بازی witcher 3 wild hunt برای نینتندو سوییچ منتشر میشود

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
یک خبر عالی که خود منم حدس میزدم که اتفاق بیفته خبر انتشار بازی تحسین شده witcher 3 wild hunt برای نینتندو سوییچ بود که خدارو شکر محقق شد به شخصه وقتی خبر رو دیدم کلی ذوق مرگ شدم.
یادش بخیر اولین نسخه از ویچر که منتشر شد و من یاده روی pc تمومش کردم اون موقع سبک rpg رو تازه پیدا کرده بودم و کلی لذت بردم و آرزوم بود دوباره بتونم بازیش کنم که خدارو شکر بزودی اتفاق میفته.

مطمئنا یک از بهترین بازیهای سوییچ خواهد شد و لذت میبریم فقط امیدوارم بجز کم کردن گرافیک اتفاق دیگه ای براش نیفته

حالا دیگه یه متال گیر و یه پرنس آف پرشیا کم داره فقط نینتندو :)

960x0.jpg 64277_20_rumor-witcher-3-coming-nintendo-switch_full.jpg Switch_TheWitcher3_01.jpg the-witcher-3-switch.jpg the-witcher-3-wild-hunt-pdv.jpg witcher-3.original.jpg Witcher3_Switch_06112019_08.png witcher-3-wild-hunt-nintendo-switch-chinese-china-retailer-re.jpg

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
بازی اومد
تقریبا ۳۰ گیگ حجمشه
برای منی که توی ps این بازیو زیر و رو کرده بودم هم هیجان انگیزه
*یه نکتهدای رو بگم خیلی سایتا نوشتن حتما فریمور ۹ میخواد که اشنباهه با همون ۸.۰.۱ هم میتونین بازی کنین

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

• Like
Reactions: ashkan_saremi

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
بازی اومد
تقریبا ۳۰ گیگ حجمشه
برای منی که توی ps این بازیو زیر و رو کرده بودم هم هیجان انگیزه
*یه نکتهدای رو بگم خیلی سایتا نوشتن حتما فریمور ۹ میخواد که اشنباهه با همون ۸.۰.۱ هم میتونین بازی کنین

جا ندارم روی رم فعلا - لامصب این دراگون دوگما تموم نمیشه پاکش کنم

• Like
Reactions: faraz_n

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
بله ، اینه قدرت نینتندو. دوبار ویچر رو از اول تا اخر بازی کردم و الانم که قراره برای سوییچ بیاد هم دلم میخواست اگه کنسولش رو داشتم بازی کنم. واقعا ویچر روی کنسول دستی باید خیلی تجربه خوبی باشه.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
مد گرافیکی و جزعیات بیشتر برای این بازی که بعضی از تنظیمات حذف شده رو برمیگردونه و میتونید خودتون ببینید در عکسها بعد از اعمال مد چه اتفاقی میفته تو بازی

برای اعمال این مد دو تایتل از بازی میزارم ببینید کدوم براتون عمل میکنه و تنظیمات اضاف میشه براتون و برای خود من همون اولی عمل کرد و در مسیر گفته شده بریزید مثلا اتمسفر دارید مسیر atmosphere\titles باید بریزید که البته من خودم پوشه بندی کردم برای راحتی کار که کدوم مسیر ریخته بشه

مد تایتل 1
TW3-1
مد تایتل 2
TW3-2

3tw3.jpg

1tw3.jpg

2tw3.jpg

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
مد گرافیکی و جزعیات بیشتر برای این بازی که بعضی از تنظیمات حذف شده رو برمیگردونه و میتونید خودتون ببینید در عکسها بعد از اعمال مد چه اتفاقی میفته تو بازی

برای اعمال این مد دو تایتل از بازی میزارم ببینید کدوم براتون عمل میکنه و تنظیمات اضاف میشه براتون و برای خود من همون اولی عمل کرد و در مسیر گفته شده بریزید مثلا اتمسفر دارید مسیر atmosphere\titles باید بریزید که البته من خودم پوشه بندی کردم برای راحتی کار که کدوم مسیر ریخته بشه

مد تایتل 1
TW3-1
مد تایتل 2
TW3-2

3tw3.jpg

1tw3.jpg

2tw3.jpg
اییول
علی جان نیاز به اورکلاک داره ؟؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
اییول
علی جان نیاز به اورکلاک داره ؟؟

خواهش داداش
نه نیازی نیست فعلا و البته ممکنه در اینده ورژن دیگه ای ازش بیاد و تنظیمات بیشتری بهش اضاف بشه که نیاز بشه ولی الانم خوب عمل میکنه و البته با اورکلاک کردنم بازی بهتر میشه و فریم بهتری میده

• Like
Reactions: faraz_n and all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
خواهش داداش
نه نیازی نیست فعلا و البته ممکنه در اینده ورژن دیگه ای ازش بیاد و تنظیمات بیشتری بهش اضاف بشه که نیاز بشه ولی الانم خوب عمل میکنه و البته با اورکلاک کردنم بازی بهتر میشه و فریم بهتری میده
دستتون درد نکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر