بحث و تبادل نظر در رابطه با هک Bubble

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
پس من درست نصب نکردم؟
کلا وی اچ بی ال میاد بابل هم دارم که توش بازی ساین مینم و بازی رو میاره
ارک رو هم نصب کردم اما منوش دقیقا مثل وی اچ بی ال هست و تصویری چیی نداره!
هیچ فولدری هم درست نکرده شخصا درست کردم
اما در مورد بازی cso و iso رو روش کلیک کنی باید بیاره؟
مال هما هم اینطوریه؟
والا من که خود VHBL رو ریختم اون اول، خود ARK هم روش 138 رو ریختم منوش رو عوض کردم، اما اگه درست نصب کرده باشین تو لیست بازی ها، کل بازی های psp و باقی homebrew ها باید بیاد، داخل روت ویتام یه فولدر ISO درست میشه، که اگه ایزو بازی رو اونجا کپی کنین تو لیست بازی Ark میاد.
کلا آرک کرنل اکسپلویت حساب میشه و نیازی به ساین بازی ندارین، به علاوه تو آرک تمام کارهایی که با VHBL انجام میدادین رو میتونین انجام بدین.

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
اخه بعد ۲بار فریز میکنه و...کلا میره رو اعصاب؟پس بهتره دوباره انجامش بدم.

Sent from my iPhone using Tapatalk
یه چیزیم بگما، اگه یه بازی رو نتونه اجرا کنه، تو موقع اجرای برنامه موقع لود "app list" گیر کنه، نشون میده بازیتون اجرا نمیشه، مثلا من call of duty رو که ریختم هی گیر میکرد، بعد فک کردم برنامه خراب شده، در حالیکه مشکل از بازی بود. بدیش همینه دیگه اگه بازی رو نتونه بخونه کلا ARK لود نمیشه، بعضی موقع هام ارور میده و اجرا نمیشه.
اینا فک کنم مربوط به بازی بیس باشه، آخه خودش UNO رو پیشنهاد داده بود، ولی من اون رو واسه VHBL استفاده کردم و وقتی کلونش میکردم به مشکل برمیخوردم واسه همین بازی رو عوض کردم، ازینورم گفته نباید بازی مینی و بازی اکسپلویت ورژن های قبلی باشه.
اما نصبش خیلی راحتته، فقط کافیه فایلهاش و دانلود کنین و بازی بیستون رو هم با ARK2.ISO ساین کنین و به ویتا منتقل کنین.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
یه چیزیم بگما، اگه یه بازی رو نتونه اجرا کنه، تو موقع اجرای برنامه موقع لود "app list" گیر کنه، نشون میده بازیتون اجرا نمیشه، مثلا من call of duty رو که ریختم هی گیر میکرد، بعد فک کردم برنامه خراب شده، در حالیکه مشکل از بازی بود. بدیش همینه دیگه اگه بازی رو نتونه بخونه کلا ARK لود نمیشه، بعضی موقع هام ارور میده و اجرا نمیشه.
اینا فک کنم مربوط به بازی بیس باشه، آخه خودش UNO رو پیشنهاد داده بود، ولی من اون رو واسه VHBL استفاده کردم و وقتی کلونش میکردم به مشکل برمیخوردم واسه همین بازی رو عوض کردم، ازینورم گفته نباید بازی مینی و بازی اکسپلویت ورژن های قبلی باشه.
اما نصبش خیلی راحتته، فقط کافیه فایلهاش و دانلود کنین و بازی بیستون رو هم با ARK2.ISO ساین کنین و به ویتا منتقل کنین.
اخه من واس نصبش کلی فولدر و چنج نیم کردم و...
میاد بالا اما میره رو اعصاب و مجبور شد ریستور کنم و از اول بک اپ داشتم. فقط یک سوال ایم فولدر ارک ۱۲۳۴ رو که کپی میکنیم
این ایزو که ساین میش میشه ای بوت دیگه درسته؟این قیمتش اشتباه باشه که بالا نمیاد درسته؟

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
یکی همون 1234 هست که میره تو فولدر سیو بازیهای psp و ریستورش میکنین، یکی دیگه همون فایل eboot.pnp هست که با ARK و بازی بیستون ساین شده که اون و باید بریزین تو فولدر بازیتون(همون که & نداره و باید درستش کنین).
اما اگه بک آپ دارین به سر VHBL ریستور کنین و دوباره نصب کنین، من خودم چند بار نصبش کردم.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
یکی همون 1234 هست که میره تو فولدر سیو بازیهای psp و ریستورش میکنین، یکی دیگه همون فایل eboot.pnp هست که با ARK و بازی بیستون ساین شده که اون و باید بریزین تو فولدر بازیتون(همون که & نداره و باید درستش کنین).
اما اگه بک آپ دارین به سر VHBL ریستور کنین و دوباره نصب کنین، من خودم چند بار نصبش کردم.

میش جای وی اچ بیال نصبش کرد؟؟؟

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
نه دیگه، اونموقع VHBL رو از دست میدین،
بعدشم چه کاریه، شما بیا یه بازی دیگه انتخاب کن رو همون بریز، کلا هر بازی غیر از بازی اکسپلویت ها و مینی ها باشه جواب میده، دمو هم باشه فرقی نداره جواب میده.
حداقل VHBL رو جدا نگه دار که اگر تو آپدیت بعدی پچ شد بتونی اون و داشته باشی.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
نه دیگه، اونموقع VHBL رو از دست میدین،
بعدشم چه کاریه، شما بیا یه بازی دیگه انتخاب کن رو همون بریز، کلا هر بازی غیر از بازی اکسپلویت ها و مینی ها باشه جواب میده، دمو هم باشه فرقی نداره جواب میده.
حداقل VHBL رو جدا نگه دار که اگر تو آپدیت بعدی پچ شد بتونی اون و داشته باشی.

خوب کلا اپدیت که نمیکنم فقط این ارک گیجم کرده
وی اچ بی ال هست اما دارم باز با این ارک ور میرم
ببینم چی میشه تشکر دپست عزیز

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
بازی اکسپلویت Numblast هم ریلیز شد، دوستانی که نتونستن بازی قبلی رو دانلود کنن، سریعا این بازی رو بگیرن و دانلود کنن،
این بازی مستقیم کرنل اسکپلویت میشه و ARK رو راحت میشه روش نصب کرد.
دوستانی که میخوان سریع اقدام کنن.
موفق باشید.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
بازی اکسپلویت Numblast هم ریلیز شد، دوستانی که نتونستن بازی قبلی رو دانلود کنن، سریعا این بازی رو بگیرن و دانلود کنن،
این بازی مستقیم کرنل اسکپلویت میشه و ARK رو راحت میشه روش نصب کرد.
دوستانی که میخوان سریع اقدام کنن.
موفق باشید.
بلی اما مشکلاتی داره که رو ارک گی میکنه و هنوز درست نشده
منم فقط ارک رو نصب کردم
راستی تا اپدیت نکنیم که چیزی رو از دست نمیدیم
vhbl بلا مصرفه م اذیت میکنه
اما arc چرا
راستی من یک بازی رو تبدیل به ایبوت کرده بودم راهی نداره که به ایزو تبدیل کنم؟یا خود بازی eboot psp رو میشه با ark اجرا کرد؟

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
بلی اما مشکلاتی داره که رو ارک گی میکنه و هنوز درست نشده
منم فقط ارک رو نصب کردم
راستی تا اپدیت نکنیم که چیزی رو از دست نمیدیم
vhbl بلا مصرفه م اذیت میکنه
اما arc چرا
راستی من یک بازی رو تبدیل به ایبوت کرده بودم راهی نداره که به ایزو تبدیل کنم؟یا خود بازی eboot psp رو میشه با ark اجرا کرد؟
خب همون دیگه شما میتونی راحت vhbl رو پاک کنی، فقط کافیه بازی رو بگیری و سیوش رو منتقل کنی، بعد اجرا دیگه خودش میره تو محیط آرک.
من یه سری تست کردم نشد گیر کرد، اما باید جواب بده، شما باز یه تست کن ضرر نداره.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
خب همون دیگه شما میتونی راحت vhbl رو پاک کنی، فقط کافیه بازی رو بگیری و سیوش رو منتقل کنی، بعد اجرا دیگه خودش میره تو محیط آرک.
من یه سری تست کردم نشد گیر کرد، اما باید جواب بده، شما باز یه تست کن ضرر نداره.

ممنون کلی تست کردم اما انگار ای بوت فقط مال پی اس ۱ هستش

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
ممنون کلی تست کردم اما انگار ای بوت فقط مال پی اس ۱ هستش

اما پیشنهاد میکنم، این ورژن 2 همین ARK رو که واسه Numblast هست رو حتما بگیرین، خیلی سریعتر و راحتتره، هیچکاری هم نمیخواد.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
اما پیشنهاد میکنم، این ورژن 2 همین ARK رو که واسه Numblast هست رو حتما بگیرین، خیلی سریعتر و راحتتره، هیچکاری هم نمیخواد.

هیچ فرقی نداره!الان دیدم که حتی تو بیتر بازی مشکل داره و قرارخ فیکسش بیاد؟!!!!!!

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
هیچ فرقی نداره!الان دیدم که حتی تو بیتر بازی مشکل داره و قرارخ فیکسش بیاد؟!!!!!!

من که تست کردم، خیلی سریعتر بود، آره یه سری باگها داره من به خودشم گفتم خودشم تایید کرد، ولی در هر صورت فعلا بهترین گزینه است و از bubble خیلی راحتتر و بهتره.
احتمالش زیاده ورژن های دیگه هم بیاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر