بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

hunter76

کاربر سایت
Jun 1, 2014
320
نام
Ahmadreza
دوستان ی مشکلی که تازگیا برای من پیش اومده اینه که با نت ایرانسل از ی سری سایتا به زحمت میتونم دانلود کنم !!! تو idm فایل چند دقیقه روی دستور send get می مونه و وقتیم که وصل بشه سرعت پایینه در صورتی که مثلا با سایت p30 download سرعتم تا 9 مگ بر ثانیه هم میرسه !!! وقتیم که چیز شکن روشن میکنم به راحتی دستور send get فرستاده میشه و فایل دریافت میشه ولی به محض این که بیاد رو ip خودم دوباره قطع میشه .. DNS هم عوض کردم ولی تغییری نکرد .. کسی از دوستان با همچین مشکلی روبرو شده ؟

ehrez

کاربر سایت
Sep 19, 2014
43
یه سوال در این مورد داشتم یک مشکلی که من با مودم TD-LTE ایرانسل دارم . مشکل portforwarding و DMZ host است من قبلا با اینترنت ADSL کار میکردم و DMZ host جواب میداد مثلا روش سایت و سرور بازی هاست میکردم و افراد دیگر از کشور های مختلف بدون مشکل وصل میشدند اما با اینترنت ایرانسل هر کاری کردم نشد . سرعتش واقعا عالیه ولی نمیدونم چطوری هاست رو روش فعال کنم بنظر شما مشکل از NAT Type 3 بودن هست؟ من از کارشناسای ایرانسل پرسیدم گفتن که هیچ محدودیتی برای اینکار وجود ندارد.
مودم من TD-LTE GP-2101 هست لطفا راهنماییم کنید .
اساسا ساختار شبکه اینترنت موبایلی به صورتیه که شما هر کاری که انجام بدید nat type 3 خواهید داشت . ربطی به پورت فوروارد کردن و ... هم نداره. در یک کلام میشه گفت اینترنت موبایل به درد بازی کردن آنلاین نمیخوره و فقط برای وبگردی و دانلود خوبه . بگردید یک سرویس با کیفیت ADSL در منطقه تون بگیرید.

• Like
Reactions: Deliverer

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,163
نام
محسن
این دیدن باقی مانده حجم تو همرا اول واقعا خیلی سطحی و افتضاحه آخه یعنی چی که معمولا با تاخیر سه ساعته آمار مصرفو میده؟؟!!:|اپش رو هم نصب کردم کلا از سرویس SMS عقب تره :|،ایرانسل نهایت با یه refresh ساده اپ ایرانسل من با تاخیر پنج ثانیه ای بروز میگه چقد نت داری

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
این دیدن باقی مانده حجم تو همرا اول واقعا خیلی سطحی و افتضاحه آخه یعنی چی که معمولا با تاخیر سه ساعته آمار مصرفو میده؟؟!!:|اپش رو هم نصب کردم کلا از سرویس SMS عقب تره :|،ایرانسل نهایت با یه refresh ساده اپ ایرانسل من با تاخیر پنج ثانیه ای بروز میگه چقد نت داری
اره جالب نیست اصلا :|

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
دوستان برای استفاده از نت سیمکارت هم مودم ثابت داریم و هم همراه؟ بعد کدومشون بهتره؟ لطفا اگه مدل خاصی هم میدونید که هم خوبه و هم از لحاظ قیمت به صرفه است لطفا بگید

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,163
نام
محسن
فک کنم از امشب نت رایگان شبانه پاییزی همراه اول تموم میشه ،طرح خوبی بود و سقف هم نداشت دانلودش ،البته تبلیغش تازه داشت دیروز باز تو TV میکرد خبریه؟؟ تمدید شده؟؟

• Like
Reactions: JAVAD20

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
فک کنم از امشب نت رایگان شبانه پاییزی همراه اول تموم میشه ،طرح خوبی بود و سقف هم نداشت دانلودش ،البته تبلیغش تازه داشت دیروز باز تو TV میکرد خبریه؟؟ تمدید شده؟؟
آره واقعا ،دستشون درد نکنه
تو این طرح ،توی ۲ ماه تونستم یک ترابایت دانلود کنم !! :D

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,205
نام
محمد
من امروز هم دانلود کردم مثل اینکه هنوز تموم نشده!:D

• Like
Reactions: NO ps3

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
منم امروز45 گیگ دان کردم
فک کنم زلزله و شب یلدا حواسشون رو پرت کرده قطعش نکردن
میدونستم منم دانلود میکردم !
البته من بسته ام تا ۳۰ آذر بود که تموم شد ،احتمالا دانلود نمیشد درسته؟
یه بسته سه ساعته ایرانسل زدم ،۴۵ گیگ دانلود کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر