بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
راه اندازی نسل چهارم 4G-LTE توسط همراه اول در تهران

97d82a1aeac937c775c04b22f5e04e75.jpg

منم همراه اول دارم، چه جوری به lte دسترسی پیدا کنم؟

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
اینجوری که بازم فایده نداره. اگه قراربه 1 - 2 مگ باشه ترجیح میدم edge استفاده کنم:|

چرا این ترجیح رو میدی؟
ادج سرعتش بیشتره یا ارزونتره؟

ایرانسل با دوره آزمایشیش که فردا به پایان میرسه خواست به مردم نشون بده ما میتونیم بالاترین سرعت رو به مردم بدیم اما نظام این اجازه رو بهشون نمیده. چون هرچی مردم بیشتر محدود بشن به نفع اونهاست. این بدیهیه و کسی فکر نکنم شکی داشته باشه.

- - -ویرایش - - -

منم همراه اول دارم، چه جوری به lte دسترسی پیدا کنم؟

دوتا پیش زمینه لازم دارین!
اول اینکه در منطقه امواج LTE باشین و دوم اینکه گوشیتون قابلیت دریافت LTE داشته باشه! به عنوان مثال گوشی آیفون 4S این قابلیت رو نداره! درحالی که خیلی ها فریب اسمش رو میخورن. باید در توضیحات گوشیتون ساپورت 4G LTE رو ببینید.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
من نمیدونم، چرا باید عوض کنیم؟ سیم کارت خاصی میخواد؟

سیم کارت های قدیمی همراه اول مانند کد یک که چندین ساله اومدن بیرون پشتیبانی از فرکانس های LTE رو نداره و باید سیمکارتتون رو با سیمکارت های جدید عوض کنید، همراه اول بزودی جزئیاتش رو اعلام میکنه.

MH_FashisT

کاربر سایت
Jul 15, 2011
65
من نمیدونم، چرا باید عوض کنیم؟ سیم کارت خاصی میخواد؟

سیم کارتای فعلی تا 20 مگابیت رو میتوننن پشتبانی کنن ! ولی 4g سرعت 100 مگابیت میخواد !

هرچند اگه 4g بیاد فقط اسمش 4g هست ! زیاد مهم نیست که بریم تو بحث این سرعتا چون قطعا بیشتر از 2 مگابیت نمیدن ! حتی بخواد که اولین کشور تو 5g باشیم ! :D

قانون باید عوض بشه

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا

چرا این ترجیح رو میدی؟

ایرانسل با دوره آزمایشیش که فردا به پایان میرسه خواست به مردم نشون بده ما میتونیم بالاترین سرعت رو به مردم بدیم اما نظام این اجازه رو بهشون نمیده. چون هرچی مردم بیشتر محدود بشن به نفع اونهاست. این بدیهیه و کسی فکر نکنم شکی داشته باشه.

ما عادت کردیم سرعت خیلی بلایی نمی خوایم. همون سرعت معمولی همیشگی رو بدون تایم اوت و پاکت لاست و ... بدن با قیمت عادی کافیه.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود

چرا این ترجیح رو میدی؟

ما عادت کردیم سرعت خیلی بلایی نمی خوایم. همون سرعت معمولی همیشگی رو بدون تایم اوت و پاکت لاست و ... بدن با قیمت عادی کافیه.

بهتره به بدبخت بودن عادت نکنیم. چون کسایی که بدبختمون کردن هدفشون عادت کردن ما بوده.

- - -ویرایش - - -

چرا این ترجیح رو میدی؟

بهتره به بدبخت بودن عادت نکنیم. چون کسایی که بدبختمون کردن هدفشون عادت کردن ما بوده.

agent 360

کاربر سایت
Sep 23, 2011
114
نام
ارمان
مسعود جان مرسی بابت اطلاعاتت...یه سوالم داشتم ازت شما بین ایرانسل و همراه اول کدومو پیشنهاد میدی؟ضعف و قوت هر کدومشون چیه؟؟؟

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
مسعود جان مرسی بابت اطلاعاتت...یه سوالم داشتم ازت شما بین ایرانسل و همراه اول کدومو پیشنهاد میدی؟ضعف و قوت هر کدومشون چیه؟؟؟

درود بر شما،
من خودم آی سیم رو انتخاب کردم چون در حال حاضر بهترین تعرفه و پشتیبانی رو داره. برای نسل 3 و4 هم مناسب هست و نیازی به تعویض نداره.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
دوستان تعرفه های استفاده از اینترنت نسل 3G و 4G در پست اول قرار گرفته و میتونید مشاهده کنید و همیشه آپدیت خواهند شد،

نه از رایتل بیشتر نیست ! رایتل هنوز دزد بزرگه

uzfcgpap1qeu5ag9liq0.png

رایتل طرح های جالبی داره که قیمت رو کمتر میکنه. البته امیدوارم این 128 هارو واقعی نبسته باشن!!!

- - -ویرایش - - -

شهر ها و مناطق تحت پوشش نسل سه و چهار همراه اول رو از لینک زیر ببینید:

http://www.mci.ir/notrinocoverage

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر