بایدها و نبایدهای پیرامون هک PS4

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
عاخه چرا دوتا موضوع بی‌ربط رو با هم مقایسه می‌کنین :))
کرک‌کردن نرم‌افزارا با دزدینشون کاملا متفاوته. سیستمی مثل ویندوز اصلا واسه ایرانیا ساخته نشده و مایکروسافت اصلا ایرانیا رو جزو مارکتش حساب نمی‌کنه! بگذریم که میتونین با قیمت خیلی پایین همین ویندوز رو هم اریجینال تهیه کنید. فکر کردین واسه مایکروسافت سخته که کاری کنه تا دیگه هیچکس نتونه از ویندوز کرکی استفاده کنه؟‌خیر! چرا نمیکنه پس؟‌ چون انقد سود داره واسش ویندوز که اصن براش مهم نیست که شما کرک کنی یا نه!
حالا همه‌ی اینا به کنار میریم سراغ اکانت هکی
شما دقیقا دارین با زدن اکانت هکی از پول زحمت‌کشی یه آدم بدون اجازه‌ی خودش استفاده می‌کنین و میگین خودشم می‌تونه بازی کنه پس مشکلی نیست!‌ خود شما دوست داری بازی‌هایی که میخری رو رایگان با کسی شریک بشی؟
شرکت سونی هم ایران رو حساب نمیکنه پس برم چندتا PS4 کش برم اشکالی نداره ؟
شمام با کرک کردن برنامه های مختلف از زحمت کشی سازنده هاش بدون اجازه استفاده میکنین
شما دوست داری یه برنامه بنویسی مردم مفت استفاده کنن ؟
من نگفتم اکانت هکی چیز خوبیه یا بگم برنامه ها رو اصل بخرین ولی خودتونو اینجوری توجیه نکنین دزدی دزدیه

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
از زمانی که ps3 و xbox360 وارد ایران شد و گیر افتاد تو بازی کردن ما ایرانیها این بحثهای بیهوده هم شروع شد و یه عده شدن مدافع حقوق کپی رایت
shoar_dadan.gif
و اینکه ثابت کنن اینکار بده و بقیه هم دنبال مخالفت با اینا که بله اینکار خوبه و اینجا ایرانه
t3746.gif
و ما بابا و ننه پولدار نداریم و اجاره خونه میدیم با 6 تا بچه و همینه که هست ......... و در کل قصد دخالت تو کارتون رو نداشتم و میخواستم بگم خسته نباشید همچنان ادامه بدید چون بقیه مثل ما هیچ وقت نظره امثال شما برامون اهمیت نداره و جایی تشخیص بدیم برنامه و بازی قانونی میخریم مثل برنامه idm که من تشخیص دادم برنامه ای همیشه کاربردری و مورد احتیاجم هست و هر چند وقت یه بار سازندش اذیت میکنه و قانونی خریدم(البته دلم به حال سازندش نسوخته) و در مورد کنسول هم شخصا دوست دارم کنسول کامل هک بشه خودم بازی دانلود کنم بریزم روش و اینکه دوست دارم ارشیو بازی بصورت زیاد داشته باشم و مثلا ps3 و xbox360 بالای 10 ترابایت هارد به هردو کنسول هست و اینکه لذت میبرم میبینم همه بازیها و حتی نصل قبلترش رو بصورت دسته بندی و یکجا دارم که اگه کنسول هک نمیشد هیچ وقت به این صورت نبود و ناگفته نمونه بازیهای اورجینال هم بصورت دیسکی برای قشنگی بعضی وقتها میخرم و از این بحث نتیجه ای قرار نیست من یا شما بگیریم و من یکی بنا به شرایط خودم برای خودم تصمیم میگیرم و همه دنیا هم اورجینال بخرن یا هک کنن یا نکنن من با فکره خودم همچنان پیش میرم.وسلام

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
این بحث کاملا بی مورده به نظر بنده حقیر (نزنین :D)
به نظرم این سیاست سونی هست برای کشورهای جهان سومی مثل ما که خیلیامونن قدرت خرید بازی اورجینال رو نداریم. وگرنه فک کردین سونی نمیدونه الآن دارن مثل کود حیوانی تو کشور اکانت هکی میفروشن یا نمیدونه چجوری باید این مشکل رو حل کنه ؟ مطمئنا میدونه ولی سود شرکت های سازنده بازی و پول مردمی که بازی رو میخرن و اکانتشون هک میشه براش مهم نیست و فقط میخوان کنسول خودش فروش بره. راه بهتری از این سراغ دارین براش ؟

• Like
Reactions: bayern_vahid

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
دوستان من برای یه دوستی یکی از این اکانت های هکی که پلاس داشت گرفتم. اکانت اکتیو کردم، دو روز پلاس داشت ولی الان نمیتونه انلاین بازی کنه
با اینکه هنوز روی اکانت هکی تصویر پلاس هست. کاری میشه کرد؟

farsham

کاربر سایت
Sep 12, 2014
378
خ مث اینکه واقعا خبراییه... ورژن 4.05 هک شده خوشبختانه
و متاسفانه خیلیا اپدیت کردن به آخرین ورژن
و اما قصه اصلی
بیشتر دوستانی که میگفتن ما اورج بازیم و آنلاین باززززز حالا دغدغشون شده دانگرید به ورژن پایین برای هک
خب مسلمونا سر حرفتون وایسید ...رنگ عوض مکنید چرا
با تچکر:)):)):))

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
و اما قصه اصلی
بیشتر دوستانی که میگفتن ما اورج بازیم و آنلاین باززززز حالا دغدغشون شده دانگرید به ورژن پایین برای هک
هک دردسرش خیلی زیاده واقعا کوفت ادم میشه .

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
و اما قصه اصلی
تست نشده هنوز که

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
اقا ما بتل 1 رو ظرفیتی خریدیم الان یکی پیام داد از روسیه که اکانتمو هک کردی ریپورتت میکنم //// اکانت رو پاک کردم الان چ کنم انلاین بشم / نشم ؟ چه مدل بنی میشم عایا ؟

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
اقا ما بتل 1 رو ظرفیتی خریدیم الان یکی پیام داد از روسیه که اکانتمو هک کردی ریپورتت میکنم //// اکانت رو پاک کردم الان چ کنم انلاین بشم / نشم ؟ چه مدل بنی میشم عایا ؟
اگه بن بشی بن مدتی میشی از چند روز تا چند ماه

• Like
Reactions: Bigame

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
هم پولت رفت هم بن میشی .بن زمانی در کار نیست کلا کنسولت بن میشه و نمیتونی انلاین بازی کنی
راهی نداری نمیتونی ازش فرار کنی انلاین شو ببین چی میشه

• Like
Reactions: all4u

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
هم پولت رفت هم بن میشی .بن زمانی در کار نیست کلا کنسولت بن میشه و نمیتونی انلاین بازی کنی
راهی نداری نمیتونی ازش فرار کنی انلاین شو ببین چی میشه
ظرفیت ها قانونی هست اینطوری که فروشنده گفت ... پسورد اکانت را عوض کرد و بازی را نصب کرد روی کنسول |: اجرا شد بازی کردم !

mahad087

کاربر سایت
Dec 24, 2018
7
سلام خسته نباشید یک سوال دارم مثلا ما میخوای ی بازی40گیگی با ی فلش 8گیگ منتقل کنیم میتونیم pkgهارو تک تک داخل فلش بریزیم بعد منتقل کنیم ب کنسول؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر