بانجی به صورت رسمی از هیلو خداحافظی کرد

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,108
این خبر روز 31 مارچ منتشر شده، پس ربطی به دروغ اپریل نداره:D

30p7kjcl4uxbqjlthx4n.jpg

استودیو بانجی امروز به طور کامل از فرنچایز هیلو خداحافظی کرد. همانطور که قبلا هم اعلام شده بود، بانجی دیگر آمار و Service Record های هیلو و همچنین محتواهای ساخته شده توسط یوزرها را در سایتش آپدیت نمی کند و تمام اینها از این به بعد فقط بر عهده 343 خواهد بود.

البته به گفته بانجی، آمار بازیهای گذشته تا زمانی که اینترنت و پایگاه داده بانجی پابرجاست باقی خواهد ماند. در نتیجه آنها آماری خیره کننده از هیلو را در سایت خود قرار دادند که در زیر می بینید.
بنابر این آمار، بازیکن ها تا به حال بیش از 2 میلیارد ساعت یا 86 میلیون روز یا 235 هزار و 182 سال، هیلوهای بانجی را بازی کرده اند. در این مدت زمان می توان با سرعت نور طول کهکشان راه شیری را پیمود و برگشت. در این لینک یا عکس زیر می توانید تمام جزئیات آمار را ببینید.

nreckcgfokszcjkcte3o.jpg

آخرین ویرایش:

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
واقعا شایسته ی لقب بزرگترین fps دنیا هستش این HALO :d

چیزی ندارم در وصفش بگم , فقط میتونم بگم به احترامش یک دقیقه سکوت :d

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
فکر کنم همین هیلو هم بود که T-bag رفتن رو ، رو کار اورد ، هان ؟ :-/ ... به هر حال خیلی خوشحال هستم که من هم تا به حال 21 روز و 12 ساعت و 59 دقیقه در این آمار نقش داشتم :( .

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,966
نام
نـــــــویـــــــــد
یا حضرت Halo عجب آماری :|
انشاالله هرجا هستن خوش باشن و خدا حفظشون کنه برای این صنعت . همیشه در خاطر هیلو فن ها خواهند موند .

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
بانجی واقعا دوست داشتنیه حیف واقعا که جدا شد :| ولی باز دست کاردان سپرده شده غمی نیست :d
پ.ن:خودمونیم عجب رکورد ها زده Halo کلا ترکونده مثل همیشه بزنم به تخته >:d

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,135
نام
حسین
آمارو دیدم کفم برید.سونی حق داره دنبال یه رقیب برا این بازی باشه.بزرگترین بازیه انحصاریه دنیاست ولی cod لذتش بیشتره:d

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
واقعا آمار فوق العاده ایه...به جرات میشه گفت یکی از بهترین و بزرگترین انحصارهاست و همچنین بهترین FPS

بانجی یک ip عالی رو ارائه داد و اونو به اوج رسوند امیدوارم این استدیو در پروژه های بعدیش نیز موفقیت های زیادی بدست بیاره

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر