بازی wolfenstein با تاخیر مواجه شد .

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
طرفداران سری wolfenstein شش سال بود که منتظر نسخه جدید این بازی بوده اند و خود را آماده کرده بودند تا در تاریخ 4 آگوست نسخه جدید این بازی را امتحان کنند . اما activision اعلام کرد که به منظور آماده سازی بهتر ، این بازی حدوده 2 هفته تاخیر خورده است و در تاریخ 18 آگوست منتشر خواهد شد .
wolfenstein یک بازی به سبک شوتر اول شخص می باشد که در مورد جنگ جهانی دوم و حوادث روی داده در آن می باشد .

منبع :
HTML:
http://www.gamespot.com/news/6213368.html?tag=latestheadlines;title;1

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اون بازیی که من دیدم اصلا نیازی به تصحیح اشکالات نداره باید کلا بریزن تو سطل زباله از اول شروع کنن.

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
وای من عاشق جو مرموز شماره ی اولش بودم ... گرافیک بازی بد بود اما خیلی مهم نیست اگه بازی فقط بتونه گیم پلی و داستانی بالاتر از شماره ی اولش عرضه کنه مطمئنا بازی خوبی از آب در میاد (البته اگه بتونه )

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
واقعا گرافیکی که دیدم در خورwolfenstein نبود!! (در حد بازیهای درپیتی بود!:biggrin1::-")
بهتره این بازی رو کنسل کنن یا اصلا حداقل 1 سال بهش تاخیر بدن!!

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
دو هفته تاخیر یعنی تو بازی یه گندی بالا اومده. چقدر بازی که این همه تاخیر خوردند و آخر سر هم آشغال در اومدن. مثل همین gta Iv پی سی که دو هفته تاخیر خورد که بهتر بود یه سال می خورد و یه نسخه ی کامل و مخصوص برای پی سی می دادند. یا فیر2 یا ...
تازه تو دوهفته هیچ چیزه بازی رو نمی شه تغییر داد و حداقل بازی باید یه ماه قبل تاریخ ریلیز آماده بشه تا از روش رایت کنند برای پخش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر