بایوشاک جدید رسما توسط 2K تایید شد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
Cloud_Chamber_Logo.jpg

بایوشاک جدید رسما توسط استدیوی تازه تاسیس Cloud Chamber ساخته خواهد شد

2K today announced the founding of Cloud Chamber™, the newest, wholly owned game development studio under the Company’s publishing label. A collective of storytellers eager to push the frontlines of interactive entertainment by making unique, entertaining and thoughtful experiences that engage the world, Cloud Chamber will build its team at two locations: 2K’s San Francisco Bay Area headquarters in Novato, Calif., as well as in Montréal, Québec, which marks the first-ever Canadian office for a 2K studio. In addition, 2K announced that Cloud Chamber has started to work on the next iteration of the globally acclaimed BioShock® franchise, which will be in development for the next several years.

2K Announces Newly-Formed Studio – Cloud Chamber™ – Developing Next Iteration in Acclaimed BioShock® Franchise | Take-Two Interactive Software, Inc.

آخرین ویرایش:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
خب از الان فاتحه بازیرو تو بخش روایت و داستان و تا حدی کارگردانی بخونین:D
ایشون که بعد گند زدن های اساسی سر اودیسه شروع کرده بود به بلاک کردن منتقدانش تو توییتر و هی برچسب زن ستیزی میزد به ملت الان خبر رسیده associate creative director بازیه. هیچی دیگه. حرف قبلیمو پس میگیرم :))

View attachment 124415
خب خدا رو شکر یه احمق دیگه رو آوردن رو کار اون از مافیا3 که کارگردان آشغالی مثل آنریل2 رو آوردن براش اینم از این

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
بهترین خبر تو این 6 سال اخیر برای من بود
بر خلاف بچه ها من نسبت به این بازی خیلی خیلی امیدوارم
منتظر اولین تیزر بازی میمونیم
خیلی برام جالبه که بایوشاک بعدی کجاست

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
منم همینطور.
اگه اون خبری که قبلا اومده بود درست باشه، Shawn Elliott سرطراح بازی هست(Lead Game Designer).
طراح مراحل اینفینت و Prey.
به مابقی لیست هم نگاه کنیم تیم، تیمِ باتجربه ای هست.
درسته که نبود نبوغِ لوین جبران نمیشه، اما همچین استودیوی بی خاصیتی نیستن.

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
توی قسمت جاب لیستینگ استدیوی سازنده به المان های انلاین و لایو سرویس اشاره شده خلاصه اگه دیدید بازی رو OW کردن و یـ مالتی کوآپی چیزی چپوندن تو بازی تعجب نکید :|
شما یا یک خبر کامل بزن با ترجمه با نزن مجبور نیستی نصفه زدی بعد میگی این اطلاعات جیسون شرایر خودتون تشریف ببرید بخونید؟!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,364
نام
Majid
منم همینطور.
اگه اون خبری که قبلا اومده بود درست باشه، Shawn Elliott سرطراح بازی هست(Lead Game Designer).
اینفینیت حداقل برای من مهمترین بخشش داستان و شخصیتای عمیقش بودن، حالا هرچقدم مراحلشو خوب بسازن بدون یک داستان مفهومی برام حس بایوشاک نمیده.
وقتی تیترو دیدم با کله اومدم تو تاپیک به امید اینکه اسمی از Ken Levine ببینم که هیچی شد:D اما بازم نمیشه نا امید بود.

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
منم همینطور.
موافقم عزیز
بنظر من اگه 2k میخواست قضیزو مثل مافیا بکنه تو این نسل حداقل 3 تا بازی مختلف به اسم بایوشاک میداد بیرون
ولی این ip فوق العاده حساسه و یجورایی مهم هست
رو این حساب بنظرم روی این نسخه جدید فکر شده
مطمئنا کن لوین هم یجورایی تو بازی دخیل میشه
یه مشاوره و روحیه به تیم بده بسه
تازه چنتا کارکشته تو نسخه های قدیم هم روی نسخه جدید کار میکنن
تصور بایوشاک تو نسل 9 حقیقتا داره منو دیوونه میکنه

• Like
Reactions: m.d.makan

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
خب خدا رو شکر یه احمق دیگه رو آوردن رو کار اون از مافیا3 که کارگردان آشغالی مثل آنریل2 رو آوردن براش اینم از این
کارگردان mafia 3 کارگردان unreal 2 the awakening بوده؟ کارگردان های آنریل 2 mike verdu و glen dahlgren بودن و کارگردان مافیا 3 haden blackman بوده.
بعدم unreal 2 ( اگر منظورت همینی باشه که من میگم) یه بازی خوبی بود.

• Like
Reactions: Hamid Payne

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
کارگردان mafia 3 کارگردان unreal 2 the awakening بوده؟ کارگردان های آنریل 2 mike verdu و glen dahlgren بودن و کارگردان مافیا 3 haden blackman بوده.
بعدم unreal 2 ( اگر منظورت همینی باشه که من میگم) یه بازی خوبی بود.
ببخشید اشتباه از من بود کارگردان آنریل2 نبوده ولی روش کار میکرده ولی کارگردان مافیا 3 بوده آنریل 2 در مقایسه با 1 یا تورنومنت مفت هم نمی ارزید با نهایت احترام

4.JPG

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
خیلی خیلی امیدوار نباش چون مشخص نیست آخر عاقبت خوبی اینم مثل مافیا داشته باشه

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
ببخشید اشتباه از من بود کارگردان آنریل2 نبوده ولی روش کار میکرده ولی کارگردان مافیا 3 بوده آنریل 2 در مقایسه با 1 یا تورنومنت مفت هم نمی ارزید با نهایت احترام

View attachment 124435
توی مافیا 3 هم کارگردان نبوده، دیزاینر هست :D. اصلا ایشون طراح و آرتیست هستن نه کارگردان
آنریل 2 بازیه خیلی خوبی بود، ولی خب چون جهت گیریش با تورنومنت تغییر کرده بود یه مقدار بازخورد منفی گرفت. ولی خب بله نسبت به 1 و سری تورنومنت ضعیفتر بود. البته بازم ابدا نمیشه بهش گفت آشغال، گرافیکش قشنگ هیولای اون دوره بود، و اکشن و گانینگش کم نظیر بود. داستان جذاب و تراژیکی هم داشت.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
بایوشاک یکی از ۳ فرنچایز محبوب منه. ولی چیزیه که تمام و کمال مدیون ذهنیت خالقشه ینی لوین. بدون اون امیدی ندارم. چه فرامتنی میخواد بهمون ارائه بده وقتی لوین نباشه؟ تو کل صنعت چن نفر ادم اینجوری داریم مگه؟
همون بایوشاک ۲ هم که مسلما ضعیف تزین نسخه بین ۳ گانه بود، چوب پای کار نبودن تمام و کمال لوین رو خورد.
امیدی ندارم ولی خب ایشالا نتیجه متفاوت شه.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
https___pbs.twimg.com_media_ELZ0BvPXUAEgXIB_format=png&name=900x900.jpg

کارگردان بازی پارسال اینو توئیت کرده خلاصه به هیچ وجه امیدتون رو زیاد نکنید کوین لوین که دیگه نیست بالا سر تیم از طرفی هم 100 درصد بازی لایو سرویس هست المان مالتی پلیر هم که خوب میبینید داشتن براش استخدام میکردن از خیلی قبل تر خلاصه بعدا ممکنه بازی بیاد و هیچ چیزیش به بایوشاک نخوره فقط اسمش بایوشاک 4 باشه .....

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
خب از الان فاتحه بازیرو تو بخش روایت و داستان و تا حدی کارگردانی بخونین:D
ایشون که بعد گند زدن های اساسی سر اودیسه شروع کرده بود به بلاک کردن منتقدانش تو توییتر و هی برچسب زن ستیزی میزد به ملت الان خبر رسیده associate creative director بازیه. هیچی دیگه. حرف قبلیمو پس میگیرم :))

View attachment 124415
124452

کی میشه ریشه SJW ها از صنعت فیلمسازی و بازی سازی به کل پاک شه؟ :|

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,412
من هنوز هم راضی ام جاهای حذف شده Infinite رو به عنوان یه بازی بدن بیرون..

اون جاها هیچوقت ساخته نشده بود در واقع :D
یه جور انیمیشن Pre render بود که دادن بیرون چون هنوز پروداکشن اونقد جلو نرفته بود که گیمپلی دمو واقعی بدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر