بازی Saints Row: The Third Remastered معرفی شد

WonderMahdi

کاربر سایت
Mar 21, 2020
609
نام
مهدی قربان‌زاده
بازی اکشن جهان‌باز کمدی سال 2011 به همراه تمامی محتویات خود برگشته است.

Saints Row: The Third

Deep Silver اعلام کرده است که نسخه Remaster بازی Saints Row: The Third در ماه می عرضه خواهد شد. این بازی برای اولین بار در سال 2011 توسط Volition ساخته شد. این استودیو با الهام از سبک مبارزات گروه‌های خلافکارانه‌ی Grand Theft Auto و اضافه‌کردن المان‌های طنز مانند اسلحه‎‌های احمقانه و شخصیت‌های اغراق‌آمیز یک بازی متفاوت و جذاب ساخت. این استودیو در حال ساخت قسمت بعدی Saints Row میباشد و وظیفه‌ی نسخه Remaster بازی برعهده‌ی Sperasoft میباشد.

به گفته‌ی Deep Silver بازی Saints Row: The Third Remastered دارای گرافیک و نورپردازی بهتر میباشد. همچنین محیط‌ها، شخصیت‌ها و جلوه‌های ویژه‌ی بازی اصلی بازسازی شده‌اند. نسخه‌ی سال 2011 بازی دارای چهار DLC بود که در نسخه‌ی Remastered حضور خواهند داشت.

قسمت چهارم Saints Row سال گذشته برای Nintendo Switch عرضه شد که با سانسورهایی همراه بود. یک سخنگو از شرکت Deep Silver گفته است که Saints Row: The Third Remastered هیچگونه حذفیاتی ندارد و تمام شوخی‌های بازی اصلی وجود خواهند داشت.

بازی Saints Row:The Third Remastered در روز 22 می بر روی PlayStation 4، Xbox One و PC با قیمت چهل دلار عرضه خواهد شد.

Continue reading...

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,644
نام
hamid
سلام من ندونستم كجا سوالمو بپرسم .. در مورد اين بازى توى پى اس ان تخفيف خورده پونزده دلاره ايا ارزش خريد داره؟ كسى كه بازى كرده راهنمايى كنه

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
سلام من ندونستم كجا سوالمو بپرسم .. در مورد اين بازى توى پى اس ان تخفيف خورده پونزده دلاره ايا ارزش خريد داره؟ كسى كه بازى كرده راهنمايى كنه
سلام . ریمسترش روش خوب کار شده و ارزش داره ولی خب اگر بازی نکرده باشی وگرنه من جات بودم پونزده دلار واسش نمیدادم :D

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
نسخه چهارمشم اف خورده ۴دلاره . اونو بگیری به صرفه تره ولی یه کم فضاییه داستانش :D
ولی گیم پلی همونه
ولی نسخه سه بهتره، ممکنه 4 رو هر کسی خوشش نیاد ولی 3 کلا گانگستریه باحاله

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد

من خودم گرفتمش اما هنو دانلودش نکردم. چون نسخه اصلی رو بازی کردم میتونم بگم گه بازی به شدت فان و سرگرم کننده‌ای هست. محتوای خیلی خوبی داره و انواع مختلف اکتیویتی داره که کاملا متفاوت از همدیگه هستن و هیچکدوم هم خسته کننده و تکراری نمیشن. از نظر گرافیکی توی نقدایی که دیدم پیشرفت خیلی خیلی خوبی داشته و DF هم گفته بود که یکی از بهترین ریمسترهایی هست که دیدن. در کل به نظرم چندتا گیم‌پلی ازش ببین اگه خوشت اومد بگیرش. برای من و خیلیای دیگه این نسخه بهترین نسخه توی سری هست. نسخه ۴ و اکسپنشنش رو هم که کلا فراموش کن. اگه قصد تجربه‌ی این فرنچایز رو داری نسخه‌ی سوم بهترین گزینس

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اون نسخه ریمسترش واقعا ارزش خرید داره، البته تروفی هاش یه سریا گلیچ بودن تا الان احتمالا آپدیت دادن حل شده

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
ميخام 4 شم بگیرم با هم میشه 20 دلار باز ارزش داره ؟

۴ کلا تخیلی شده. آخرای بازی عملا یه سوپر هیروی دست نیافتنی میشی :D احتمالش هست که با اونم حال کنی. همچنان فان و احمقانس. اینکه خوشت بیاد یا نه بستگی به خودت و سلیقت داره. بازم پیشنهاد میکنم گیم‌پلی ببینی یا ازین تریلرای Before Buy. به هر حال هرچی باشه خدایی ارزش ۵$ داره :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر