گفتن خبرگزاری های و در واقع شست و شو دادن ذهن مردم

حتی چیزی که در مورد مسموم کردن مردم با نوشیدنی ها هم گفت همینطور ، این یکی جالبتره ، در واقع داره به ماده شیمیایی به اسم BPA اشاره میکنه که توی بعضی نوشیدنی ها و حتی آب های عادی ( علاوه بر فلوریدی که توی آبها هست و اون هم خطرناکه ) استفاده میشه و استفاده زیاد ازش میتونه باعث به وجود اومدن بیماری های کشنده ایی مثل سرطان بشه !!!

علاوه بر اون سیستم بانکی اشاره مستقیم داره به the Federal Reserve که در واقع شامل 5 بانک بزرگ میشه و یه جورایی میشه گفت با سیستمی که دارن علنا انسان رو برده خودشون میکنند ( در مورد سیستمشون اطلاع دقیقی ندارم اما میدونم که خیلی ها ازش ناراضی هستن )

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
این دفعه با یه داستان فانتزی و تخیلی رو به رو نیستیم ! با یه داستان آموزنده رو به روییم :d یادتونه تابستون پارسال یه خبری از فیلم DmC دادم و توی خبر نوشته شده بود که قراره فیلمی که ساخته میشه از روی نسخه ی جدید بازی یعنی همین آخری باشه ! حالا درک می کنم چرا می خوان فیلمش رو بسازن ! به نظر عاااااااااااااااالیه
این V for Vergil هم خیلی باحال بود ، من فیلم V for Vendetta رو دیدم ، ممکنه ورجیل هم همچین شخصیتی مثه vendetta داشته باشه ؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بچه ها یه تریلر دیگه از بازی دیدم مربوط به اون رئیس عنکبوته بود.
کلا مبارزه با اون بود از اول تا آخر! آخرش بدجوری میکشتش!:d
یارو افتضاح بازی میکرد! افتضاح!
اما نکات مثبتش:
حرکات عنکبوته خیلی طبیعی بود.ضربه ها هم با تمام قدرت روی دشمن پیاده میشدن-و از همه مهمتر! Devil Trigger بود که یارو هر وقت کم میورد میرفت توی این حالتش! فقط بگم هر ضربه به عنکبوته میزد خوشگل یک ششم یک ششم از جونش کم میکرد!
جالب تر از همه کشتنش بود که بد جور کشتش! اصلا توی هیچکدوم از DMC ها اینقدر خون نمیدیدین!:d
ولی یه مشکل دیگه بود و اینکه از دل جون مثل نیرو وارد Devill Trigger نمیشد! ولی رنگ بندیش جالبه! سیاه-سفید-قرمز! همین!:d
در کل خیلی جالب بود!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر