بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
طبق گفته علی جون مبنی بر اینکه شاید یه شخصیت قابل بازی دیگه هم باشه،به نظرتون کَت میتونه قابل بازی باشه؟ فکر کنم باشه! اصلا اون چیه که مثل شمشیر گذاشته پشت سرش؟
به نظرم اگه شخصیت دیگه ایی رو بخوان قابل بازی بزارن اون شخصیت ورجیله ، خیلی باحال میشه با ورجیل بیاییم با دانته بجنگیم :d>:d<
اونکه صد در صد!!!>:d<
ولی مطمئنا باید با دانته بریم تا با ورجیل بجنگیم:|
آدم بدا آخر فیلم میمیرن.:|

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
طبق گفته علی جون مبنی بر اینکه شاید یه شخصیت قابل بازی دیگه هم باشه،به نظرتون کَت میتونه قابل بازی باشه؟ فکر کنم باشه! اصلا اون چیه که مثل شمشیر گذاشته پشت سرش؟

به نظرم اگه شخصیت دیگه ایی رو بخوان قابل بازی بزارن اون شخصیت ورجیله ، خیلی باحال میشه با ورجیل بیاییم با دانته بجنگیم :d>:d

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
طبق گفته علی جون مبنی بر اینکه شاید یه شخصیت قابل بازی دیگه هم باشه،به نظرتون کَت میتونه قابل بازی باشه؟ فکر کنم باشه!
ممکنه به حالت پارتنر باشه ؟ ( مثل سری re)
اونکه صد در صد!!!>:d<
ولی مطمئنا باید با دانته بریم تا با ورجیل بجنگیم:|
آدم بدا آخر فیلم میمیرن.:|
واقعا جذاب میشه که با ورجیل بازی کرد....:)
رویاروی و جنگ بین دو برادر رو من یکی دوس ندارم اصلا :(
یعنی اینجا ورجیل واقعا شخصیت منفی تری داره؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
عمرا!!! NT از این قرتی بازیای کپکام نمیکنه!!!:d
رویاروی و جنگ بین دو برادر رو من یکی دوس ندارم اصلا :(
یعنی اینجا ورجیل واقعا شخصیت منفی تری داره؟
هیچوقت بازی با ورجیل رو در نسخه سوم یادم نمیره.میدونستم که بازی رو تموم کنم میتونم باهاش برم و به خاطر همین بازی رو یه روزه تموم کردم و لحظات بعد جز لحظات طلایی زندگیم بود!:d:d
اتفاقا هیچوقت جنگ های دانته با ورجیل رو یادم نمیره! واقعا زیبا بودن مخصوصا نبرد اولشون بالای برج شیطان که موهاشون خیس میشد و عینا قیافه هاشون یکی میشد!!
اتفاقا به نظر مید که اینجا ورجیل شخصیت مثبت تری داره! چون داره به دانته کمک میکنه!

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,306
نام
shahab
اتفاقا هیچوقت جنگ های دانته با ورجیل رو یادم نمیره! واقعا زیبا بودن مخصوصا نبرد اولشون بالای برج شیطان که موهاشون خیس میشد و عینا قیافه هاشون یکی میشد!!
اتفاقا به نظر مید که اینجا ورجیل شخصیت مثبت تری داره! چون داره به دانته کمک میکنه!

عالی عجب اشاره ای کردی واقعا جنگ های ورجیل ودانته با هم در هیچ بازی مانندش نیا مده است. اخر بازی هم وقتی که دو برادر به سوی هم حمله بردن هم از زیبا ترین صحنه های این بازی است

---------- نوشته در 04:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:34 PM ارسال شده بود ----------

فکر نکنم این کار را ماننده رزیدنت بکنند. چون از ان جایی که قرار بوده شماره ی اول این بازی ادامه ای بر رزیدنت باشد ولی بعد سازنده ها دیده اند که یک بازی بسیار دور تر از رزیدنت اویل ساخته اند این بازی را یک پروژ جدا کردن واین شد که دویل می کرای به وجود امد . بنابر این فکر نکنم که از حرکات رزیدنت اویل در این بازی بزنند.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,624
ورجیل ابر کاراکتری بود که تو یه شماره اومد و رفت ولی اسمش تو DMC مونده ! واقعا سخته یه کاراکتر تو یک شماره بیاد و انقدر طرفدار پیدا کنه ! حتی شهید Ghost هم تو COD MW2 نمیتونه به پاش برسه

یک سوال : در آخر DMC3 ورجیل همراه با شمشیر یاماتو پرت میشه پایین . حالا این آگنوس تو DMC4 شمشیر یاماتو رو از کجا گیر آورده بود ( شکسته ود دیگه . بعد نرو سرهمش کرد ) ؟؟؟؟

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
اتفاقا هیچوقت جنگ های دانته با ورجیل رو یادم نمیره! واقعا زیبا بودن مخصوصا نبرد اولشون بالای برج شیطان که موهاشون خیس میشد و عینا قیافه هاشون یکی میشد!!!
علی جان اینجا رو میگی ولی دانته حسابی حالش گرفته شدا ! ;)

z5got52yeahrhz38p.jpg
ولی این قسمتش که با هم هستن هم خیلی عالی بود ;)
... چه حالی به آرکام دادن :d
hp0cb4krazsglfncy8eo.png
a2meikfqypbeey4jas7y.png

یک سوال : در آخر DMC3 ورجیل همراه با شمشیر یاماتو پرت میشه پایین . حالا این آگنوس تو DMC4 شمشیر یاماتو رو از کجا گیر آورده بود ( شکسته ود دیگه . بعد نرو سرهمش کرد ) ؟؟؟؟
آقا سینا قبلا بحثش شده بود و منم نظر devil girl عزیز رو براتون دوباره نقل میکنم:
اتفاقا سواله خوبیه ، من خودم همیشه تو ذهنم بود برای بحث هم می تونه شروع خوبی باشه
در DMC 3 وقتی ورجیل به اون پرتگاه افتاد و بعدش هم در DMC 1 موندوس ازش سو استفاده کرد یاماتو رو داست بعد از شکست خوردن دوباره ی نلو آنجلو -ورجیل- تو DMC 1 اونو و شمشیرش برای همیشه ناپدید شدن تا اینکه تو dmc 4 شمشیر شکسته ی اونو دیدم ، خب حالا حدسه من اینه که بین این فاصله ی زمانی dmc 1 تا dmc 4 ورجیل اونقدر ضعیف شده بود-من باور ندارم ورجیل مرده باشه- که دیگه نمی تونسته از شمشیر استفاده کنه ، در نتیجه شایستگی استفاده از یاماتو رو هم از دست داده ، شاید خودش یاماتو رو شکسته باشه...نمی دونم ولی با قدرتی که از این شمشیر سراغ داره اینکه راخت شکسته باشه غیره ممکنه !!! ممکنه دلیل دیگه ای داشته باشه !!!
اینم نظر خودم :d
ممکنه وقتی به قولی ورجیل ضعف شده توسط ارباب شیاطین شکسته شده باشه تا هم دیگه کلیدی وجود نداشته باشه وهم زمینه بوجود آمدن قدرتی که به عنوان رقیب و تهدید حساب میشد از بین بره؟!

آخرین ویرایش:

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,624
البته نظرات هر 2تاتون محترمه .
ولی سوال من اینه که از کجا پیدا کرده !!! گوشه خیابون , چاله ای , سوراخی , حفره ای , .........
ورجیل از اونایی نبود که چیزی رو از دست بده ها ( فکر کنم نقض کنه حدستون رو ) اونم شمشیری مثل یاماتو
اون اربابان شیاطین میتونستن از قدرت یاماتو به نفع خودشون استفاده کنن , نه اینکه بشکوننش ! فکر نکنم اصلا کسی جز اسپاردا بتونه بشکونتش یا یه هم خونش !!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
البته نظرات هر 2تاتون محترمه .
ولی سوال من اینه که از کجا پیدا کرده !!! گوشه خیابون , چاله ای , سوراخی , حفره ای , .........
ورجیل از اونایی نبود که چیزی رو از دست بده ها ( فکر کنم نقض کنه حدستون رو ) اونم شمشیری مثل یاماتو
اون اربابان شیاطین میتونستن از قدرت یاماتو به نفع خودشون استفاده کنن , نه اینکه بشکوننش ! فکر نکنم اصلا کسی جز اسپاردا بتونه بشکونتش یا یه هم خونش !!

سینا جان متاسفانه اینم یکی از سوالاتیه که کاپکام توی سری اصلی جوابی بهش نداد ، کلا سری اصلی بازی های بخاطر اشتباهات کاپکام و سازنده ها به اینجا رسید و مجبور شدن ریبوتش بکنند ، امیدوارم توی DmC نینجا تئوری بتونه به خوبی گذشته دانته رو توضیح بده و در کنارش خلاصه ایی از گذشته ورجیل رو هم نشون بدن

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,624
مرسی Dante Never Cry
بالاخره این دانته جدید همون دانته مو سفید هست که تو DMC 1234 بود یا نه ؟؟؟
من اخبار این بازی رو دیر به دیر دنبال کردم .
بعد داستان مربوط به قبل از DMC1 هست یا بعد از DMC4 یا بین اینا ؟؟؟؟؟

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
مرسی Dante Never Cry
اصلا از لحاظ زمانی ربطی به اون چهار شماره نداره و نباید دنبال اشتراکات زمانی بود..... این بیان کاملتر و جدیدی از بازی DMC هس ( یا تلاش براین هس که باشه).... فقط کلیات موضع هنوز سر جاش هست مثل اسپاردا ، موندوس، برادرش و....
پس دانته این بازی هم قرار نیس که حتما همون خصایص قبلی رو داشته باشه...
حتی موهاش هم در حالت عادی مشکی هس
...
توضیحات کاملتر با دوستان حرفه ای :d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
در راستای فرمایشات داداش ابوذر:
همون دانته هست.حتی اگر اولین تریلرای منتظر شده از بازی رو نگاه کنی،ته کله دانته،موهاش سفیده.وقتی Devil Trigger رو فعال میکنه پالتوش قرمز میشه و موهاشم سفید میشه
داستانشم به قبل از DMC 3 برمیگرده.کلا خط داستانی مجزایی داره
ابوذر تو خودت حرفه ای هستی!!!

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
قضیه ی این خبر که داستان بازی موازی با همون بازی خودمون نقض شد یا هنوزم هست؟! :-/
---
علی مبارز جان :d اگه یه شخصیت دیگه هم قابل بازی کردن باشه که آره عالی میشه ولی باید به فکر حجم بازی هم بود! به نظرم اینطوری بازم ابهامات زیادی تو این بازی به وجود میاد و نیاز به شماره های بعدی داره... :-?

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اگه یه شخصیت دیگه هم قابل بازی کردن باشه که آره عالی میشه ولی باید به فکر حجم بازی هم بود! به نظرم اینطوری بازم ابهامات زیادی تو این بازی به وجود میاد و نیاز به شماره های بعدی داره... :-?
شاید باشه! هنوز معلوم نیست که هست یا نه.شاید مثل DMC 3،بعد از تموم کردن بازی،بتونی یه شخصیت دیگه رو با همون مراحل بری.ابهامات هم زیاد نمیشن،چون منم اعتقاد پیدا کردم که NT داستان نویسای چیره دستی داره.
حجم بازی؟ هر چی بیشتر بهتر! تمام شماره های این سری از نظر زمانی خوب بودن. اتفاقا نباید یه بازی کوچک باشه بلکه باید با یه داستان مفصل و یه گیم پلی عالی روبرو باشیم.اگر مدت زمان انجام بازی کم باشه بازم سطح توقعات میاد پایین

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
حجم بازی؟ هر چی بیشتر بهتر! تمام شماره های این سری از نظر زمانی خوب بودن. اتفاقا نباید یه بازی کوچک باشه بلکه باید با یه داستان مفصل و یه گیم پلی عالی روبرو باشیم.اگر مدت زمان انجام بازی کم باشه بازم سطح توقعات میاد پایین
از نظر ما اینطوره! ولی اگه بازی گستردگی زیادی پیدا کنه و نشه حداکثر تو 3 دیسک (XB رو عرض میکنم) جاش کنن نمیشه که :d
الان که فکر میکنم میبینم حرفم خیلی منطقی نیست :-j

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر