بحث در مورد بازی های Xbox Live Arcade

تا چه حد از بازی های Arcade موجود در XBL استفاده می کنید؟!؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    47

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
آخه حامد تو لایوت کجا بود که آرکید بازی کنی:biggrin1:
اشکان جان منم می خوام حالا خودت میدونی به کی بدی;) من که همیشه لایوم با اینکه آنلاین نمی تونم بازی کنم ولی تا الان 37 تا آرکید دارم بخاطر مشکل اینترنت پایه لایو Worms و Texas Hold'em هستم کسی هست بیاد بریم من با adsl 64 م...

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
چرا دعوا می کنین: اول نسخه Trial بازی رو دانلود کنین ، بعد اگه خوشتون اومد به آقا اشکان بگین کد رو براتون بفرسته! شاید خوشتون نیومد ، پس الکی کد رو حرومش نکنین.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
بیبنید این که من این رو به چه کسی بدم هیچ فرقی برام نمی کنه چون وگرنه نمی اومدم بنویسم. دلیل اینکه این شرط رو گذاشتم این بود که:
1- کسی که live نمیاد یعنی adsl و اکانت لایو و دیگر ملزومات رو نداره پس این کد رو حرومش می کنه چون این بازی رو باید دانلودش کنید.
2- این بازی چنتا achievement رنک مچ داره که البته خیلی هم سخته ولی خوب گفتم حالا یه وقت خواستیم اینارو بگیریم یه پایه داشته باشم تا باهام بازی کنم.:)

-------------------------------------------------------------------------------------

فعلا با عرض شرمندگی از سعید جان اولین نفری که اعلام کرده حامد جان هست پس طبق گفته من مال اون می شه. حالا اگه ایشون راضی باشن من می دم به مهرداد جان.
البته از حق نگذریم مهرداد شرایط بهتری داره... ولی من گفته بودم که به اولین نفر یعنی کاملا شانسی!

پ.ن: گفته فرزاد جان رو هم بد نیست گوش کنید.

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
6atbxnn.jpg

داشتم يه گشتي تو ليست بازي هاي آركيد مي زدم كه به يه عنوان جنجالي برخوردم ... بازيه اختصاصي PSP كه هركي PSP داشته و گيمر بوده اون رو داشته ... چندي پيش نسخه ي دوم اين بازي هم دوباره براي PSP اومد و همين شد كه نسخه ي يك اين بازي يه لايو راه پيدا كرد.
موضوع بازي راجع به كسي به نام Exit هستش كه متخصص نجات انسان ها از آتش و پيدا كردن راه فراره ...
اطلاعات بيشتر در : اينجا
قيمت : 800 MSpoint

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
سعید جان
فقط این وسط نفهمیدم سعید جان کیه !؟

........

آقا اصلا خوشم نیومد از نسخه Trial این بازی ـه.حالا اشکان که کار خودش رو انجام داده و بدقولی نکرده اون Code رو به من داده ، هر کسی خواست بگوید تا کد را بهش بدهم.اگر کسی نبود به محمدرضا می دهم چون بین رفقا ، خوره Arcade ـه !

........

بازی Arcade فقط Street Fighter , Texas Hold,em Up.این Samphony of The Night هم مورد بسیار توپ ـیه ! پدر بازیهای ادونچر است !

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
من شدیدا umk3 می خوام ولی دیگه نمیشه دانلودش کرد.کسی راهی به فکرش نمیرسه؟مثلا دموش رو از روی سی دی بریزیم رو هارد بعد کدش رو وارد کنیم؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
من شدیدا umk3 می خوام ولی دیگه نمیشه دانلودش کرد.کسی راهی به فکرش نمیرسه؟مثلا دموش رو از روی سی دی بریزیم رو هارد بعد کدش رو وارد کنیم؟
شما می تونی یه اکانت VPN بگیری و از طریق اون به راحتی این بازی رو دانلود کنی.

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
شما می تونی یه اکانت VPN بگیری و از طریق اون به راحتی این بازی رو دانلود کنی.

پس من الان یه اکانت vpn و 800 تا point می خوام میشه بگی تو این سایت کی می فروشه؟راستی اول باید trial رو دانلود کنم بعد یه کد وارد کنم؟

Reza.S

کاربر سایت
May 19, 2012
1
نام
رضا
Castle Crashers رو هم هر کی شورش در شهر و تبر طلایی سگا رو دوست داشته باشه حتما دوست داره
واقعا قشنگه حدود 140 Mb هست

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر