باگ های گیم پورت و طریق استفاده از آنها

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
گيم پورت برنامه اي هست كه معمولا براي كنترل گيم نت ها ازش استفاده ميشه . البته نرم افزارهاي مشابه با امكانات بيشتر هم هست اما نميدونم كي گيم پورت رو خز كرد؟! :d
در وزژنهاي جديد گيم پورت يك سري از اينها كار نميده ...

NobleMan

کاربر سایت
Jun 22, 2011
380
بخاطر هیمنه که الان همه از SmartLaunch استفاده میکنن .
من برای به بابای گیم نتشو ادمین کردم بعد براش SmartLaunch ریختم از خوشحالی داشت گریه میکرد :D

عزیزم SmartLunch توسط من خز شد :D
یه 200 تایی باگ توی همه ی ورژناش پیدا کردم هیچ کدوم از ادمینا هم نمی دونن چی کی چطور کجا :D

پیشنهاد می کنم اسمارت لانچ نباشید :| :D

moslemmeri

کاربر سایت
Aug 7, 2012
1
باگ گیم پورت 4.0

خب عزیزان حالا من اومدم یه باگ مشتی بهتون بگم :d

نگاه کنین وقتی که گیم پورت اومد شما باید کلید "SPACE" رو نگه دارید بعد او فلش سبز رنگ حالت انتخاب میشه و حالا بدون اینکه دستتون رو از روی SPace بردارید کلید "ENTER" رو بزنید و بعد id , pass خودتونو بزنید و ok کنید حال میبینید که هنوز صفحه id هنوز نرفته ولی گیم پورت باز شده حالا فقط کافیه روی ok کلیک کنید حالا دیگه از id کم نمیشه بشینین تا بی نهایت بازی کنین =))
این باگ رو خودم تویه گیم نت کشف کردم
برید حال کنید یه دمت گرمم به ما بدید :))

mohamova

کاربر سایت
Aug 21, 2012
38
خب عزیزان حالا من اومدم یه باگ مشتی بهتون بگم :d

نگاه کنین وقتی که گیم پورت اومد شما باید کلید "SPACE" رو نگه دارید بعد او فلش سبز رنگ حالت انتخاب میشه و حالا بدون اینکه دستتون رو از روی SPace بردارید کلید "ENTER" رو بزنید و بعد id , pass خودتونو بزنید و ok کنید حال میبینید که هنوز صفحه id هنوز نرفته ولی گیم پورت باز شده حالا فقط کافیه روی ok کلیک کنید حالا دیگه از id کم نمیشه بشینین تا بی نهایت بازی کنین =))
این باگ رو خودم تویه گیم نت کشف کردم
برید حال کنید یه دمت گرمم به ما بدید :))
ایول!
کار میکنه !!!!!
کسی هم نفهمید !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر