شایعه بازی Skull and Bones کمتر از یک میلیون پلیر دارد

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
جدیدترین ساخته یوبیسافت پس از چندین تأخیر عرضه شده و به‌نظر می‌رسد که بازیکنان، چندان مشتاق به تجربه آن نیستند. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه باشید.

بازی Skull and Bones

این ادعا توسط رسانه اینسایدر گیمینگ مطرح شده است. به گزارش این رسانه، بازی حدود 850 هزار بازیکن جذب کرده که نسخه Trial هشت ساعته رایگان بازی نیز در این آمار لحاظ شده است. گفته شده که قیمت‌گذاری بازی Skull and Bones، یکی از عوامل بزرگی است که باعث شده ساخته جدید شرکت Ubisoft چندان در جذب بازیکن موفق عمل نکند. یوبیسافت تصمیم گرفت تا Skull and Bones را با قیمت 70 دلار بفروشد؛ تصمیمی که نه‌تنها مورد انتقاد بازیکنان قرار گرفت، بلکه به‌نظر می‌رسد به‌طور داخلی نیز از آن انتقاد شده است.

اینسایدر گیمینگ به نقل از یکی از کارمندانی که در توسعه بازی نقش داشته، نوشته: «فکر می‌کنم همه ما می‌دانستیم که این بازی در بهترین حالت، 30 یا 40 دلار ارزش دارد. اما این تصمیم‌گیری‌ها در اختیار ما نیست.»

مدتی قبل از عرضه، مدیرعامل یوبیسافت در دفاع از قیمت‌گذاری Skull and Bones گفته بود که این عنوان یک بازی «بسیار عظیم» و «وسیع و کامل» است. او از Skull and Bones به‌ عنوان یک بازی AAAA یاد کرده بود که در درازمدت، عملکرد موفقیت‌آمیزی خواهد داشت.

بازی Skull and Bones بر روی رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس|اس در دسترس است. این عنوان در حال حاضر میانگین نمره 60 را بر روی متاکریتیک کسب کرده است.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
به نظر من مساله اینکه چرا پلیرهای بازی بیشتر از یک میلیون نشده نیست، سوال اینه که همون چند صد هزار نفر فعلی (یا چند ده هزار نفر) چرا خریدن و دارن بازی میکنن؟ چی تو سر اونا میگذشته؟ اینو بیشتر باید تحلیل کرد و فهمید.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,466
نام
امین
به نظر من مساله اینکه چرا پلیرهای بازی بیشتر از یک میلیون نشده نیست، سوال اینه که همون چند صد هزار نفر فعلی (یا چند ده هزار نفر) چرا خریدن و دارن بازی میکنن؟ چی تو سر اونا میگذشته؟ اینو بیشتر باید تحلیل کرد و فهمید.

یسری هام از طریق یوبی سافت پلاس تو بازی هستند.
من چند تا از رفقام به نیت پرنس سرویس رو گرفتن و اینم دارن تست میزنن که نهایت دو سه ساعت دوم اوردن.

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
بعد از ۳۸ ساعت بازی خیلیم بازی خوبی بود :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
بعد از ۳۸ ساعت بازی خیلیم بازی خوبی بود :D

من اخیرا از هرچی که یوبیسافت میسازه بدم میاد:D

AC:M که این همه طرفدار داشت رو بزور تموم کردم، Avatar رو نمیدونم چه فعل و انفعالاتی تو مغزم رخ داد رفتم خریدمش، بعد دو سه باعت دراپ کردم، PoP:LC رو اصلا دوست نداشتم و بزور تموم کردم (حالا منهای اینکه مترویدوینیا دوست ندارم، کلا PoP نبود). کلا بازی هاشون اصلا با سلیقه من دیگه جور نیستن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر