بحث در مورد بازی های Xbox Live Arcade

تا چه حد از بازی های Arcade موجود در XBL استفاده می کنید؟!؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    47

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Sonic the Hedgehog

آقا دیشب با هر مصبیت و دردسری بود تونستم Sonic the Hedgehog رو دانلود کنم.
پسر یاد قدیما افتادم، چشمام پر اشک شده بود:crying1: نزدیک بود بزنم زیر گریه :((.
این بازی در دونسخه آزمایشی و کامل موجود ست. نسخه کامل 29 مگ حجم داره و میتونید با پرداخت 400 پوینت خریداری بکنید.
قابلیت Save & load اضافه شده که جذابیت کار رو جند برابر میکنه. گیم پلی بازی همچنان عالی ست. ارزش تکرار بازی: N بار :love:.
راستی میخواستم Ultimate Mortal Kombat 3 رو بزنم واسه دانلود ولی Error میداد و میگفتم فعلا در دسترس نیست:confused: علت چیه:-"
ALIEN HOMINID HD :
بازي جذاب با گيم پلي درگير كننده كه بعد از 5 دقيقه شما را معتاد مي كند. در اين بازي شما نقش گروه ادم هاي فضايي را بر عهده داريد و بايد همه ي FBI هاي روي زمين را بكشيد.
خشایار جون ارزش تکرارش چقدره :-" چند مرحله داره ؟ درجه سختی داره ؟ گرافیکش در حد Gears of War یا Crysis هست:biggrin1: ( شوخی بود :mrgreen: )
خلاصه کمال تشکر رو از MGS دارم که با این کارش خاطرات خوش جوانی خیلی ها رو زنده کرد :praying:.

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
راستی میخواستم Ultimate Mortal Kombat 3 رو بزنم واسه دانلود ولی Error میداد و میگفتم فعلا در دسترس نیست علت چیه
متاسفانه این بازی جزء معدود بازی های arcade هست که موقع دانلود ip شما رو چک می کنه و اگر ip با محل ثبت نام یکی نباشه احازه دانلود داده نمی شه. حتی من که ورژن کامل بازی شو خریدم مجددا نمی تونم بازی رو دانلود کنم! سری اول هم همون قدمیا دانلود کرده بودم که هنوز این سیستم چک کردن ip نبود.

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
منم دانلود کردم اما به شدت سخت و اعصاب خورد کنه

والا همچین می گی به شدت سخته که هر کی ندونه می گه عجب بازیه این. اما به نظر من بازیش از سادگی دیگه به مسخرگی می زنه.

به هر حال در مورد این بازی تا کنون نظر های متفاوتی را من تو این سایت دیدم. ببینید این بازی فقط یادآور دوران گذشته است و مطمئنا برای تمام کسانی که دورانی را با DOS و پرینس سر کرده اند خاطره ای به یاد ماندنی است. و از آن جایی که اکثر کاربران اینجا جوان هستند و تجربه قبلی از این بازی ندارند به نظر من اصلا نباید این بازی را حتی نگاه هم بکنند.

همین...

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
با تشکر از اشکان جون :love:
ای وای بر من :wallbash: پوینت رو فقط به نیت Sonic و Mortal Kombat 3 خریده بودم :((. درواقع ip من خیلی جوک و تابلو ـه:mrgreen:. فکر کنم ادرس انگلیس رو دادم، بعد Time Zone رو تهران انتخاب کردم بعد نمیدونم یه چیز دیگه بود که کره رو انتخاب کردم. فکر کنم سیستمشون تعجب کرده :shrewd: .
اقا از بین Alien Hominid HD و Jetpac Refuelled و Assault Heroes کدوم رو پیش نهاد میکنن ( اگه خودتون بازی کردی بگید ها :bash: ) و اگر بازی خوب دیگه ای سراق دارید معرفی کنی.

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
با تشکر از اشکان جون :love:
ای وای بر من :wallbash: پوینت رو فقط به نیت Sonic و Mortal Kombat 3 خریده بودم :((. درواقع ip من خیلی جوک و تابلو ـه:mrgreen:. فکر کنم ادرس انگلیس رو دادم، بعد Time Zone رو تهران انتخاب کردم بعد نمیدونم یه چیز دیگه بود که کره رو انتخاب کردم. فکر کنم سیستمشون تعجب کرده :shrewd: .
اقا از بین Alien Hominid HD و Jetpac Refuelled و Assault Heroes کدوم رو پیش نهاد میکنن ( اگه خودتون بازی کردی بگید ها :bash: ) و اگر بازی خوب دیگه ای سراق دارید معرفی کنی.
در Assault Heroes شک نکن!
بازی خوب Marble Blast Ultra هم هست!

=====

پیشنهاد های من رو تو پست اول می تونی ببینی!

=====
راستی بچه ها!
در مورد Point و Gold هم اینقدر بچه ها ما رو معطل کردن تا بالاخره گلدمون تموم شد!
برا همین دست بکار شدم و پشنهادش رو به یکی از دوستان دادم!
یک تست کوچیک می خوایم انجام بدیم فردا شب مشخص میشه!
اگر قطعی شد احتمالا تا آخر هفته راحت می تونید کارت این ها رو تهیه کنید!
بدون دردسر و در اسرع وقت!

Pikil

کاربر سایت
Jul 23, 2007
314
نام
پویا
میدونین این هفته Wing commander arena رو لایو در میاد؟ :love: من از بازیهای قبلیش خیلی خوشم میامد. البته میگن این یکی به خوبی اونها اصلاً نیست ولی آدم یاد قدیمها میافته:blushing:

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
آرکید فقط Worms , بی نظیره خیلی حال می ده چهار نفره تو لایو می زنیم پیشنهاد می کنم فول ورژنش رو بگیرین بیاین لایو آخره خندس
اولین روزی که اینو گرفتم هیچ وقت یادم نمیره دومین بازیم بود که 4 گروه بودیم 16 نفره تو یه زمینی که همه نزدیک هم بودن دومین نوبت به من رسید یه جعبه اسلحه م کنارم بود خوردمش دیدم Banana Bomb ه (هرکی بازی کرده می دونه چیه ) انداختم وسط جمعیت:biggrin1: دیدم کلا 8 کرم که یکیش ورم خودم رو باهم کشتم پشت هم سه تا آچیومنت باز شد و بقیه بازیکن ها با الفاظ رکیک از من استقبال کردن و از بازی خارج شدن:biggrin1:
هرکی داره بیاد منو آد کنه هستم

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,095
نام
نیما
آرکید فقط Worms , بی نظیره خیلی حال می ده چهار نفره تو لایو می زنیم پیشنهاد می کنم فول ورژنش رو بگیرین بیاین لایو آخره خندس
اولین روزی که اینو گرفتم هیچ وقت یادم نمیره دومین بازیم بود که 4 گروه بودیم 16 نفره تو یه زمینی که همه نزدیک هم بودن دومین نوبت به من رسید یه جعبه اسلحه م کنارم بود خوردمش دیدم Banana Bomb ه (هرکی بازی کرده می دونه چیه ) انداختم وسط جمعیت:biggrin1: دیدم کلا 8 کرم که یکیش ورم خودم رو باهم کشتم پشت هم سه تا آچیومنت باز شد و بقیه بازیکن ها با الفاظ رکیک از من استقبال کردن و از بازی خارج شدن:biggrin1:
هرکی داره بیاد منو آد کنه هستم

منم فردا ميخوام فولش رو بگيرم. اگه گرفتم خبرت ميكنم. الان TRIAL ش رو دارم.
يه سوال از شمايي كه فولش رو داريد داشتم:
اصلحه هم بهش اضافه ميشه اگه ورژن فولش رو بگيرم؟:confused: الان چيز باحال فقط BANANA BOMB داره:( با يدونه BABAEI ! (گوسفند) ديناميتش هم بد نيست.
-----------------------------------------------------------------------------
در دانلود بازي ALIEN HOMINID شك نكنيد
به نظر من تنها بازي هايي كه ارزش دانلود فولش رو دارن اينا هستن:
:love:ALIEN HOMINID
ASSAULT HEOES
WORMS:love:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود به همه ارکید بازی های عزیز
آقا این Lumines LIVE رو گرفتم چه حالی میده. ولی توصیه میکنم کسی بگیرتش. چون هر مودی که میری مینوسه: پک مخصوصش بعدا در ماکرت قرار میگیره. پک های که هر کدوم 200 مگ حجم داره و من بدبخت چون ADSL ندارم نمیتونم بگیرمشون. ولی از حق نگزریم مودها باحالی داره:cheesygri . با اجازتون Ailen HD رو هم گرفتم ولی یکم سخته و بیشتر میطلبه دو نفره بریم جیلو ( جیلو :biggrin1: ).

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
منم فردا ميخوام فولش رو بگيرم. اگه گرفتم خبرت ميكنم. الان TRIAL ش رو دارم.
يه سوال از شمايي كه فولش رو داريد داشتم:
اصلحه هم بهش اضافه ميشه اگه ورژن فولش رو بگيرم؟:confused: الان چيز باحال فقط BANANA BOMB داره:( با يدونه BABAEI ! (گوسفند) ديناميتش هم بد نيست.
Hotgoal هم فولشو داره تو هم بگیر چند نفره خیلی باحال میشه
نه متاسفانه;) من بیشتر نسخه های ورمز رو از داس بازی کردم و تو Worms 2 اسلحه های جالبی داشت مثل Holy Hand Grenade (اسمش دقیق یادم نیست) که قدرتش اندازه نوک :) بود یا Baseball Bat یا ابزاری مثل Drill ولی تو این نسخه هیچ کدوم نیست البته اسلحه های اصلی بازی همین ها هست هر کدوم هم ترفند های خاص و جالبی داره

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,095
نام
نیما
Hotgoal هم فولشو داره تو هم بگیر چند نفره خیلی باحال میشه
نه متاسفانه;) من بیشتر نسخه های ورمز رو از داس بازی کردم و تو Worms 2 اسلحه های جالبی داشت مثل Holy Hand Grenade (اسمش دقیق یادم نیست) که قدرتش اندازه نوک :) بود یا Baseball Bat یا ابزاری مثل Drill ولی تو این نسخه هیچ کدوم نیست البته اسلحه های اصلی بازی همین ها هست هر کدوم هم ترفند های خاص و جالبی داره
فولشو گرفتم آقا منو add كنين
هرشب ساعت 2 بيايد worm!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر