بحث داغ : PES 2013 یا FIFA 13 (لطفا پست اول رو بخونید)

KingGameBaz

کاربر سایت
Jun 19, 2013
21
نام
علی مقیمی
با سلام به همه ی گیمر های عزیز

همونطور که همه تون میدونید شرکت ea sports و konami رقابت سخت و جنجالی در ساخت بازی فوتبال دارن. بعضی از مردم محصول شرکت ea sports و بعضی هم محصول شرکت konami رو دوست دارن. fifa عنوان بازی فوتبال ea sports و pes عنوان بازی فوتبال konami هستش. نمیخوام زیاد طولش بدم ولی خب امیدوارم با حوصله این پست رو بخونید.

لطفا در این گفتگو، قوانین بازی سنتر از جمله ادب رعایت شود

والا از نظر آماری تو ایران طرفدار pes بیشتره ولی در کل (یعنی تو دنیا) fifa طرفدار بیشتری داره. ولی از نظر گیم پلی میخوام که شما نظر بدید. من خودم هر دو رو بازی کردم ولی از نظر من فیفا امکانات بهتری داره و طبیعی تره. ولی منوی کوچیکی داره و آدمو اذیت میکنه . خب pes جام باشگاه های اروپا رو داره و از این نظر هم جلوتر از fifa هستش.

راستی من یه سوال هم دارم. به نظر شما چرا pes لیگ انگلیس رو کامل نمیذاره؟ منظورم اینه که لباس و لوگو ی تیم های انگلیسی بجز منچستر یونایتد در pes 2013 درست نیست.
از همین مشکل PES بدم میاد

امیدوارم زیاد حرف نزده باشم ... !

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است
گیم پلی فیفا از Pes حرفه ای تره یه مثال ساده از بازی های 2013.
توی فیفا شما وقتی که پاس میدی باید جهت گیری کنی (به سمت هم تیمی مورد نظر) در حالی که توی Pes وقتی پاس میدی حتی ممکنه پاس به عقب هم بده و کل بازی رو خراب کنه. این تجربه خودم هستش.

Be-Quiet

کاربر سایت
Jul 18, 2013
2
نام
حسین
برای افای M.V.S متاسفم که از روی تعصب نظر میدن . توی pes اگر جهت ندی به صورت مستقیم میندازه جلو . من 8 ساله دارم pes بازی میکنم اینو ندیدم !!!!!
من خودم pes رو بیشتر دوست دارم ولی حالا خودم یه نقد از هر 2 تاشون میکنم
از نظر کیفیت و طبیعی بودن و گرافیک : خوب همه میدونن که pes گرافیکش از فیفا بیشتر و طبیعی تره .
از نظر حرکات : با اینکه طرفدار pes هستم میگم که فیفا حرکات طبیعی تری داره و از pes در این نطر بهتره .
از نظر شکل بازیکنان : باید بگم که از نظر شکل بازیکنان pes سر تر از fifa هست .
از نظر امکانات : خوب همه میدونن که fifa از نظر امکانات یک جهان از pes جلوتر است .

و شما توی این تاپیک نوشتین pes در لیگ انگلیس فقط لباس منچستر یونایتد رو درست گذاشته و بعضی از تیم ها رو نیاورده :
باید بگم که شما نسخه ی اول بازی رو دارید میکنید و در اپدیدت 2 همه اینها درست میشه و باید اپدیدت رو هم درست انجام بدی چون اگه درست انجام ندی فقط قدرت بازیکن ها عوض میشه و بقیه چیز ها تغییر نمیکنه

abadan110

کاربر سایت
Mar 24, 2013
44
با سلام به همه ی گیمر های عزیز

همونطور که همه تون میدونید شرکت ea sports و konami رقابت سخت و جنجالی در ساخت بازی فوتبال دارن. بعضی از مردم محصول شرکت ea sports و بعضی هم محصول شرکت konami رو دوست دارن. fifa عنوان بازی فوتبال ea sports و pes عنوان بازی فوتبال konami هستش. نمیخوام زیاد طولش بدم ولی خب امیدوارم با حوصله این پست رو بخونید.

لطفا در این گفتگو، قوانین بازی سنتر از جمله ادب رعایت شود

والا از نظر آماری تو ایران طرفدار pes بیشتره ولی در کل (یعنی تو دنیا) fifa طرفدار بیشتری داره. ولی از نظر گیم پلی میخوام که شما نظر بدید. من خودم هر دو رو بازی کردم ولی از نظر من فیفا امکانات بهتری داره و طبیعی تره. ولی منوی کوچیکی داره و آدمو اذیت میکنه . خب pes جام باشگاه های اروپا رو داره و از این نظر هم جلوتر از fifa هستش.

راستی من یه سوال هم دارم. به نظر شما چرا pes لیگ انگلیس رو کامل نمیذاره؟ منظورم اینه که لباس و لوگو ی تیم های انگلیسی بجز منچستر یونایتد در pes 2013 درست نیست.
از همین مشکل PES بدم میاد

امیدوارم زیاد حرف نزده باشم ... !

وقتی میدونیم که اخر این بحث با دلخوری بسته میشه چرا میاید تاپیک میزنید؟ شده برنامه نود سالی یک بار میاد نظر سنجی میزاره طرفدار کدام تیم هستید. که چی؟ در مورد سئوالهاتون در خصوص هر بازی هم تاپیک هر بازی دایر شده و میتونید اونجا سئوال کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر