با دشمن‌های جدید خود در Star Ocean 5 آشنا شوید

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
«اسکوئر انیکس» به تازگی اطلاعات جدیدی از سرزمین «کرونوس» در «استار اوشن ۵» و دشمن‌های موجود در این سرزمین منتشر کرده است که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت. با ما در بازی‌سنتر همراه باشید.

کرونوس
«کرونوس» جامعه‌ای مدرن واقع در «قلمرو فضایی - منطقه K» بوده که از جدیدترین تکنولوژی‌های روز برخوردار است. به نظر میاید این جامعه به دلایلی فعالیت‌های مخفی انجام می‌داده است.

ژنرال آلما
k5cebzxyfuaucht0o8wa.jpg

• صداگذار: «تایتن کوسونوکی»
  • متولد: ستاره کرونوس
ژنرال سرزمین «کرونوس» که در برابر «فیدل» و همراهانش می‌ایستد. وی همیشه سعی دارد تا با زور مشکلاتش را حل کند. یعنی هدف او از دنبال کردن «رلیا» چه می‌تواند باشد...؟

آرون
wodxo3p4sry7e1n6izgc.jpg

• صداگذار: «ریوتارو اوکیاو»
زیردست ژنرال «آلما» و کاپیتان کشتی جنگی «کرونوس». وی برای انجام ماموریت خاصی در راه «فیدل» و همراهانش قرار می‌گیرد. «آرون» فقط به صورت ریاکارانه و با طعنه صحبت می‌کند.

تاوروس
phfgqo4jbccf165y9qov.jpg

• صداگذار: «آنری کاتسو»
مردی که رییس خودش بوده و در آزمایشگاه متعلق به «کرونوس» به تحقیقات می‌پردازد. وی همچنین برای انجام تحقیقاتش از ژنرال «آلما»، کمک دریافت می‌کند. «تاوروس» شخصی بی‌عاطفه بوده و موجودات زنده را تنها به چشم سوژه‌های برای انجام آزمایش می‌بینید.

«Star Ocean: Integrity and Faithlessness» قرار است، ۳۱ مارچ برای کنسول PS4 و ۲۸ آپریل برای PS3 در ژاپن عرضه شود. نسخه غربی این عنوان نیز تابستان امسال در اروپا و آمریکای شمالی منتشر خواهد شد.

منبع

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
مرسی علی دانته از خبر...

^___^

میگم حالا خدایی واسه یک بازی JRPG غیر از FF واقعا گرافیکش خیلی خیلی خیلی حال داد بهم...
نه ؟!

$____$

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
مرسی علی دانته از خبر...

^___^

میگم حالا خدایی واسه یک بازی JRPG غیر از FF واقعا گرافیکش خیلی خیلی خیلی حال داد بهم...
نه ؟!

$____$
من از آرت استایلش خوشم میاد. خصوصا طراحی شخصیتاش خیلی نرم و اکشن فیگور مانند به نظر میان :D مثلا همون عکس ژنرال آلما رو نگاه کنی متوجه منظورم میشی. یا مثلا توی این عکس:

کلا طراحیش یه چیزی بین گوگولی و اکشن فیگوره که به نظرم جالب از آب در اومده :D

• Like
Reactions: BARDI YA

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
من از آرت استایلش خوشم میاد. خصوصا طراحی شخصیتاش خیلی نرم و اکشن فیگور مانند به نظر میان :D مثلا همون عکس ژنرال آلما رو نگاه کنی متوجه منظورم میشی. یا مثلا توی این عکس:

کلا طراحیش یه چیزی بین گوگولی و اکشن فیگوره که به نظرم جالب از آب در اومده :D

واییییییییییی , چه کاوایی این دختر مو بنفشه علی....
جوووووووون...
مرسی...

^___^

بسی موافقم...
داره چشمم رو ماساژ میده...

راستی علی توی این چند وقته دیدم خبرای J رو خیلی خوب و فوق العاده ساپورت میکنی توی سایت...
دمت گرم...

ایشالا به یک B***y خوبی برسی اونم ژاپنی....

AMIRz7

کاربر سایت
Apr 24, 2013
152
نام
امیر زمردی
برعکس شما دوستان نظر شخصی من این هستش که طراحی هنری بازی خیلی چیپ و کودکانه هستش.

البته قبول دارم که باید به ریشه های سری پایبند بود ولی این مدل طراحی لباس و همچنان موهای رنگی و قیافه های بیبی فیس دیگه به جای

نقطه قوت داره به یه نقطه ضعف تکراری در آثار ژاپنی تبدیل میشه...

من خودم از طرفدارای استایل زاپنی هستم اما فکر میکنم که این سبک جا داره تا به بلوغ بیشتری برسه و کمی هم به سمت ریال شدن پیش بره.

حداقل این فاینال فانتزی اخیر و یا پرسونای جدید تقریبا همینجورین.. ینی یه کمی رئال ترن و یا طراحی لباس هاشون منطقی تره.

در هر صورت کسی انتظار منطق و رئالیتی خشک و خالی از این بازی ها نداره ولی ترجیح میدم که استایل کمی هم رو به جلو پیشرفت کنه و از

این حالت تین ایجری همیشگی و تکراری در بیاد...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر