بحث و تبادل نظر درمورد سرویس رادار

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,833
انگار نیست دوست عزیز واقعا داره به سرورهای المان و اروپا وصل میشید !
چون روت اینترنت شما با این DNS روی المان ست میشه !

با کامند TRACERT میتونید مسیر پکت ای که از روتر شما خارج میشه به ترتیب ببینید که به کجا ختم میشه و از کدوم نودهای شبکه عبور میکنه !
یعنی شما میگید به سرور اروپا وصل میشه؟
اگه اینطور باشه واقعا رو پینگ تاثیر داره پس

• Like
Reactions: Annunaki ™

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,070
نام
محمد امین
اگر تحریم شکن و فیتر شکن باشه خیلی خوبه ولی چشمم آب نمیخوره
الان مثلا من نه میتونم به اورواچ وصل بشم نه به گوست رکون نه به گرز3 هر سه مارو تحریم کردن
واقعا نمیدونم این چه ظلمی هست اینور فیتر میکنه اونور هم تحریم من نمیدونم دنیا چه پدر کشتگی با گیمر های ایرانی داره؟

• Like

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
فیفا التیمیت براساس مسافت به سرور وصل میکنه.یعنی اگه آی پی اروپا باشه امکان نداره به خاورمیانه وصل کنه.مثل بقیه بازیها نیست که به بهترین سرور وصل کنه.تو خود سایت رادار هم 2 تا سرور فیفا گذاشته برای تست پینگ که هردو اروپا هست ولی مثلا برای pes یکیش اروپا هست یکی خاورمیانه.

البته در کل فرقی برای ما که نکرده پینگ باز همونه فقط اگه اروپا باشه از دست بازیکنهای سمی عرب راحتیم :D
از همون سایت رادار تست پینگ بگیرید با گوشی بعد از تنظیمات گوشی دی ان اس رو ست کنید دوباره پینگ بگیرید میبینید تفاوتی نمیکنه همین fifa 23 رو از سابتش با دی ان ای و بدون دی ان اس تست گرفتم بین ۱۰۰-۱۱۵ بود جفتش فرقی نداشت
ادیت: البته نمیگم حرفم درسته شاید اشتباه میکنم ولی توی اون دوتا بازی پینگ و سرور نشون داده میشه مشخصه مثل الکترو به خاورمیانه وصله و اگه بخواد تاثیری تو پینگ اروپا داشته باشه اصلا نیاز به خود بازی نیست با ست شدن روی گوشی یا سیستم و پینگ گرفتن مشخص میشه که برای من تاثیری نداشت

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hamid_barca

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,833
از همون سایت رادار تست پینگ بگیرید با گوشی بعد از تنظیمات گوشی دی ان اس رو ست کنید دوباره پینگ بگیرید میبینید تفاوتی نمیکنه همین fifa 23 رو از سابتش با دی ان ای و بدون دی ان اس تست گرفتم بین ۱۰۰-۱۱۵ بود جفتش فرقی نداشت
چی بگم والا...اون دوستمون هم که گفتن به سرور اروپا وصل میشه

حالا همین که دیگه برای باز کردن اوریجین نمیخواد قندشکن آدم روشن کنه بعد تو بازی خاموش کنه خودش خوبه.چون با الکترو من پینگم میره بالا ولی با این
حالا اگه هم به اروپا وصل میشه و از دست عربا نجاتمون میده که دیگه چه بهتر :D

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
واسه محدودیت هایی که خودشون اعمال کردن میگن Dns بزنید ؟ خب چرا برشون نمیداره ؟
با Dns میخوان track اتون کنن نزنید اینو
دی ان اس محدودیت تحریم رو رفع میکنه فقط. اگه فیلتر داخلی باشه رفع نمیکنه
چیه مارو میخوان ترک کنن بازی کردن رو کنسولو؟ ببینن اگه بازی های ساخت دشمن بازی میکنیم بگیرنمون؟ :D ما که خیلی وقته برای اتصال به بازیا و حتی استفاده از خود کنسول داریم دی ان اس شکن یا الکترو رو میزنیم

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,736
نام
رضا.آ
چی بگم والا...اون دوستمون هم که گفتن به سرور اروپا وصل میشه

حالا همین که دیگه برای باز کردن اوریجین نمیخواد قندشکن آدم روشن کنه بعد تو بازی خاموش کنه خودش خوبه.چون با الکترو من پینگم میره بالا ولی با این
حالا اگه هم به اروپا وصل میشه و از دست عربا نجاتمون میده که دیگه چه بهتر :D
همین الان همین نرم افزار الکترو هم همین کار رو انجام میده تازه با سه تا سرویس مختلف PPTP OVP.N و ی سرویس جدید دیگه که تازه اضافه کرده ! شما DNS هم روش ست نکن راحت اوریجین بالا میاد
خودم تازگی بتلفیلد 2042 رو بعد مدتها آپدیت و اجرا کردم پینگ هم خوب بود !

دوستان بازی RED DEAD ONLINE رو هم با همین الکترو دارن بازی میکنن + دیویژن 2 !!!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hamid_barca

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,070
نام
محمد امین
وزیر قطع ارتباطات امروز گفته 5 میلیون نفر از این سیستم رادار طی یک روز استفاده کردند!

یاد محمود با اون آمار های عجیب غریبش تو مناظره می افتم اصلا یکی چک کنه ببینه این سایت رادار 5 میلیون بازدید کننده داشته؟ که بخواد 5 میلیون کاربر داشته باشه؟

• Poker Face

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
779
نام
حسین
حالا من سر فرصت دستینی رو طبق آموزش رادار رو فور اجرا می کنم امیدوارم که نتیجه مثبت بده و اینجا نتیجه شو اعلام می کنم .

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
864
نام
محسن
وزیر قطع ارتباطات امروز گفته 5 میلیون نفر از این سیستم رادار طی یک روز استفاده کردند!

یاد محمود با اون آمار های عجیب غریبش تو مناظره می افتم اصلا یکی چک کنه ببینه این سایت رادار 5 میلیون بازدید کننده داشته؟ که بخواد 5 میلیون کاربر داشته باشه؟
وقتی همین بازیسنتر با اشتیاق فراوان چند تا تاپیک در مورد همین سرویس داشته و کاربرای زیادی هم با علاقه فراوان تجربیات خودشون رو میان میگن خیلی موضوع عجیبی نبود این خبر!
من موندم فقط با این همه مشکلاتی که با این مسئولین ماها داریم چطور انقدر راحت فضایی ایجاد شده تو این فروم که بساط استفاده تبلیغاتی رو براشون فراهم کنه

• Like
Reactions: TeTration

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
779
نام
حسین
بازی دستینی رو نت همراه اول و ایرانسل تست کردم هیچ اتفاق مثبتی نیفتاد و کماکان به سرورا وصل نمی شن. اینم یه دروغ و سرکاری دیگه است فقط از اینجا میخام به عمه و والده وزیر قطع ارتباطات سلام گرم بدم. آخه بی پدر مادرا به جای این چرندیاتتون محدودیت های اینترنتی رو بردارید مثل قبل که بازی می کردیم حالا قبلا مشکلاتی داشتیم ولی نه تا این حد که نشه به سرور هیچ بازی ای وصل نمیشه. گور پدرتون شماها در ذهن من همون دروغگو خواهید ماند...

• Like
Reactions: birjand_1371

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
بازی دستینی رو نت همراه اول و ایرانسل تست کردم هیچ اتفاق مثبتی نیفتاد و کماکان به سرورا وصل نمی شن. اینم یه دروغ و سرکاری دیگه است فقط از اینجا میخام به عمه و والده وزیر قطع ارتباطات سلام گرم بدم. آخه بی پدر مادرا به جای این چرندیاتتون محدودیت های اینترنتی رو بردارید مثل قبل که بازی می کردیم حالا قبلا مشکلاتی داشتیم ولی نه تا این حد که نشه به سرور هیچ بازی ای وصل نمیشه. گور پدرتون شماها در ذهن من همون دروغگو خواهید ماند...
با پلی استیشن وصل میشی ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر