باندل God of War: Ascension معرفی شد

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
God-of-war-ascension-ps3-bundle-600x371.jpg

Sony، باندل عنوان God of War: Ascension که روی یک PS3 Super Slim پیاده سازی شده است را برای 15 مارچ تایید کرد.
این باندل شامل یک PS3 Super Slim سفید رنگ با حافظه 500GB، یک نسخه Special Edition از God of War: Ascension و یک کنترلر با رنگ آمیزی خاص است؛ قیمت این باندل هنوز اعلام نشده است.
محتوی اضافی نسخه Special Edition عنوان God of War: Ascension یک نسخه از God Of War 3، آهنگ های بازی، یک Theme، آواتار PS3، مقدار دو برابر XP در بخش Multiplayer و کتابی با قاب استیل است.
لازم به ذکر است که این باندل فعلا فقط برای اروپا معرفی شده است.
منبع

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
یعنی میمرد اون رنگ طلایی رو، روی خود PS3 هم میزد؟ (یکدونه امگا هم یکجاییش جا میداد که معلوم بشه باندل GOW هست... )
---
فکر کنم منبع سوتی داده! و اون GOW III اشتباه باشه! :d هنوز توی جو اون بازی بوده خبرنگار :d
و قبلا گفته بودن توی SE بازی کدی هست برای گرفتن همه ی DLCهای آینده ی بازی! اینجا هم چیزی گفته نشده،عجیبه!

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
سوال:
این ها اگه 20 فبریه PS4 رو رونمایی کنن کی میره 15 مارچ این رو بخره!؟ :| :-/
این قضیش فرق می‌کنه:D
این "Legacy Bundle" ـه:D

میدونم:D
من هم گفتم این بیتره منظورم کلیتش بود:D من با قرمزش بیشتر حال کردم تا سیفیدش
این GOW:saga داره+ 1 ماه پلاس رایگان به قول خودشون سیکس فول گیمز داره:D
ولی اون کالکتور ادیشن داره + دسته ی مخصوص:D

آخرین ویرایش:

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
الان اون قرمز رجين ١ هست واين سفيد به همراه دسته طرح دار رجين ٢.......... كه به نظرم هركدومشون يه خوشگلي دارن:)

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,005
نام
اسماعیل
اينا دستشون ميشكنه چند تا طرح رو خود كنسول پياده كنن!!باندل هيلو 4 رو ببين آدم كيف ميكنه نگاش ميكنه ولي سوني با اين همه IP نتونسته يه باندل درست و حسابي بده بيرون!فقط بلدن جعبه كنسول رو تغيير بدن:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
اينا دستشون ميشكنه چند تا طرح رو خود كنسول پياده كنن!!باندل هيلو 4 رو ببين آدم كيف ميكنه نگاش ميكنه ولي سوني با اين همه IP نتونسته يه باندل درست و حسابي بده بيرون!فقط بلدن جعبه كنسول رو تغيير بدن:d
اتفاقا تونسته و باندل های خوفی هم داده بیرون :-" ولی همش برای ژاپن 8-| :d فقط به دلایل نامعلومی نمیخوان برای غرب هم چنین حرکتی برن! :|

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سونی هم که ماشالله ترکونده! دسته رو خیلی دوست دارم ولی آخه اون کنسول سفید چه نسبتی با GOW میتونه داشته باشه؟ خوب اون رو هم رنگی میکردن دیگه و طلایی میزدن! به قول امیر علامت امگا رو هم یه جاش می چپوندن!

سوال:
این ها اگه 20 فبریه PS4 رو رونمایی کنن کی میره 15 مارچ این رو بخره!؟ :| :-/
همونایی که بعد از معرفی PS3 بازم میرفتن تو ژاپن PS2 میخریدن یا افرادی که هنوز PSP میخرن!

28 فبریه یا The Last Of Us Bundle معرفی می‌شه یا اگه PS4 معرفی شه باید به مغز سونی شک کرد:|
یعنی واقعا سونی این همه سر و صدا داره می کنه که آخر فوریه بیاد باندل یه بازی رو نشون بده و آینده رو اینجوری می خواد نشون بده؟! بنظرم امکان تحقق این حرفت صفر هست؛ شایدم کمتر از صفر!

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
باو حالا انقد دارید سونی رو میکوبید ! گیرم باندل مورد علاقه ما رو زد , پول خریدش رو دارید? :D
به ما چه اصلا ? ما که جزو آمار نیستیم ! =))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر