با توجه به کنفرانس ماکروسافت در E3 ایا شما kinect را میخرید

با توجه به نمایش kinect در E3 ایا شما kinect را میخرید

• بله

رای‌ها: 138 58.7%
  • خیر

رای‌ها: 54 23.0%
  • هنوز تصمیم نگرفتم

رای‌ها: 43 18.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    235

mohseneo

کاربر سایت
Jul 18, 2009
67
مطمئن باشید تولید این دستگاه برای ماکروسافت 50 دلارم هزینه بر نمی‌داره، کلاً باید قبول کنیم و همه هم می‌دونیم که چقدر ماکروسافت انحصار طلب و گرون فروش هست هنوزم میشه از قیمت‌های عجیب و بالای قطعات جانبیش مثل هارداش این مسئله رو پی برد در مورد Kinect هم قضیه متفاوت نیست، البته من نمی‌دونم سیاست‌های ماکروسافت در این زمینه‌ها چیه ولی در هر صورت مشخصاً به نفع مشتری نیست و بخاطر این قیمت ماکروسافت بخشی بزرگی از مشتریاش رو از دست میده چون گروه بزرگی مخصوصاً بازی‌بازهای حرفه‌ای‌تر هنوزم در مورد این دستگاه مطمئن نیستن در هر صورت برای بازی‌های گنده و درست‌حسابی بنظر move و با دقت زیادش بهتر جواب میده و استفاده‌هایی میشه ازش کرد که با Kinect یا Wii Mote نمیشه اون کارها رو انجام داد (و البته بلعکس).
اینم باید در نظر بگیرید که با این افت قیمت‌های نسل قبل قراره Arcade به قیمت 150 دلار به فروش برسه، حالا واقعاً جالب نیست قیمت یه دستگاه جانبی مثل Kinect اندازه قیمت خود کنسول باشه! به نظر من که خیلی گرونه.
بازم باید دید ماکروسافت باندل xbox360 + Kinect رو با چه قیمتی عرضه می‌کنه!

دو سه تا نکته رو باید بشما عرض کنم:
1.مقایسه move با کینکت کاری کاملا اشتباه است چون move یه کنترلره در صورتی که با کینکت دیگه نیازی به دسته و کنترلر(شارژ دسته و فرسودگی دسته بر اثر بازی زیاد) ندارید.
2.با خرید یک کنیکت در بازیهای گروهی دیگه نیز به خرید کینکت دیگه ای نیست(در بازی dance central سه نفر به صورت همزمان بازی میکنند یا joy ride) ولی در مورد move اینظور نیست و برای هر بازی کننده یه move نیاز است(که این باز هم برمیگرده به اینکه move یه دسته پیشرفتست ولی کینکت فراتر از یک دسته است)
3.در بعضی از بازیهای فردی مختص move احتیاج به دو تا move دارین(در همین انجمن در این مورد بحث شده بود)
در هر صورت قراره پکیجی هم از طرف سونی به قیمت 100$ عرضه بشه که شامل move و ps eye
هستش و با توجه به مورد سوم که اشاره کردم در بعضی بازیها احتیاج به یه move دیگه هم به قیمت 50$ دارین که جمع اینها میشه 150$

saeid64

کاربر سایت
Apr 2, 2009
253
دو سه تا نکته رو باید بشما عرض کنم:
1.مقایسه move با کینکت کاری کاملا اشتباه است چون move یه کنترلره در صورتی که با کینکت دیگه نیازی به دسته و کنترلر(شارژ دسته و فرسودگی دسته بر اثر بازی زیاد) ندارید.
2.با خرید یک کنیکت در بازیهای گروهی دیگه نیز به خرید کینکت دیگه ای نیست(در بازی dance central سه نفر به صورت همزمان بازی میکنند یا joy ride) ولی در مورد move اینظور نیست و برای هر بازی کننده یه move نیاز است(که این باز هم برمیگرده به اینکه move یه دسته پیشرفتست ولی کینکت فراتر از یک دسته است)
3.در بعضی از بازیهای فردی مختص move احتیاج به دو تا move دارین(در همین انجمن در این مورد بحث شده بود)
در هر صورت قراره پکیجی هم از طرف سونی به قیمت 100$ عرضه بشه که شامل move و ps eye
هستش و با توجه به مورد سوم که اشاره کردم در بعضی بازیها احتیاج به یه move دیگه هم به قیمت 50$ دارین که جمع اینها میشه 150$
دوست عزیز جفتشون کنترلر هستن جفتشونم Motion کنترلر هستن پس کاملاً قابل مقایسه هستن؛
بله هر کدوم مزایا و معایب خاص خودشون رو دارن در هر صورت move ارزونتره (برای یه کاربر) 99$ قیمت کنترلر move همراه PS eye هست و یک بازی ورزش، دسته اضافی هم 29$ هست و پکیج کنترلر به تنهایی 49 دلاره.

نمی‌خوام در مورد مزایا و معایب Kinect و move این‌جا بحث کنم ولی در هر صورت شما می‌گی همین کنترلر نداشتن Kinect شاید بعضی جاها جالب باشه و خیلی جاها هم مایه دردسره، به عنوان مثالی که خودت جزئیات دستگیرت بشه، شما هیچ‌وقت نمی‌تونی مثلاً Kinect بازی مثل Socom4 بازی کنی ولی با Move دیدی چقدر راحت این کار رو کردن یا دموی بازی StarWars رو روی Kinect ببین؛ بلعکس move شاید یکمی wii mote پیشرفته باشه که عمق و حرکت سه‌بعدی رو هم می‌فهمه و خوب مثل Kinect اسکن کل بدن رو نداره برای بازی‌هایی مثل همون رقص یا ورزش اینا همین خوب می‌تونه جالب باشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر