بحث در مورد بازی های Xbox Live Arcade

تا چه حد از بازی های Arcade موجود در XBL استفاده می کنید؟!؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    47

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
خوب دوستان!
اینجا می خوایم ببینیم که کدوم یک از بازی های Arcade موجود در XBox Live ارزش دانلود کردن رو داره! دوستان لطفا بازی هایی رو اعلام کنن که امتحانشون کردن!
خودم شروع می کنم!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. Assault Heroes :
3cgsassaultheroes0104.jpg

یک بازی بسیار مهیج ، اکشن و با گرافیک بسیار بالا ( نسبت به بقیه بازی های Arcade ) هست! مطمئن باشید که از دانلودش پشیمون نمیشید!
حجم بازی : 48 مگابایت

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. Boom Boom Rockets :
4cgsboomBoomRocket.jpg

این بازی در سبک Rythmic/Music هست! نحوه بازی از این قراره که یک خط در بالای صفحه وجود داره! دایره های از زیر صفحه به سمت خط حرکت می کنن! هر موقع این دایره ها به خط رسیدند باید دکمه مربوط به دایره رو فشار بدید تا این دایره ها که همون موشک های آتش بازی هست بترکن! همراه با بازی آهنگی نیز پخش می شه که این آهنگ با ترکیدن موشک های هماهنگه!
حجم بازی : 79 مگابایت

3. Prince of Persia :
POP.jpg

فکر می کنم تقریبا همتون با این بازی آشنایی دارید! این بازی ، بازسازی اولین بازی از این سری (که بصورت 2 بعدی بود ) هست! و الحق که بسیار زیبا بازسازی شده طراحی 3D بسیار زیبای بازی رو کنار نمای 2 بعدی ترکیب جالبی رو بوجود آورده! همچنین حرکات آکروباتیک شخصیت ، بازیباز رو شیفته خودش می کنه! در ضمن اگر قصد دانلود این بازی جذاب رو دارید ، حتما یه فکری برای MS Point بکنید! چون فقط مرحله اول این بازی که بسیار کوتاه هست در نسخه آزمایشی فعاله!
حجم بازی : 50 مگابایت

4. Cloning Clyde :
4cglcloningClyde.jpg

زیاد راجع به این بازی بحث نمی کنم! فقط این رو بگم که بازی بامزه فکری هست! مخصوصا شخصیت بازی که اگر موقع بالا رفتن از یک پله به لباسش توجه کنین اونوقت متوجه عمق فاجعه می شین :biggrin1: !
حجم بازی : 24 مگابایت!

5. Marble Blast ULTRA :
3cgsmarbleblastultra.jpg

در این بازی باید یک توپ رو هدایت کنید! مراحل مختلفی هم داره که از جمله رساندن توپ از یک نقطه به نقطه ای دیگر ، جمع آوری الماس و ....! نکته جالب توجه فیزیک بازی هست : در یک مرحله شما می تونید جهت جاذبه رو تغییر بدید ( همانند چیزی که در PREY وجود داشت )! این بازی شدیدا پیشنهاد می شه!
حجم بازی : 31 مگابایت

6. Sonic the Hedgehog :
4cgssonicTheHedgehog.jpg

دقیقا همون بازی که در کنسول سگا وجود داشت با این تفاوت که با دسته محبوب X360 بازی می شه! من خودم شخصا شاید بیش از 500 بار این بازی رو موقعی که کوچیک بودم رو سگا تموم کردم! به طرفداران سونیک پیشنهاد می شه!
حجم بازی : 29 مگابایت

7. Texas Hold'em :
3cgstexasHoldEm.jpg

اگر کسی با این بازی کارتی آشنایی داره ، می تونه دانلود کنه و لذت ببره! نکته مثبت بازی اینه که اگر بازی رو بخرید ، می تونید بصورت Online در Tournamentها شرکت کنید!
حجم بازی : 26 مگابایت

8. Uno :
4cgluno.jpg

این هم بازی یک بازی کارتی هست که یادگیریش هم بسیار ساده است و در عرض 3 دقیقه میشه بازی رو کامل یاد گرفت!
حجم بازی : 31 مگابایت

9. Worms :
3CGS_WormsHD.jpg

این بازی رو دیگه مطمئناً همه میشناسید! این بازی در اصل یک بازی موبایل هست ، که خوب اجرای اون رو کنسول می تونه تجربه جالبی باشه!
حجم بازی : 42 مگابایت

=====================

این 9 تا بازی رو رو از بین 18 تا بازی Arcade که داشتم انتخاب کردم!
فقط یک نکته : Totem Ball رو هم دانلود کردم ولی میگه نیاز به XBox Live Vision داره! اگره کسی این دوربین رو داره بره دانلود کنه و بگه که ارزش خریدن دوربین رو داره یا نه!

=====================

در ضمن دوستان اگر همین قالب پست رو که خودم استفاده کردم ، رعایت کنید ، ممنون میشم!
این رو برای جلوگیری از به هم ریختگی تاپیک عرض می کنم!

آخرین ویرایش:

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
تاپييك خيلي خوبيه ولي چندتا بازيه باحال رو يادت رفت :

Bomberman Live

َAlien Hominid HD

به نظر من اين دوبازي و Sonic , بهترين بازي هاي XBL هستن...
موفق باشيد...

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
تاپييك خيلي خوبيه ولي چندتا بازيه باحال رو يادت رفت :

Bomberman Live

َAlien Hominid HD

به نظر من اين دوبازي و Sonic , بهترين بازي هاي XBL هستن...

خوب این تاپیک برای همین باز شده دیگه خشایار جان!
این 2 تا بازی رو که شما می گی من ندارم و حالا که شما گفتی امشب دانلودشون می کنم!
در ضمن اگر یکم درباره این بازی ها توضیح بدی ممنون می شم!
در ضمن حجم بازی ها رو هم بذار ، چون برای بعضی ها مهمه!

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
من full version این بازی ها رو در حال حاضر دارم:
Prince of Persia: Classic
Ultimate Mortal Kombat 3
UNO
Robotron 2084
Geometry Wars
Wik: Fable of Soul
Texas Hold'em Poker
Hardwood Backgammon
popcop's Bejeweled 2
Outpost Kaloki X
2 تای اولی رو با mspoint خریدم. که هردوشون بسیار زیبا هستند و خریدشو به همه توصیه می کنم. (البته در مورد pop بگم که اگه نسخه اورجینال این بازی رو قدیما بازی نکردید شاید از این بازی خوشتون نیاد)
uno و robotron 2048 در پک 12 ماه گلد بود.
6 تا ی آخر هم مال XboxLIVE Arcade Unplugged Vol.1 هست. از بین اینا Geometry Wars و Hardwood Backgammon بازی های خیلی قشنگی هستند. اگر هم poker باز باشید از Texas Hold'em حیلی بذت خواهید برد.

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
خوب این تاپیک برای همین باز شده دیگه خشایار جان!
این 2 تا بازی رو که شما می گی من ندارم و حالا که شما گفتی امشب دانلودشون می کنم!
در ضمن اگر یکم درباره این بازی ها توضیح بدی ممنون می شم!
در ضمن حجم بازی ها رو هم بذار ، چون برای بعضی ها مهمه!
چشم :

ALIEN HOMINID HD :
بازي جذاب با گيم پلي درگير كننده كه بعد از 5 دقيقه شما را معتاد مي كند. در اين بازي شما نقش گروه ادم هاي فضايي را بر عهده داريد و بايد همه ي FBI هاي روي زمين را بكشيد:mad:.
:BOMBERMAN LIVE
اين بازي يكي از معروف ترين و جذاب ترين بازي هاي كنسول هاي PS1 و Sega و حتي PC بوده.
در اين بازي شما با قرار دادن بمب در مارپيچ هاي زياد و در بعضي موارد مشكل , مخفي مشويد تا بمب زير پاي رقيبتان بتركد !!:laughing:

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
وای ...نگین که دارم دیوونه می شم. نمی دونم چرانمی تونم برم تو لایو. مشکلی که برای من پیش اومده برای هیچ کس پیش نیومده.از 5 ماه پیش وقتی گولدم تموم شد همین که کانکت می شم درجا یه پیغام میاد که میگه:
your accound has been suspended due to a problem with your payment option please use a different payment option or update your current information in account , management
وقتی هم که می رم اونجا هیچ کاری نمی تونی بکنی فقط می تونی گولد بخری حالا من چطور سیلور شم؟
همش هم می نویسه marketplace is not available now
لطفا یکی راهنمایی کنه

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
این prince هم توی XboxLIVE Arcade Unplugged Vol.1 هست ؟
XboxLIVE Arcade Unplugged Vol.1 چه بازی های دیگه ای داره ؟
با تشکر.
نه پرينس رو بايد دانلود كني.
آره هميناس كه اشكان گفت :
Geometry Wars
Wik: Fable of Soul

Texas Hold'em Poker
Hardwood Backgammon
popcop's Bejeweled 2
Outpost Kaloki X

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
Wik: fable of Soul هم بازی جالبی هست!
شخصیت این بازی فقط میتونه بپره و با زبونش اینور اونور رو بگیره! اصلا نمی تونه راه بره!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
من چند روز پیش بازی Sonic the Hedgehog رو دنلود کردم بازیه خوبی بود البته نسخه Trial رو سگا هم بازی کرده بودم اما بازی می خواستم بازی کنم

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Rainbow جان ممنون. عجب تاپکیه:biggrin1:
من full version این بازی ها رو در حال حاضر دارم:
اشکان جون دست مارو بگیر :biggrin1: پوینت رو از کجا و چند خریدی:confused:.
اگه خدا خواست و MSP رو مهدی جون ردیف کرد :-" 100% بازی های:

Ultimate Mortal Kombat 3
Alien Hominid HD

رو استاد میکنم :love:
پ.ن اشکان جون یه راهنمائی بکن لطفا :blushing:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
منم دارم بار و بساط لایو رو جمع و جور می کنم احتمالا تا 3 یا 4 روز دیگه میاییم تو لایو جهنم هر چی بن هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر