خبر رسمی بازی Tom Clancy’s XDefiant رسما معرفی شد

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
شعبه فرانسیسکوی یوبیسافت از بازی Tom Clancy’s XDefiant که یک عنوان مولتی پلیر رایگان است، رونمایی کرد. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.​

بازی Tom Clancys XDefiant

این بازی که ابتدا تحت نام بتل‌کت لو رفته بود، حالا با اسم رسمی Tom Clancy’s XDefiant معرفی شده. بازی یک تجربه شوتر اول شخص مولتی پلیر تیمی 6به6 را ارائه می‌دهد. چهار گروه مختلف در بازی وجود دارند که با الهام از سایر مجموعه‌های محبوب خلق شده توسط یوبیسافت در XDefiant گنجانده شده‌اند: گروه Wolves از بازی Ghost Recon Breakpoint، گروه Echelon از بازی Splinter Cell و همچنین گروه‌های Outcasts و Cleaners از بازی The Division.

به گفته شرکت Ubisoft، سازندگان بر روی گان‌پلی و ظاهر و حسی که هر اسلحه به بازیکن منتقل می‌کند، تمرکز زیادی گذاشته‌اند. همچنین کلاس‌های مختلفی مانند هیلر و ساپورت وجود دارند که هر کدام شامل ویژگی‌های خاصی هستند. قطعات مختلفی نیز جهت استفاده از آن‌ها بر روی اسلحه‌ها در اختیار بازیکن قرار می‌گیرد.

بازی Tom Clancy’s XDefiant برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و گوگل استیدیا در دست ساخت است. سازندگان تأیید کرده‌اند که این عنوان در هنگام عرضه، بر روی تمامی پلتفرم‌ها از قابلیت کراس پلی پشتیبانی می‌کند. علاوه بر این، برای شانس حضور در اولین تست XDefiant می‌توانید از طریق این لینک اقدام کنید. این تست از تاریخ 5 آگوست (14 مرداد) آغاز می‌شود.​

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,078
هدف بازی های شوتر آنلاین و درک نمی کنم که دو تا گروه میوفتن به جون هم با یکی دو تا تیر هم همو میکشن هر روز هم بازی های بیشتری تو این سبک میاد
واقعا چرا؟؟؟
البته سلیقس ولی با گروه خونی من جور نیست
حالا من با این بازی کاری ندارم، ولی اصولا بازی ها نیاز نیست هدف الهی داشته باشن:D
مثلا شما بازیهای واقعی من جمله "وسطی" (:D) یا پاسـور و ... هم بازی میکنی هدف خاصی دارن؟:-/

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
795
نام
behrooz
حالا من با این بازی کاری ندارم، ولی اصولا بازی ها نیاز نیست هدف الهی داشته باشن:D
مثلا شما بازیهای واقعی من جمله "وسطی" (:D) یا پاسـور و ... هم بازی میکنی هدف خاصی دارن؟:-/

نه عزیزم منظورم این نبود ، منظورم گیم پلیی هست که بازی تو این حالت به شما میده تو بازی شوتر آنلاین معمولا فرصت لذت بردن از محیط و گرافیک و دیزاین مراحل و داستان و ... نداری کل زمان زنده بودن و مردنت هم شاید به یک دقیقه نرسه کلی چیتر و متقلب هم که تو بازی ریختن
منظورم از هدف اینه با این همه معایبی که من میبینم چطوری ملت سرو دست میشکنن برا این جور بازی ها

• Like
Reactions: z2s sas

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
نه عزیزم منظورم این نبود ، منظورم گیم پلیی هست که بازی تو این حالت به شما میده تو بازی شوتر آنلاین معمولا فرصت لذت بردن از محیط و گرافیک و دیزاین مراحل و داستان و ... نداری کل زمان زنده بودن و مردنت هم شاید به یک دقیقه نرسه کلی چیتر و متقلب هم که تو بازی ریختن
منظورم از هدف اینه با این همه معایبی که من میبینم چطوری ملت سرو دست میشکنن برا این جور بازی ها
لذته رقابت از همه اینایی که اسم بردی بالاتره :)

• Like
Reactions: TeTration

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
795
نام
behrooz
لذته رقابت از همه اینایی که اسم بردی بالاتره :)
تو شوتر آنلاین این لذت وجود نداره تو بقیه بازی های آنلاین هست خوبم هست
البته این هم سلیقه شما هست همونطور که سلیقه من این سبک و رو به هیچ وجه نمیپسنده

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,507
نام
alireza
مثل اینکه skull and bones به مرحله الفا رسیده😁😁

بعد از ۸ سال والبته خررج ۱۲۰ میلیون😱😱

استراتژی جدید شرکت:

۱.ساخت و گسترش عنوان حاضر و قدیمی
۲. گسترش عنوان از طریق f2p
۳.good and evil 2 در دست ساخت هست
۴.f2p رو روی موبایل خوهد اورد

امار فروش

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
تو شوتر آنلاین این لذت وجود نداره تو بقیه بازی های آنلاین هست خوبم هست
البته این هم سلیقه شما هست همونطور که سلیقه من این سبک و رو به هیچ وجه نمیپسنده
تو شوتر انلاین رقابت وجود نداره؟ :|
پر رقابت ترین سبک اتفاقا شوتر انلاینه بر پایه توانایی موومنت و ایمینگ
کانتر کالاف بتل رینبوو اینا رقابتی نیستن پس چی رقابته:|

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
پاسور که تمام حواست باید باشه چی اومد پایین، مغز کاملا درگیر میشه و تمرین خیلی خوبیه براش، بماند لذت ارتباط نزدیک و چشم تو چشم یک چیز دیگست.
تو وسطی هم چون Congratulation Ass را تکان میدهیم، حرکات انفجاری جاخالی، هدف گیری ، هنر جرزنی و ارتباط جمعی و... لول آپ میشن.
نیاز به grind هم نداره:D

بابا اینها رو با گیم مقایسه کردن First Sin هست:D
مخصوصا که دیگه عادت روزانه بشه و چند ساعت تو روز بهش اختصاص بدیم، تهش چیزی جز عینک نردی ، درد گردن و ستون فقراط مثل برج پیزا ، از هدفهای زندگی جا موندن و... هیچی نداره.

آخرین ویرایش:

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
تریلر که نابود بود. اینم میره وردست hyperscape و...
این جذابیت شوتر آنلاین سلیقه‌ایه. من بعد چند دور خسته میشم چون تکراری میشه زود. البته هنوز معتقدم بهترین شوتر انلاین R6 بوده و هست :D این بتل رویال ها مثل فورتنایت هم که بپر بپره و واقعا چرت محضن.

اینا هم بیشتر ساخته شدن واسه این جوجه استریمرا و یوتوبرا یوقت محتوا کم نیارن، شرکت بازیساز هم سود میکنن هم بازیشون دیده شده کلی و هم خرج خاصی نکردن برای ساختش و تازه کلی هم پول اسکین و این چرتا و پرتا نصیبشون میشه. فراموش نکنیم اپیک گیمز با همین فورتنایت شد رقیب استیم.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
گیم پلی، شوتینگ خوب و... در حال حاضر دیگه اون عاملی اصلی نیست که گیمرهارو نگه داره پای بازی آنلاین.
مهم آپدیتها و انتشار محتوای منظم برای بازی هست که اونو زنده نگه میداره.

با حضور warzone و مود احتمالی رایگان hazardZone 2042، خیلی سخت میشه بازی دیگه ای کنار اونها موفق حساب آورد.
این چیزی که دیدیم که بچه بازی بیش نبود، اما اگه بتونن چندماه اول بازی سرپا نگه دارن، بعدش میتونن با سرمایه گذاری همین بسطش بدن و بزرگش کنن.
UBI از لحاظ سرمایه چیزی کم از نداره ، اتفاقا بد نیست بعنوان نفر سوم وارد این بازار انحصاری اکتیویژن/EA بشه، ولی اینی که دیدیم خیلی بد بود، خیلی.

طوریکه آدم فکر میکنه کار یک استودیوی 30-20 نفرست.
احتمالا شاید همینطور همم باشه، چون تقریبا مشخص که مثل لاشخور افتادن رو Assetهای فارکرای/دیویژن.

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
گیم پلی، شوتینگ خوب و... در حال حاضر دیگه اون عاملی اصلی نیست که گیمرهارو نگه داره پای بازی آنلاین.
مهم آپدیتها و انتشار محتوای منظم برای بازی هست که اونو زنده نگه میداره.

با حضور warzone و مود احتمالی رایگان hazardZone 2042، خیلی سخت میشه بازی دیگه ای کنار اونها موفق حساب آورد.
این چیزی که دیدیم که بچه بازی بیش نبود، اما اگه بتونن چندماه اول بازی سرپا نگه دارن، بعدش میتونن با سرمایه گذاری همین بسطش بدن و بزرگش کنن.
UBI از لحاظ سرمایه چیزی کم از نداره ، اتفاقا بد نیست بعنوان نفر سوم وارد این بازار انحصاری اکتیویژن/EA بشه، ولی اینی که دیدیم خیلی بد بود، خیلی.

طوریکه آدم فکر میکنه کار یک استودیوی 30-20 نفرست.
احتمالا شاید همینطور همم باشه، چون تقریبا مشخص که مثل لاشخور افتادن رو Assetهای فارکرای/دیویژن.
اخه مشکل اینه که قبلش با hyper scape گند زدن . حرفهای گنده گنده ای هم زده بودن هیچیش عملی نشد و قرار بود به عنوان سومی باشن راستش این از hyper scape هم بدتره چیزی که من میبینیم یعنی جز بازی سنتر جایی ندیدم از بازی خوششون اومده باشه :D بازی به صورت بی سابقه ای داره roast میشه:D

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,560
مشکل اینه اینایی که اینجا دارن نق میزنن شرط میبندم ۷۰ درصدشون تریلرو ندیدن اصلا مثه همیشه اسم یوبی میاد برا لایک یچی میگن رد میشن:)
دلیله این همه هیت ورزی رو نمیفهمم بازی که f2p و قرار نیست پولی بگیرن از بازیباز
از کجا به این نتیجه رسیدید دوست عزیز؟ :D
طرف توی تریلر داره مستقیم درباره شوتینگ دروغ میگه و ما هم چشم داریم و داریم میبینیم که انیمیشن های بازی چقدر داغون, و البته مشخصه که بازی قراره یچی مثل هایپر اسکیپ باشه

اینجا کسی نه گشنه لایک و نه بیخودی از چیزی ایراد میگیره :D.

• Like
Reactions: U n i t e d

H&M

کاربر سایت
Jul 20, 2021
263
تريلر جذاب نباشه خود بازي چي ميشه؟
ديويژن و گوست ريكان موقع معرفي واقعا خوب بودن
اينكه نه گرافيك خاصي داره و يه گان پلي خيلي معمولي

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر