بحث و تبادل نظر در مورد بازی های MMO

43477883774205382599.png

هدف از ایجاد این تاپیک اینه یه سری بازی MMO که تاپیک ندارن در اینجا بحث و تبادل نظر بشه که اگر لازم بود تاپیکش زده شه ...

قوانین :

1 . بعضی از بازیها تاپیک مجزا دارند ( لطفا سوال یا نظر خودتون رو در تاپیک مختص به خودش بپرسید )
2 . دادن هر گونه لینک فروشگاه ممنوع ( هر گونه تبلیغات ممنوع )
3 . بروزرسانی خواهد شد ...

خب خیلی بازی MMO داریم که حتی اسمی ازشون هم برده نشده (چه اونهایی که ریلیز شدن چه اون هایی که قراره ریلیز بشه)

برای دیدن لیست بازی های MMO به این لینک مراجعه کنید

لینک

نکته : MMO صرفا به بازی های مثل WOW یا امثال این ها نمیگن .. اشتباه نکنید ...

نکته 2 : بازی های هستند که قابلیت آنلاین هم دارند .. جزو این دسته نیستد ..
بازی هایی که فقط آنلاین هستند MMO هستند

نکته 3 : بازی های Browser-Based یا تحت وب جزو این تاپیک نیستند ( مانند تراوین و ..... )

سبک های MMO :

MMORPG : ( همون بازی های RPG به صورت آنلاین . ) مانند : WOW - GW2 - TERA

MOBA : ( بازی های که دارای یک Arena یا Battleground هستن و پلیر با استراتژی و انتخاب کردن هیرو خودش وارد این بازی میشه ... حالا هم می تونه از سوم شخص باشه هم ایزومتیک باشه و ... ) مانند : DOTA 2 - SMITE

MMOFPS : بازی های اول شخص آنلاین شوتر .

MMOTPS : بازی های سوم شخص آنلاین شوتر .

SOCIAL : بازی هایی اجتماعی که شبیه ساز زندگی هستند , اصولا جهان مجازی دارند . مانند : Second Life

FIGHTING : بازی های رزمی و فایتینگ . مانند : Smite - LOST SAGA

RACING : بازی های مسابقه ـی ( حالا حتما نباید ماشین یا موتور باشه مسابقه ) مانند : AUTO CLUB REVOLUTION - NFS :WORLD

و ..

هر چند وقت یه بار هم به معرفی یک بازی آنلاین می پردازیم

( اگر بازی خاصی مد نظرتونه و نمی تونید براش تاپیک بزنید و نیاز به اطلاعات بیشتر دارید بیاید پست بدین تو این تاپیک )

" این پست به روزرسانی میشود "

---

خب بازی جدیدی اومده MMORPG که استقبال خوبی ازش شده و بعضی ها ازش خوب میگن بعضی ها انتقاد دارن

69786617926722219978.jpg

سایت MMOBOMBS هر هفته یه ویدیو به انتشار میذاره ... 140 قسمت این ویدیو خیلی جالبه .. به معرفی 3 بازی جدید می پردازه که یکیش archeage ـه

Free To Play Weekly – Deep Down, ArcheAge, Skyforge, (ep.140)- MMOBomb.com

( نیاز به قند شکن داره برای دیدن ویدیو )

--

این بازی هم خیلی قشنگه حتما پیشنهاد می کنم تریلرش رو ببینید واقعا محشره گرافیک زیبایی هم داره گیم پلی ـش هم قشنگ ـه .... ( الان فک کنم در مرحله بتا ـه )

SkyForge

30424826045466569394.jpg

آخرین ویرایش:

msd7372

کاربر سایت
Feb 1, 2013
40
بسته به F2P یا B2P و یا subscribe fee گزینه ها فرق می کنه

ساب ماهانه نداشته باشه ولی تا 200 تومن مشکلی ندارم به شرطی که بازی 6-7 ماه حداقل سرگرمم کنه
خودم تو سرچ هام به چنتا گزینه رسیدم الان میرم یوتوب گیم پلی هاشون رو میبینم یکی انتخاب میکنم
حیف که gw2 رید نداره وگرنه همونو ادامه میدادم

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
ساب ماهانه نداشته باشه ولی تا 200 تومن مشکلی ندارم به شرطی که بازی 6-7 ماه حداقل سرگرمم کنه
خودم تو سرچ هام به چنتا گزینه رسیدم الان میرم یوتوب گیم پلی هاشون رو میبینم یکی انتخاب میکنم

raid نداره ولی تجربه wvw و world boss های خیلی جذابی داره .. حتما نباید چند نفر تو یه تیم باشن مثلا هر کی بیشتر اتک بده !

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
به طور مثال چند مورد رو میگم برو ویدیو ببین
The Secret World
Elder Scroll Online
Rift
Tera ( این تکلیفش معلوم نیست )
C9

msd7372

کاربر سایت
Feb 1, 2013
40
به طور مثال چند مورد رو میگم برو ویدیو ببین
The Secret World
Elder Scroll Online
Rift
Tera ( این تکلیفش معلوم نیست )
C9
ممنون tera, c9, secret world بازی کردم rift هم همون wow تقریبا
میمونه eso که خوبه تو برنامه هست بازیش کنم ولی تو تابستون الان از بین archeage و blade & soul میخوام جفتشو تست کنم ویدیو های جالبی ازشون دیدم
Wildstar هم قشنگه حیف که ساب ماهانه داره خداکنه حذفش کنن اونم بزنیم.
ادیت: البته blade & soul نسخه امریکا اروپا ریلیز نشده همون archage امشب دی ال کنم ببینم چطوریه

آخرین ویرایش:

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
سلام
بازی star citizen رو چه جوری میشه خرید
بین این و eve online گدوم بهتره؟
Star Citizen که الان هنوز بیشتر قسمت های بازی تو حالت بتا هستن یا درحال ساخت مثل Arena Commander,بخش FPS بازی و...
من خودم از زمان معرفی تمام خبرهاش رو دنبال کردم. اگر اشتباه نکنم Eve بیشتر حالت آرکید داره(چند وقت پیش یه event خیلی عظیم راه انداخته بودن)ولی Star Citizen رو در راحت ترین حالت میشه با عبارت "GTA in space" توصیفش کرد.Squadron 42 قسمت تکنفره بازی هست که قراره حدود 30 تا مرحله داشته باشه.
درحالت آنلاین هم میتونی تو فضای آزاد کاملا آزاد هستی.:dسفینه های بازی هم قرار نیست که مثل Elite Dangerous یا همین Eve یه حالت بامزه و قشنگ داشته باشن.
بعضی سفینه ها بالای 1 کیلومتر(!) طول دارن و قطعاتشون کاملا عملکردی جدا از هم دارن. دائم دنبال فرصتی برای زدن تاپیک Star Citizen میگشتم
ولی خیلی طول و تفسیر داره نشد :d

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
Star Citizen که الان هنوز بیشتر قسمت های بازی تو حالت بتا هستن یا درحال ساخت مثل Arena Commander,بخش FPS بازی و...
من خودم از زمان معرفی تمام خبرهاش رو دنبال کردم. اگر اشتباه نکنم Eve بیشتر حالت آرکید داره(چند وقت پیش یه event خیلی عظیم راه انداخته بودن)ولی Star Citizen رو در راحت ترین حالت میشه با عبارت "GTA in space" توصیفش کرد.Squadron 42 قسمت تکنفره بازی هست که قراره حدود 30 تا مرحله داشته باشه.
درحالت آنلاین هم میتونی تو فضای آزاد کاملا آزاد هستی.:dسفینه های بازی هم قرار نیست که مثل Elite Dangerous یا همین Eve یه حالت بامزه و قشنگ داشته باشن.
بعضی سفینه ها بالای 1 کیلومتر(!) طول دارن و قطعاتشون کاملا عملکردی جدا از هم دارن. دائم دنبال فرصتی برای زدن تاپیک Star Citizen میگشتم
ولی خیلی طول و تفسیر داره نشد :d
Star Citizen تو سایتش برای فروش موجوده فقط نمی دونم چطور بخرمش

<BeHZaD>

کاربر سایت
Feb 6, 2015
100
نام
Ichabod
Star Citizen تو سایتش برای فروش موجوده فقط نمی دونم چطور بخرمش
من که از همون سایت خودش خریدم با visa card . خیلی وقت پیش ... .
فقط اینقد آپدیت بزرگ میاد دیگه زورم میاد دانلود کنم چند وقته . فکر کن یکدفعه یک قسمت بزرگ بازی اضافه بشه بهش . حجمش زیاده دیگه .

به یکی از همین سایت ها که بازی میخرن بگو برات بگیرن اگه میخوای . پدرام مثلا ! من visa card ـم این ماه تموم شد تاریخش . باید تمدید کنم ، اگه نه میتونستم بگیرم واست .

+ الان گفتی حسش اومد برم آپدیت کنم ! :d

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
من که از همون سایت خودش خریدم با visa card . خیلی وقت پیش ... .
فقط اینقد آپدیت بزرگ میاد دیگه زورم میاد دانلود کنم چند وقته . فکر کن یکدفعه یک قسمت بزرگ بازی اضافه بشه بهش . حجمش زیاده دیگه .

به یکی از همین سایت ها که بازی میخرن بگو برات بگیرن اگه میخوای . پدرام مثلا ! من visa card ـم این ماه تموم شد تاریخش . باید تمدید کنم ، اگه نه میتونستم بگیرم واست .

+ الان گفتی حسش اومد برم آپدیت کنم ! :d

id پدرام چی بود؟
الان بخرم باز تو لانچ نهایی باید خرید؟

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
دوستان TSW یه event گذاشته double ap و یه سری دیگه bonus دیگه هم هست کسی پایه بود اد کنه بریم بازی...

کسی بتا کی برای این triad wars رو گرفته ؟

بازی خوبیه؟؟؟ من حالا وقت کنم میزارم دانلود بشه یه 7-6 گیگ ایناس....

آخرین ویرایش:

<BeHZaD>

کاربر سایت
Feb 6, 2015
100
نام
Ichabod
id پدرام چی بود؟
الان بخرم باز تو لانچ نهایی باید خرید؟
حجمش که همیشه در حال تغییره . الان مثلا برای من چند وقته نرفته بودم زده 17 گیگ آپدیت :| ولی اونجوری که گفته بودن ، در آخر یک چیزی بالای 100 گیگ میشه :d
نه دیگه . فقط اینجا رو چک کن حتما و ببین هر کدوم چه چیزایی داره . من که اون 15000$ ـی (completionist) رو اگه پول داشتم میگرفتم :d
اونم پیام خصوصی دادم ...

Mostafa84

کاربر سایت
Oct 31, 2014
142
نام
مصطفی
بچه ها PWI به بازی هاش Region Lock زده :(

- - -ویرایش - - -

دوستان TSW یه event گذاشته double ap و یه سری دیگه bonus دیگه هم هست کسی پایه بود اد کنه بریم بازی...

کسی بتا کی برای این triad wars رو گرفته ؟

بازی خوبیه؟؟؟ من حالا وقت کنم میزارم دانلود بشه یه 7-6 گیگ ایناس....
MMOBOM.COM هنوز داره کی میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر