بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
ع ن بازی جدید همراه اول:|میخوای دانلود کنی بعد ۱۰ دقیقه آنتن رو میپرونه دیگه وصل هم نمیشه:|خاک برسرشون
برای من هم سیم کارت محدود شده به 2-3 مگ
با ی سیم دیگه تست کردم تا 75 مگ رفت :|
اخرش برای rdr2 شانس نمیاریم ...
معلوم نیست کی برداشته بشه ؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amir_k2m

Runzo

کاربر سایت
Aug 28, 2014
51
برای یکی از بستگان یه سیم اعتباری همراه اول گرفتم و 10 تومن خطُ شارژ کردم، اما بعد یک روز هنوز بسته خوش آمد 1000 (یه هفته اینترنت نامحدود) فعال نشده. میدونم که " واجد شرایط " ـش هستم و باید بهم تعلق بگیره اما هنوز فعال نشده. پشتیبانی هم تماس گرفتم شماره پیگیری دادن حالا معلوم نیست کی رسیدگی کنن.

قبلا (با کد ملی خودم) یه سیم اعتباری که گرفته بودم، وقتی خطُ شارژ کردم بعد چند ساعت بسته 1000 فعال شد نمیدونم این چه مشکلی داره.

کسی تجربه داشته تا به حال براش فعال نشده یا دیر فعال شده باشه؟ (منظورم کسایی هست که قبل از اون از بسته 1000 استفاده نکردند. چون این بسته برای هر کد ملی فقط یک بار میتونه فعال بشه)

radlleben002

کاربر سایت
Mar 20, 2018
67
دوستان من برای اولین بار بسته شبانه نامحدود همراه اول رو خریدم(2تا7)1 روزه و از طریق موبایل واسه ps4 هاتسپات کردم
واسه دانلود اپدیت cod . مشکلی که باهاش دارم اینکه که گذاشتم واسه دانلود اولش همه چی خوب بود
ولی بعد 10دقیقه دیدم تو ps4 هی دانلود پاز میداد دوباره ادامه میداد چند باری اینجوری شد اخر گفت cant download
مثل اینکه دیتا خراب شد میخواستم بدونم راه حلی نداره واسه رفع این مشکل چون میخوام ردد دد 2 رو دانلود کنم
ممنون میشم کمکم کنین

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
دوستان من برای اولین بار بسته شبانه نامحدود همراه اول رو خریدم(2تا7)1 روزه و از طریق موبایل واسه ps4 هاتسپات کردم
واسه دانلود اپدیت cod . مشکلی که باهاش دارم اینکه که گذاشتم واسه دانلود اولش همه چی خوب بود
ولی بعد 10دقیقه دیدم تو ps4 هی دانلود پاز میداد دوباره ادامه میداد چند باری اینجوری شد اخر گفت cant download
مثل اینکه دیتا خراب شد میخواستم بدونم راه حلی نداره واسه رفع این مشکل چون میخوام ردد دد 2 رو دانلود کنم
ممنون میشم کمکم کنین
من هم همچین مشکلی دارم. باید دیتا از کامپیوتر دانلود کنی

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
ممنون میشم کمکم کنین

من یادمه 14 گیگ اپدیت آنچارتد رو با نت همراه اول گرفتم بیچاره شدم از بس دانلودش متوقف میشد و باید دوباره ادامش میدادی ولی خب بالاخره دانلود شد و مشکلیم نداشت
مطمئن نیستم اما فکر کنم به خاطر این بود که NAT Type با نت همراه اول نوع 3 میشد که اینحوری با دانلود مشکل پیدا میکرد، ظاهرا باید 1 یا 2 باشه
به قول دوستان باید از PSX ِDownload استفاده کنی

• Like
Reactions: radlleben002

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
ممنون میشم کمکم کنین
نمیدونم چرا اینطوریه اما با نت adsl بزاری اینجور نمیشه اگه شبانه داری بزار دانلود شه نداری با pc دانلود کن

• Like
Reactions: saeed_sg

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
ممنون میشم کمکم کنین
یه راه دیگه اش اینه که Proxy پولی (از نوع بدون یوزر و پس) بزنی روی کنسول (برای من معمولا جواب میده) ، یا پروکسی رو با کامپیوتر شیر کنی روی کنسول.
دانلود با psx هم که دوستان گفتن ، سریعترین راه هست.

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
جدیدا این نامحدود شبانه ایرانسل خیلی بازی در میاره
یکدفعه سرعتو میکته 100 کیلوبایت و قطع میکنه
شما هم همین مشکلو دارین ؟

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
730
نام
مهدی
سلام دوستان شما چقد مشکلات دارین!
من همیشه یه بسته سه ماهه بالای ده گیگ میخرم، که ساعت ۳ تا ۷ اینترنت رایگان بشه .
و یه بسته یک ماهه ۱ تا ۱۱ صبح شبانه هم میزنم.
و تا جایی که بتونم دانلود میکنم.
رد دد ۲ رو همون شبی که پر لود اومد ساعت ۲ زدم تا ساعت ۱۰ صبح دانلود تموم شد.تازه اپدیت جدید شدو تام رایدر هم گرفت فک کنم دو گیگ بود.
فقط دو یا سه بار وسطش قطع شد.
من فکر میکنم این مسائل خیلی به محل زندگی و آنتن دهی مربوط باشه.

Black Sun

عضو جدید
Nov 10, 2018
104
خوب با بحث هایی که اینجا خوندم قضیه کوچ به اینترنت 4G هم منتفی شد. یار همیشگی خودم دو جفت سیم مسی که کردیم تو مودم! درود بر روح بی شرفت ADSL!

|Night|

کاربر سایت
Aug 14, 2014
93
من از دیروز کندی شدید نت پیدا کردم..مودم LTE هم دارم نامحدود ایرانسل گرفتم از دیروز تا الان سرعتم از 400 500 کیلوبایت شده 50 -100 کیلوبایت و حتی نمیشه دیگه دوتا بازی کرد DLY دارم...برا بقیه هم اینجور شده؟؟

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
533
نام
مسعود
من از دیروز کندی شدید نت پیدا کردم..مودم LTE هم دارم نامحدود ایرانسل گرفتم از دیروز تا الان سرعتم از 400 500 کیلوبایت شده 50 -100 کیلوبایت و حتی نمیشه دیگه دوتا بازی کرد DLY دارم...برا بقیه هم اینجور شده؟؟
نت نامحدود ایرانسل در واقع نامحدود نیست .حالا بستگی به طرحی که خریدی یک حجم مصرف منصفانه بهت میده و وقتی تموم شد سرعتت رو میاره رو 256 کیلو بیت که عملا 25 کیلو بایت میشه سرعت دانلود.

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
جدیدا این نامحدود شبانه ایرانسل خیلی بازی در میاره
یکدفعه سرعتو میکته 100 کیلوبایت و قطع میکنه
شما هم همین مشکلو دارین ؟

نامحدود یک ساعته اش 20 گیگ
نامحدود دو ساعته اش 40 گیگ
نامحدود سه ساعته اش 60 گیگ

|Night|

کاربر سایت
Aug 14, 2014
93
نت نامحدود ایرانسل در واقع نامحدود نیست .حالا بستگی به طرحی که خریدی یک حجم مصرف منصفانه بهت میده و وقتی تموم شد سرعتت رو میاره رو 256 کیلو بیت که عملا 25 کیلو بایت میشه سرعت دانلود.
آره داداش اینو میدونم مال من 30 گیگ هستش و اینو هم چک کردم که حدود 20 گیگ مصرف داشتم و هنوز 10 گیگ دیگه مونده بود ولی باز سرعتم خیلی کند شده بود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر