بازی Silent Hill: Downpour یک عنوان Open World میباشد و...

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
Silent-Hill-Downpour-Logo.jpg

تا چندی دیگر گیمرها دوباره شاهد امدن یکی از شاهکارهای سبک Survival horror خواهند بود ؛ بله Silent Hill: Downpour عنوانی میباشد که همچنان به المانهای ترس خود در بازی وفادارا بوده است و همچنان یکی از بازیهای پرطرفدار این دهه به شمار میرود .
در همین راستا نیز امروز در جدیدترین خبر منتشر شده در سایت "EU PlayStation Blog" اقای "Devin Shatsky" تهیه کننده بازی ، اطلاعات جالب و جدیدی را در مورد SHD ارائه کرد و افزود دنیای بازی SDH کاملا
قابل کاوش و برسی میباشد و این بازی یک بازی Open-World میباشد که دارای مراحل فرعی فراوان است خط داستان بازی به صورت خطی نیست و شما میتوانید مراحل فرعی بازی را نیز انجام دهید .وی در
ادامه افزود :
نکته جالب دیگر در این بازی ، هیولاها و اب و هوای ان در بازی میباشد . وقتی باران بیشتر در حال باریدن باشد موجودات بیشتری به بیرون می ایند و وقتی اوضاع بدتر شود شما شاهد هیولا هستید و اگر هوا در بازی جهنمی شود ، گمان میکنم شما باید به خانه بروید و جایی را برای پنهان شدن پیدا کنید .

بازی Silent Hill: Downpour متاسفانه برای PC نمی اید و این بازی در 13 مارچ 2012 برای 360 و PS3 روانه بازار میشود .

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
یعنی اگه بتونن خیلی خوب همچین سیستمی رو تو بازی پیاده کنن شاهد یک تحول بزرگ در این سری بازی و سبک Survival horror خواهیم بود .... من که امیدوارم

Silent Dream

In madness you dwell
کاربر سایت
Jan 3, 2010
1,831
من بیشتر منتظر Sh Collection هستم تا این یکی...
البته امیدوارم Downpour چیزی خوبی در بیاد و مثل sh5 یک افتضاح تمام عیار نشه.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,777
عنوان مشابه این بازی به نام Deadly Premonition هم اپن ورلد بود و در نوع خودش یه فاجعه!... امیدوارم این بلا سر این عنوان نیاد!

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
عجب...GTA killer آیا؟!:|
جمش کنید این مسخره بازیها رو.بارون بیاد دشمن میاد،رگبار بشه هیولا میاد.
حیف...واقعا حیفِ این IP.اگه یه دست اهلش میفتاد،الان این وضعیت رو نداشت.
اون موزیک های فوق العاده یامائوکا...ترس عجیبی که نمیدونستی از چه نشعت میگیره.ما اونا رو میخوایم.نه یه دنیای باز و ماموریت های فرعیِ فراوان!

silent-hell

کاربر سایت
Nov 3, 2009
224
شدیدا مخالفم. اقا نخواستیم تغییر تحول بزرگ جون مادرتون بیخیال بشید. کمتر گند بزنید تو هیکل این بازی. ای بابا ما یه بازی میخوایم مثل شماره 2 اگه تونستید بسازید دمتون گرم تغییر تحول بخوره تو سرتون

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
ایا این سیستم هوا به صورت تصادفی یا اسکریپت اگر تصادفی باشه اون موقع این کارشون تحسین داره که البته بعدی میدونم random باشه حالا ایا این سیستم به خوبی بالانس شده
مثلا بر فرض این که این سیستم random باشه طرف هیچ مهماتی نداره یه هوا جهنمی میشه اون وقت تکلیف چیه ایا تو هوای جهنمی پنهان شدن جزوی از مکانیک گیم پلی یا
سازنده شوخی کرده

آخرین ویرایش:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,825
نام
وحید
مثل اینکه یک عنوان دیگه داره رو به نابودی میره یکی نیست به اینا بگه اخه میخواید سبک جدیدی درست کنید اسم سایلنت هیل رو چرا خراب میکنید

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اون گیم پلی خطی که توی ای تری نشون دادن اصلا چیز جالبی نبود و به احتمال زیاد به یه شکست بزرگ واسه کونامی تبدیل می شد
به نظرم اگه ایده هایی مثل همین بارونی که میگه رو توش زیاد کنن یعنی به نسبت دنیایی که بازی درش قرار داره عناصر سنک باکس مناسب قرار بدن شاید بهترین شماره سری بشه
من که با شنیدن این خبر خیلی بیشتر مشتاق دیدن بازی شدم

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
عنوان مشابه این بازی به نام Deadly Premonition هم اپن ورلد بود و در نوع خودش یه فاجعه!... امیدوارم این بلا سر این عنوان نیاد!
اطفاقا خیلی به من حال داد اون :d
من به شدت ب این بازی امیدوارم حد اقلش ادم میدونه واقعا بازی ترسناکه داستانشم خوبه

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
جمش کنید این مسخره بازیها رو.بارون بیاد دشمن میاد،رگبار بشه هیولا میاد.
حیف...واقعا حیفِ این IP.اگه یه دست اهلش میفتاد،الان این وضعیت رو نداشت.
اون موزیک های فوق العاده یامائوکا...ترس عجیبی که نمیدونستی از چه نشعت میگیره.ما اونا رو میخوایم.نه یه دنیای باز و ماموریت های فرعیِ فراوان!
اتفاقا این موضوع دقیقا نشون میده سازنده ها نکات اصلی سری را رعایت کردند. فلسفه SH اینه که هر فردی با چیز هایی روبرو میشه که توی دنیای واقعی از اونها می ترسیده. اگه اشتباه نکنم قهرمان بازی هایدروفوبیا داره یعنی ترس از اب و به همین خاطر با اومدن اب هیولا ها سرازیر می شند. در مورد یامائوکا هم مطئنا رفتنش نکته منفی محسوب میشه اما در عوض موسیقی بازی دانیل لیچ میسازه که اگه سریال دکستر دیده باشید می دونید چه قدر اهنگساز معرکه ای

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر