بالاترین gamerscore در ایران مال کیست ؟

M3phisto

کاربر سایت
Jun 19, 2007
110
نام
اسفندیار
اهل شاخ بازی نیستم ولی خوب بلاخره هر کی تو یه بازی حرفه ای.تو DIRT حریف میطلبم:cool:.GOLD فعلا ندارم ولی به زودی جور میشه.

M3phisto

کاربر سایت
Jun 19, 2007
110
نام
اسفندیار
اهل شاخ بازی نیستم ولی خوب بلاخره هر کی تو یه بازی حرفه ای.تو DIRT حریف میطلبم:cool:.GOLD فعلا ندارم ولی به زودی جور میشه.
3365 از 10 تا بازی که یکیشو شروع نکردم.از HEXIC فقط 25 تا.
من CONTRA رو دانلود کردم ولی خوشم نیومد پاکش کردم ولی هنوز گیم اسکورش تو پروفایلم هست کسی نمیدونه چه جوری میشه پاکش کرد؟

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
پ.ن: حرف از R6Vegas میزنی، الان سجاد و نیک نام شاخ میشن.
سجاد رو ولش کن:D نیک نام هم واسه ی بابک شاخ نمیشه;)
اگه انجوری من: gears of war. def jam. lost planet. ان یکی امرن منو ببرین smakdown vs raw 2007.سر تا پات ارمک میشه
چراکه نه . دلیل نشود که خودت adsl نداشته باشی بازی نکونی
only smackdown vs raw
اقا من هر چی سعی میکنم پست های ایشون رو بفهمم نمیتونم...نمیدونم چرا!
اگر کسی میتونی ترجمه کنه...:laughing:(میفهمم:D ولی کلا افتضاحه ادبیاتتون! من موندم شما که نمیتونی درست یه جمله رو بنویسی چطوری گیمر اسکور گرفتی؟)
پ ن:جناب Rod من خودم شخصا حاظرم باهات R6 بزنم! حتی GOW هم میزنم باهات! با اینکه نه GOW بازم نه زیاد خوشم میاد از این بازی...

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
ادعا نمیکنم . ولی فکر میکنم Fifa 07 رو خیلی خوب بازی میکنم . Live هم بازی کردم . خیلی ها منو میشناسن ( توی لایو ) . کلا در NFS: Carbon و Fifa 07 خوب کار میکنم .

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
شماها خوش شانسید که من 360 ندارم و گرنه یک گیم اسکوری میگرفتم که تو گینس ثبت بشه.:cheesygri

خوب شما تا زمانی که 360 ندارین لازم نیست پستی بدین!
منم ازین حرفا بلدم! مثلا...شما شانس اوردین من کنسول باز نیستم! وگرنه اول جهان بودم!
خوب حرف پوچ و تو خالیه! ...کلا بهتره جای اینکه حرف زد عمل کرد;)

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
30425
32 بازي
این دیگه 100 درصد غیر ممکنه !
یعنی چی ... هر کی میاد میگه من فلان قدر GS گرفتم ...
هیچکدومشونم نمیان به لایو وصل بشن و گیمرتگ بذارن ...

اینطور که معلومه شما به لایو که وصل نشدی .... پس اچیومنت های آنلاین هیچی !
یعنی آخه چطور ممکنه از 32 بازی که مجموع اچیومنتهای آفلاینش شاید 25000 تا هم نشه ، شما 30000 GS بگیری ؟
به فرض که به لایو هم وصل شده باشی ...
بازم گرفتن حدود 950 تا GS از هر بازی یه چیزی اونطرف غیر ممکنه !

لا اقل میخواین خالی ببندین بگین مثلا از 45 تا بازی 30000 تا ! :)

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
من نمی فهمم هدف از این تاپیک و پست اضافه واسه اعلام آپدیت GS ها چیه ؟ شاید واسه تبلیغ نکردن زیاد خیلی ها از Leaderboard سایت خبر ندارن ؟ فقط کافیه GT تونو در پروفایلتون وارد کنین تا وارد Leaderboard بشه
لینک XboxLive Leaderboard

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
من نمی فهمم هدف از این تاپیک و پست اضافه واسه اعلام آپدیت GS ها چیه ؟ شاید واسه تبلیغ نکردن زیاد خیلی ها از Leaderboard سایت خبر ندارن ؟ فقط کافیه GT تونو در پروفایلتون وارد کنین تا وارد Leaderboard بشه
لینک XboxLive Leaderboard
گيمرتگ منو لدربرد نمي شناسه ... كد بايد چي باشه ؟
--------
1470 از 5 تا بازي

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر