شایعه با دیگر، تجربه‌ی ناب فوتبال در خیابان!

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
goovzof7g7y4dw41lweo.jpg

با نظری بر اطلاعات اخیری که توسط NXTGamer منتشر شده است به نظر می‌رسد که خبر عنوان جدیدی از سری محبوب FIFA Street در میان باشد. یک خبرچی ناشناس طی تحقیقاتی روزنه‌های امیدی از وجود FIFA Street 4 برای عموم ایجاد کرده است.
این تحقیقات حاکی از این است که این عنوان، "شبیه‌ساز ناب فوتبال خیابانی که در سرتاسر جهان توسط مردم بازی می‌شود" را به ارمغان خواهد آورد. گفته می‌شود که این سری ویژگی‌های قابل توجهی ارائه خواهد داد که از جمله می‌توان به حالت‌هایی از بازی به نام Knock-Out Wembley و Shootouts اشاره نمود. از قرار معلوم بازی‌ها در پنجاه مکان مختلف از قبیل کوچه‌ها، پارک‌ها، سالن‌ها و ... برگزار خواهد شد.
حالتی به نام "Street World Tour" به بازی‌کننده این اجازه را می‌دهد تا به صورت آنلاین تیمی تشکیل دهد و به رقابت با دیگران بپردازد. همچنین امکان اضافه کردن دوستان به لیست و دعوت آنها به مسابقه نیز وجود دارد.
قسمت تک‌نفره‌ی بازی کاربر را به لیگ‌های داخلی و بین‌المللی می‌برد. ظاهراً می‌توان جزئیات و اطلاعات بازی خود را از طریق فیس‌بوک و شبکه‌ی داخل بازی به اشتراک گذاشت.
بدیهی است که این موضوع هیچگونه تاییدی ندارد و شما می‌بایست آنرا به عنوان یک شایعه‌ی خوش ساخت در نظر بگیرید!
به هر صورت وجود دنباله‌ای بر این عنوان می‌تواند بسیار خوشحال کننده باشد. FIFA Street جزو بازی‌هایی است که به صورت جمعی لذت بازی کردنش چندین برابر می‌شود و سرگرمی بزرگی محسوب می‌شود.
این تصویری است که منتشر شده است:
FIFA_Street_4_Survey_Image.jpg

• Like
Reactions: slipkboy

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
فقط امیدوارم کیفیتش خوب باشه و مثل اون بازی داغونی که Ubi ساخته بود و سال پیش روانه بازار کرد نباشه:D البته FIFA Street معمولا خوب بوده اما اگه بخوان همون آیتم های قدیمی رو دوباره با یک گرافیک جدید بدن بیرون به نظر من دیگه ارزش وقت گذاشتن نداره!

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
فقط امیدوارم کیفیتش خوب باشه و مثل اون بازی داغونی که Ubi ساخته بود و سال پیش روانه بازار کرد نباشه:D البته FIFA Street معمولا خوب بوده اما اگه بخوان همون آیتم های قدیمی رو دوباره با یک گرافیک جدید بدن بیرون به نظر من دیگه ارزش وقت گذاشتن نداره!
Pure Fotbal که کلا نباید جزء بازی قرار داد، در یک کلام افتضاح بود! :|

البته زیاد هم بد نیست همون آیتم ها رو با گرافیک جدید بزارن، فقط یه چند تا باشگاه هم بزارن تنگش ...

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
چقدر نسخه اولش رو دوست داشتم... تو تیمم همیشه رونالدینیو و بوفون بودند به اضافه بازیکنی که خودم ساخته بودم... یعنی عشقی میکردیم با حرکات اینا... خیلی دوسش داشتم خییییلی! البته اصلا از شماره 2 و 3 ـش خوشم نمیومد... اصلا...

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
من که از FS 3 اصلا خوشم نیومد ! گیم پلی تکراری و ضعف محتوای بخش تکنفره بازی رو بعد از چند ساعت عملا بی مصرف میکرد .

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
چه خاطرات فوقالعاده و توپی داشتیم با FS2 :x
ولی ‌‌FS3 یک بازی بسیار ضعیف و بسیار کارتونی که واقعا چرت بود.=((
به امید یه FIFA STREET توپه دیگه......b-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر