بالا رفتن حجم دانلود و آپلود در رپید شیر

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
نمی دونم میدونید یا نه ...ولی گفتم اطلاع رسانی کرده باشم ...:D

امروز که وارد سایت رپید شیر شدم متوجه شدم که حجم آپلود و دانلود فایل های خود را برای کاربران Free از 100 Mb به 200 Mb تغیر داد ...:-"

a382v7hc9w1l3uvmq814.jpg

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
با این وضع افتضاحی که رپیدشیر راه انداخته دیگه باید بیخیال رپیدشیر شیم یه خلاصه از لینک امین:
- حجم دانلود از 10 گیگ در هر روز به 80 گیگ در ماه کاهش یافته است اگر بگوید دانلود نکنید بهتره

2- حجم دانلود ذخیره شده از 50 گیگ به 10 گیگ کاهش می یابد. یعنی شما می تونید در 1 روز حجم تقریبا 3.3 روزتون را دانلود کنید و در آخر ماه بشینید و مگس بپرونید

3- قیمت Traffic-share کاهش می یابد. اصلا هزار برابر گرون می کردند می خوام چه کار کنم ارزون کردندتا پول بدهم و برای مردم لینک مستقیم بدم

4- حجم Traffic-share رایگان برای هر اکانت به 5 گیگ کاهش می یابد. قبلا وقتی اکانت جدید می خریدی 10 گیگ برات می دادند الان شده 5 گیگ

5- در صورتیکه سهمیه دانلود تمام شده باشد، 1 گیگ از Traffic-share به سهم دانلود اتوماتیکلی اضافه می شود. اونم اگر از 5 گیگ کمتر داشته باشی امکان تبدیل به حجم دانلودی ندارد

6- فایل هایی که بصورت ناشناس آپلود شوند، فقط تا 10 بار قابل دانلود هستند مگر اینکه به Collector's zone یا Premium-account منتقل شوند.اینم راهی برای جلوگیری از نقض قانون کپی رایت

7- از این به بعد فایل های آپلود شده قابل انتقال بین اکانتهای مختلف (اعم از فری و پریمیوم ) هستند. Linklist ها هم بین اکانتهای پریمیوم قابل انتقال اند . فکر کنم این مورد خیلی خوبه هر کی هر چی آپلود کرده به یکدیگر می دهند و از این راه می شود پوینت جمع آوری کرد ( کور خوندیم )
امروز Rapidshare به کاربران پریمیوم خود 50 گیگ traffic-share رایگان اهدا کرد. اینم داده تا صدای کاربراش از این افتضاه بازی ها در نیاد یعنی به قول بعضی ها به سرمون شیره مالیده
با این وضعیت کاربراش کاهش پیدا می کند چون هر فایل آپلودی که بر خلاف قانون کپی رایت باشد زود پاک می گردد
من که با این وضعیت می روم یا مگا آپلود و یا لت بیت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر