بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

amir naruto

کاربر سایت
Apr 11, 2012
39
نام
امیر
خب منم دیدم نتونستم پاسخ ندم
DEVIL MAY CRY خب من 4 شو بازی کردم نمی دونم 4 بود یا3 ولی اونجاش که هفت هشت تا دود قرمر بود می رفتی باز می یومدی تو همون دود اونجایی که من بازی کردم 5 هم داره می یاد

---------- نوشته در 10:28 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:20 AM ارسال شده بود ----------

دیویل مک رای بازی باهالی هست من 4 رش رو بازی کردم 5 هم قراره بیاد

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
علی جون تریلرو دیدم! فوق العاده بود! چه آهنگی روش بود!:x
دانته فوقالعاده بی اعصاب!
ِثرهl Trigger هم که توش بود! قشنگ معلوم بود دانته وقتی وارد این حالت میشه داره درد میکشه!
اون باس عنکبوته تو حلقم!
در کل خیلی باحال بود!
اونم که زار میزد موندوسه!
اون ماسکیه ورجیل بود؟ لباسش خیلی شیک بود!
در کل تو حلقم!:x

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
علی جان متشکر :)
دانته تو اون حالت مو سفید و کُت قرمز فوق العادس! :x کله خراب هم روش! :d
ورجیل و ماسک...؟.. چرا؟
علی ( تونی المیدا ;)) من برخلاف تو از باس های حشره ای متنفرم! ... تو مبارزه باید جواب تنفر رو بده!>:)... مثل آگنوس بدبخت!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
علی جان متشکر :)
دانته تو اون حالت مو سفید و کُت قرمز فوق العادس! :x کله خراب هم روش! :d
ورجیل و ماسک...؟.. چرا؟
علی ( تونی المیدا ;)) من برخلاف تو از باس های حشره ای متنفرم! ... تو مبارزه باید جواب تنفر رو بده!>:)... مثل آگنوس بدبخت!
اتفاقا حال میده! میدونی مثل آگنوس که وقتی شوتش میکردی اونور و شمشیرای خودشو فرو میکردی توی کمرش!=)) صدای چی بگم میداد؟:d
اون ماسکیه میگه:
"از طرف فرقه: اونا با دوربین مارو زیر نظر دارن-با نوشیدنیاشون ما رو تحت کنترل میگیرن-ما از یه اسلحه استفاده میکنیم"
که اسلحه همون دانته هست.
ولی موندوس عجب قیافه ای داره!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
چه تریلر بیخودی بود. فقط موزیکش به نسبت خوب بود. اون صحنه که میگه My Name is Dante خندم گرفته بود تف به نینجا تئوری :|!
این دوبلر عزیز دانته هم بشدت خواسته ادای Langdon رو در بیاره.

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
اتفاقا حال میده! میدونی مثل آگنوس که وقتی شوتش میکردی اونور و شمشیرای خودشو فرو میکردی توی کمرش!=)) صدای چی بگم میداد؟:d

خوب منم منظورم این بود که این تنفر باعث میشه که یه مبارزه فوق العاده داشته باشم و حسابی حسمو خالی کنم رو سرش! :d

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
با اینکه ترافیکم رو به مرگه :d و همین دیشب وقتی پدر اشکهای حلقه زده در چشمان برادرم را دید و فورا 1 G نت را شارژ کرد و از من تعهد گرفت که هرگز موسیقی یا تریلری را دانلود نکنم ولی ... بر خودم واجب دانستم که حتما بدانلودم
:d------------------------------
تریلرو دیدم برمیگردم نظرمو میگم

------------------------------------------------------
U've Got To be Kiddin me?!
برای این تریلر فقط همین یه کلمه رو دارم : P.E.R.F.E.C.T
فوق العاده بود
موزیک :20
صحنه ها : 20
بچه ها می تونم یه چیزی بگم ، گیم پلیش به همراه موزیکش آدرنالین منو بالا برد ، الان قلبم داره تند تند می زنه :d

این یارو که ماسک زده : واااااااااااااااای عجب تیپی داره ! یعنی من خدا خدا می کنم ورجیل باشه ، عااااااااااااااااااشقش شدم :x
دانته : فوق العاده س ! یعنی دیوونشم ! خیلی خیلی شوخه
مخصوصا اونجا که یارو بهش می گه : You're not on the list
میگه : Now Iam
بعد رو لیست یارو نوشته F you
یعنی واقعا با شخصیتش حال می کنم دیوونشم

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
تریلر فوق العاده بود !!!

دانته خیلی باحاله :D =))
My by The Way Name Is Dante , But You Can Call Me Dante The Demon Killer , Has A Nice Ring To It , Don't You Think ?! =))

راستی دقت کردین موندوس یه چشمش آبی بود یه چشمش قرمز !!!!

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
آره حتی روی پیشونیش سه تا چشم هم خالکوبی شده بود ! یعنی چیزی که ما همیشه تو شماره های قبل از موندوس می دیدم ، موجود سه چشم !!!!
وااااااااااااااااااای نمی دونم چی بگم ! شدیدا هایپ شدم ! ها تو فضام :d

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
ملت با چه چیزایی اخیرا حال میکنن. یعنی من رو تو یه همچین موقعیتی قرار بدن بداهه یه چی بهتر از این دانته میگم که الان دیگه شده مظهر cool بودن :D! البته تقصیر نینجا تئوریه انقدری طرح توقعات پایین اومده که دیگه همه به این چیزا بسنده میکنن :D!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
تریلر فوق العاده بود !!!

دانته خیلی باحاله :D =))
My by The Way Name Is Dante , But You Can Call Me Dante The Demon Killer , Has A Nice Ring To It , Don't You Think ?! =))

اره خیلی جالب بود! بسوزه و بترکه چشم جماعت هیتریون!:d
بچه ها این آهنگش احیانا مال همون Combichrist هست.اگر کسی حتی اسمشو پیدا کرد به منم بگه که شدیدا نیاز دارم!:d

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
ملت با چه چیزایی اخیرا حال میکنن. یعنی من رو تو یه همچین موقعیتی قرار بدن بداهه یه چی بهتر از این دانته میگم که الان دیگه شده مظهر cool بودن :D! البته تقصیر نینجا تئوریه انقدری طرح توقعات پایین اومده که دیگه همه به این چیزا بسنده میکنن :D!

سازه مخالف !!!! :-":d
واقعا نسبت به تریلرهای قبلی عالی بود ! گیم پلیش هم با اینکه در سطح شماره های قبلی نبود خیلی خوب کار شده بود ، موسقیش عالی بود ! دانته هم واقعا cool بود ، الان من واقعا درک نمی کنم شما چرا داری ایراد می گیری ؟

Haters Always Hate

---------- نوشته در 04:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:50 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها بریزین تو تاپیک الان کلی حرف می تونیم راجع بهش بزنیم ! تاریخ انتشارش میشه برا امسال زمستون ؟!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
واقعا نسبت به تریلرهای قبلی عالی بود ! گیم پلیش هم با اینکه در سطح شماره های قبلی نبود خیلی خوب کار شده بود ، موسقیش عالی بود ! دانته هم واقعا cool بود ، الان من واقعا درک نمی کنم شما چرا داری ایراد می گیری ؟

Haters Always Hate
نسبت به تریلرهای قبلیش که یه نمه بهتر بود. ولی اون وسط نمیشه راجب گیم پلی نظری داد. کــلا نمیشه راجب گیم پلی تا زمان عرضه نظری داد.
ولی اینکه دانته کول بود بازم یه نگاه به حتی 4 بکنید میفهمید که به انگشت کوچیکه دانته هم نمیرسه هیچ مدلی :D!
دلایل منم روشنه :D! من هیتر و همیشه هیتر این بازی میمونم :D! problem؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
نسبت به تریلرهای قبلیش که یه نمه بهتر بود. ولی اون وسط نمیشه راجب گیم پلی نظری داد. کــلا نمیشه راجب گیم پلی تا زمان عرضه نظری داد.
ولی اینکه دانته کول بود بازم یه نگاه به حتی 4 بکنید میفهمید که به انگشت کوچیکه دانته هم نمیرسه هیچ مدلی :D!
دلایل منم روشنه :D! من هیتر و همیشه هیتر این بازی میمونم :D! problem؟
ببین من خودم دانته شماره 4 رو عالی میدونم ولی بازم این دانته از یه لحاظ دیگه بهتر میدونم!
گیم پلی بازی هم به اندازه شماره 4 سریع نیست ولی توش قشنگ برخورد ضربه به حریف به خوبی حس میشه! اون شماره 4 همینو کم داشت!:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر