بازی Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy توسط استور مایکروسافت لو رفت

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
طبق اطلاعاتی که به‌تازگی از طریق استور مایکروسافت لو رفته، سه‌گانه اخیر سری بازی Tomb Raider طی چند هفته آینده در قالب یک مجموعه کامل منتشر خواهد شد. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy

اینطور که به‌نظر می‌رسد، بازی Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy شامل کامل‌ترین نسخه Rise of the Tomb Raider، Tomb Raider و همچنین Shadow of the Tomb Raider بوده و در تاریخ 18 مارچ (28 اسفند) عرضه می‌شود.

احتمال می‌رود که این معرفی در اصل بخشی از برنامه شرکت Square Enix برای جشن گرفتن 25امین سالگرد سری Tomb Raider بوده، اما کمی زودتر از طرف فروشگاه مایکروسافت لو رفته است. بخش توضیحات محصول به ارتقای گرافیکی یا محتوای جدید اشاره‌ای نمی‌کند، اما گفته شده این کالکشن از رزولوشن 4K و قابلیت HDR پشتیبانی خواهد کرد.

پس از به پایان رسیدن سه‌گانه اخیر، عرضه سه نسخه توم ریدر همراه با تمام DLCهای آن‌ها به‌صورت یکجا اقدامی منطقی به‌نظر می‌رسد. اما در هر صورت، باید منتظر معرفی رسمی Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy از سوی اسکوئر اینکس باشیم.

Continue reading...

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,094
نام
مــاکــان
دیگه زباله که نه ولی شماره سوم واقعا ضعیف بود.
جزو معدود بازیهایی بود که شروع کردم و نصفه ولش کردم.
اما خب شماره اول واقعا بازی قابل احترامی بود ، من خیلی با شماره اولش حال کردم.
جدای اینکه کاملا تحت تاثیر بازی دیگه ای بود ولی از این هم نمیشه گذشت که کلاس درسی بود برای نحوه ریبوت کردن یک بازی.

اون جونای بی همه چیز هم فقط رو اعصابه. فک کنم لقب بدترین شخصیت همراه دنیای بازی راحت برسه به جونا
این قبلا بچه ها چندباری گذاشتن ولی باز هم برام عجیبه که واقعا چرا؟
7wwhy769yhm11.jpg
Jonah Brothers :)):))

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,555
دهن این سه‌تا توم‌ریدر رو سرویس کردن، سه تا بازی ساختن شصتا نسخه ازشون عرضه کردن!!
خیلی شور این جور کارا رو در آوردن جدا. خیلی از بازی ها ۲ یا ۳ نسله هزار جور کالکشن و ریمستر و غیره میزنن تنگش .خوبه این نسل کنسول ها بکوارد دارن باز هم بیخیال نمیشن.

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
دهن این سه‌تا توم‌ریدر رو سرویس کردن، سه تا بازی ساختن شصتا نسخه ازشون عرضه کردن!!
اسکور انیکسه ها. انتظار خاصی از اسکور داری واقعا؟؟؟؟ فن های کینگدام و فاینال میدونن که 60 جور تو پاچه ملت فرو میکنه بازیاشو!

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
اول که آنلاین شدم فکر کردم داستان حیات وحش طوریه که همه مثل جکوجونور کانگورو وار اینور اون ور میپرن :D پلاتش کردم با احمقانه ترین روش های ممکن :D

جدا از اینکه بخش انلاینش لعنت خدا هم نمی ارزه مشکل اینه اصلا کسی بازیش نمیکنه که مچ پیدا کنه بری توش :| الان چند ساله من هرچی تلاش کردم
نشد. خیلی مسخرس خدایی

• Like
Reactions: .Amirone

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
دلیل تنفر بعضی دوستان از این بازی رو نمیدونم ولی من که خودم هر 3 تا نسخه رو بازی کردم ودوست داشتم.هم جو بازی رو هم دنیا و مکان ها و معماهاش رو/ حداقل از این چرت وپرت های انلاین هر روزه بهتره....برای کسی که بخواد سینگل پلیر بازی کنه و دنبال بازی های این مدلی باشه مگه چند تا انتخاب هست جز این و انچارتد؟

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
دلیل تنفر بعضی دوستان از این بازی رو نمیدونم ولی من که خودم هر 3 تا نسخه رو بازی کردم ودوست داشتم.هم جو بازی رو هم دنیا و مکان ها و معماهاش رو/ حداقل از این چرت وپرت های انلاین هر روزه بهتره....برای کسی که بخواد سینگل پلیر بازی کنه و دنبال بازی های این مدلی باشه مگه چند تا انتخاب هست جز این و انچارتد؟
بازی که زیاد هست. من خودم نسخه 1 اینو سه بار تموم کردم نسخه 2 ش رو یه بار، نسخه 3 ش رو سه بار. ولی باز میگم زباله س.
1ش خوبه 2 و 3 افتضاحن. یعنی احمقانه ن. یه مثال بزنم
مردم پایتیتی که یه دهاته بکر ه تو قلب جنگلهای پرو، نمیتونن تشخیص بدن لارا که ماسک زده، دمب اسبی داره و لهجه بریتیش هم داره از خودشون نیست. :| همه هم انگلیسی فول هستن.
یادش بخیر تو آنچارتد 2 یه شخصیتی بود به اسم تنزین. کل دو سه تا چپتر حول این میچرخید که اینا زبون همو نمیفهمن. همین چیزای ریزه که یه بازیو میکنه شاهکار یکیو زباله

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,094
نام
مــاکــان
بازی که زیاد هست. من خودم نسخه 1 اینو سه بار تموم کردم نسخه 2 ش رو یه بار، نسخه 3 ش رو سه بار. ولی باز میگم زباله س.
1ش خوبه 2 و 3 افتضاحن. یعنی احمقانه ن. یه مثال بزنم
مردم پایتیتی که یه دهاته بکر ه تو قلب جنگلهای پرو، نمیتونن تشخیص بدن لارا که ماسک زده، دمب اسبی داره و لهجه بریتیش هم داره از خودشون نیست. :| همه هم انگلیسی فول هستن.
یادش بخیر تو آنچارتد 2 یه شخصیتی بود به اسم تنزین. کل دو سه تا چپتر حول این میچرخید که اینا زبون همو نمیفهمن. همین چیزای ریزه که یه بازیو میکنه شاهکار یکیو زباله
ماسک نمیدونم ولی در مورد انگلیسی صحبت کردن قبیله ، یادم تو خود بازی توضیح داده بود.
دلیل منطقی داشت که یکسری انگلیسی یاد گرفتن و به مردم هم آموزش دادن.
جدای از این تو بازی تنظیمات زبان داشت که مردم به زبان مادری خودشون صحبت کنن.
لارا هم که خودت بهتر میدونی زبانهای زیادی بلده و اتفاقا داخل بازی هم داشت زبان جدید یاد میگرفت.
جدا تو این موارد واقعا کم نزاشتن.

برای من دلیل اصلی که کنارگزاشتم تکراری و حوصله سربر شدن اون بود، داستان هم اونچنان کششی ایجاد نکرد که لااقل به اون دلیل بازیو تموم کنم.
جالبه که زباله بوده و 3بار تمومش کردی:))

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
ماسک نمیدونم ولی در مورد انگلیسی صحبت کردن قبیله ، یادم تو خود بازی توضیح داده بود.
دلیل منطقی داشت که یکسری انگلیسی یاد گرفتن و به مردم هم آموزش دادن.
جدای از این تو بازی تنظیمات زبان داشت که مردم به زبان مادری خودشون صحبت کنن.
لارا هم که خودت بهتر میدونی زبانهای زیادی بلده و اتفاقا داخل بازی هم داشت زبان جدید یاد میگرفت.
جدا تو این موارد واقعا کم نزاشتن.

برای من دلیل اصلی که کنارگزاشتم تکراری و حوصله سربر شدن اون بود، داستان هم اونچنان کششی ایجاد نکرد که لااقل به اون دلیل بازیو تموم کنم.
جالبه که زباله بوده و 3بار تمومش کردی:))
موافقم ایشون دیگه دارن کمی زیاده روی میکنن، این سه گانه اخری نسخه اولش یک شاهکار تمام عیار بود زمان خودش، یه بازی ماجراجویی و عالی، نسخه دوم هم همون نسخه 2013 بود ولی رنگ و لعابش عوض شده بود و محیط های خیلی قشنگ و لذت بخش درش بود و معماها و مقبره ها کمی به بازی جون دادن بودن، نسخه سوم هم همون تکرار نسخه های قبل بود با این وجود سیستم گیم پلی بازی تا خدا ارتقا شده بود، اصلا شده بود یک بازی نقش افرینی، ساخت و ساز لباس تو بازی و کرافت ایتم خیلی بهتر و بیشتر شده بود، شکار بهتر شده بود تو بازی، خشونت بازی بالا تر رفته بود، گرافیک بازی هم خیلی بالاتر رفته بود، و از همه مهمتر مقبره های بازی خیلی بهتر شده بودن، بزرگترین مشکل این سه گانه تو نسخه های دوم و سوم این بود دیگه چیز جدیدی برای ارائه نداشتن و همون تکرار قبل بود و این که همین شخصیت پردازی جونا هم یکی از دلایلی بود که واقعا محبوبیت بازی رو کم کرد، اخه چطوری میشه به این بازی با شخصیت پردازی خارق العاده لارا لقب زباله داد :///

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر