بازی Unreal (1998)

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
باسلام خدمت دوستان شاید این تاپیک مسخره به نظر برسه ولی من تو انجمن گشتم دیدم راجه به بازی قدیمی آنریل که حدودا مال 22 سال پیش (1998)هست ( ازتاریخ زدن تاپیک) اطلاعاتی نیست
اگه دوستان گیمر قدیمی یادشون باشه قبل از پدید اومدن بازیهای Unrael Tournament یک بازی روی PC اومده بود که اسمش فقط Unrael بود و توسط Epic MegaGames و Digital Extremes و Legend Entertainment گسترش و ناشر اون GT Interactive بود

127029

بازی بسار جذاب و جزو اولین شوترهای اول شخص بود که تو رنج بازیهایی مثل Quack 2 و بازگشت به قلعه ولفن اشتاین( جز بهترین بازیهای که تجربه کردم) بود
230520181247281385327.jpeg unreal-gold_5.jpg
unreal_ss0002.jpg eijbc1ujqhi21.jpg p1_1885590_16986ce8.jpg
تنوع اسلحه و آپدیت کردن اونها تو اون زمان برای این بازی خیلی جالب بود
بازی از جایی شروع میشد که شما تو یه زندان احتمالا تو یک سفینه از خواب بیدار میشدین و میدین که زندان در حال فروباشی هست و صداهای ناله وفریاد میاد !
و شما باید از زندان خارج و دشمنان بازی رو از بین میبردین و به فضاهای مخفی وارد میشدین
کلا سبک بازی ترس و بقا بود فکر میکنم که تو زمان خودش یه حس خیلی جالبی رو تو بازیکن تداعی میکرد
جالبه بخش چند نفره که بعدا همون آنریل تورنومنت شد تو همین نسخه هم بود
و البته یه امکان به بازیکن میداد که بتونه با موتور بازیسازیش که همون Unreal Engine
بود یک سری فضا ها رو بسازه
UE4_Daydream_Unreal_Editor.png
منتها نسخه های بعدی این بازی تماما بصورت چند نفره بود و متاسفانه ساخت شوتر اول شخص آنریل به فراموشی سپرده شد
من فکر میکنم اگه تو نسل 8 یا 9 ! یه نسخه ریمیک از این بازی بسازند خیلی عالی میشه البته اون بازی با سبک کلاسیکی که داشت شاید جذاب بود:|:-?
ویدئویی کوتاه از بازی:

Attachments

• p1_1885590_16986ce8.jpg
    p1_1885590_16986ce8.jpg
    84.1 KB · مشاهده: 9
آخرین ویرایش:

ToTheMadness

کاربر سایت
Nov 11, 2018
119
خیلی خوب میشه که تاپیک های بیشتری از گیمای کلاسیک تو انجمن داشته باشیم و کلا رودروایسی نداشته باشین بزنین:Boxing:
این بازی رو می تونین از از فروشگاه GOG بگیرید که حجمش 223 مگه، همراه با یه دفترچه راهنمای 16 صفحه ایه و چندتا عکس آواتار. البته نسخه های GOG بدون قفل ان و اگه قصدتون دانلود کرکی باشه، بدون مشکل نصب میشه و در کل این نسخه مناسبه.

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
من با unreal tournament وارد مجموعه شدم و واقعا یکی از بهترین های زمان خودش بود
بله تورنومنتها چند نسخه اومد ولی همه بصورت pvp بودن تو همون نسخه کلاسیک تو منوی اول یه بخشش مولتی پلیر بود که میزدین یه چیزی شبیه به همین تورنومنت میومد ولی منظور کلی من از تاپیک بخش داستانی هستش

• Like
Reactions: gamer123456

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
خیلی خوب میشه که تاپیک های بیشتری از گیمای کلاسیک تو انجمن داشته باشیم و کلا رودروایسی نداشته باشین بزنین:Boxing:
این بازی رو می تونین از از فروشگاه GOG بگیرید که حجمش 223 مگه، همراه با یه دفترچه راهنمای 16 صفحه ایه و چندتا عکس آواتار. البته نسخه های GOG بدون قفل ان و اگه قصدتون دانلود کرکی باشه، بدون مشکل نصب میشه و در کل این نسخه مناسبه.
من گشتم دیدم یه نسخه بنام Redux هم زدن که فضاهای داخلی خیلی تفاوت کرده نقش نگار در و دیوار هم عوض شده ولی نتونستم دانلود کنم

ToTheMadness

کاربر سایت
Nov 11, 2018
119
من گشتم دیدم یه نسخه بنام Redux هم زدن که فضاهای داخلی خیلی تفاوت کرده نقش نگار در و دیوار هم عوض شده ولی نتونستم دانلود کنم
Unreal Redux یه نسخه Remake هستش که داره به دست طرفداراش ساخته میشه، و هنوز عرضه نشده.
سایتش: unrealredux.com
قسمت نقشه ها که می تونی اینجا ببینی تا چه حدی از بازی ریمیک شده: unrealredux.com/maps
و یه مطلب از وبسایت DSOGaming در باره‌ی این ریمیک.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
اگه اشتباه نکنم سری آنریل بازی های ماد خیزی هستند. حتما یه نگاهی بهشون بنداز، از تغییرات گرافیکی گرفته تا گیمپلی و محتوای جدید رو شامل می شن.

• Like
Reactions: mojahed25

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
Unreal Redux یه نسخه Remake هستش که داره به دست طرفداراش ساخته میشه، و هنوز عرضه نشده.
سایتش: unrealredux.com
قسمت نقشه ها که می تونی اینجا ببینی تا چه حدی از بازی ریمیک شده: unrealredux.com/maps
و یه مطلب از وبسایت DSOGaming در باره‌ی این ریمیک.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
اگه اشتباه نکنم سری آنریل بازی های ماد خیزی هستند. حتما یه نگاهی بهشون بنداز، از تغییرات گرافیکی گرفته تا گیمپلی و محتوای جدید رو شامل می شن.
یعنی میشه یه بازی ای که قبلا منتشر شده سورسش رو روی موتور گیم انجین مجدد وارد کرد و توش تغییرات داد؟ یا اینکه مشابهش ساخته میشه مجدد؟ بعدش این نسخه ریداکس روی پی سی میاد؟ یا رو ps4 ؟

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
البته من هیچوقت نتونستم اون بازی اولیه رو تموم کنم !!!! خیلی طولانی بود یه جا هم که دیگه گیر میکردم نه دری بود نه جایی که بشه برگشت!! تو این عکسها که دیدم یه جایی مثل مس افکت آندرومدا میشه از سیاره ای که توش هستی خارج شد؟!! درسته؟

ToTheMadness

کاربر سایت
Nov 11, 2018
119
یعنی میشه یه بازی ای که قبلا منتشر شده سورسش رو روی موتور گیم انجین مجدد وارد کرد و توش تغییرات داد؟ یا اینکه مشابهش ساخته میشه مجدد؟ بعدش این نسخه ریداکس روی پی سی میاد؟ یا رو ps4 ؟
مطمئن نیستم که چطور عمل میکنه، می تونه یه ماد باشه که هم گرافیکش رو بروز میکنه و ویژگی هایی بهش اضافه، اگه اینطوری باشه، روی خود بازی اصلی نصب میشه و تنها قسمت هایی که خود ریمیک تغییر داده رو ادیت می کنه مثه نقشه ها.
از طرف دیگه می تونه کلا تمام سورس کد هایی رو که بهش دست یافته رو داخل انجین ببره و اونجا مستقیم همشونو ادیت کنه. در این صورت دیگه شاید نیازی به بازی اصلی نباشه.
This remake is based and runs on Unreal Engine 1 which is extremely enhanced by the new oldunreal’s 227 patch. Therefore, the remake is able to catch the flair and atmosphere of the original Unreal while beeing improved with new visual effects and gameplay mechanics.
خود ریمیک همونطوری که تو سایت گفته شده بر اساس Unreal Engine 1 ای هستش که با پچ oldunreal’s 227 ارتقاء یافته و روی همین انجین هم اجرا میشه. در نتیجه همون اتمسفر و حس و حال قدیمی، همراه با با گرافیک و افکت های بصری و مکانیسم های گیمپلی بهبود یافته رو بهت تحویل میده.
و فک نکنم قصد انتشارش رو روی کنسول ها داشته باشن.
البته من هیچوقت نتونستم اون بازی اولیه رو تموم کنم !!!! خیلی طولانی بود یه جا هم که دیگه گیر میکردم نه دری بود نه جایی که بشه برگشت!! تو این عکسها که دیدم یه جایی مثل مس افکت آندرومدا میشه از سیاره ای که توش هستی خارج شد؟!! درسته؟
مکان های جدیدی برای جستجو و اکتشاف خواهد داشت ولی دقیقا مطمئن نیستم که به چه شکلی.
می تونی لیست ویژگی هاش رو اینجا بخونی: unrealredux.com/features

• Like
Reactions: mojahed25

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر