بازی River City Girls 2 برای سال 2022 معرفی شد

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
یکی از رونمایی‌های هیجان‌انگیز برنامه اخیر Limited Run Games در E3، معرفی دنباله بازی River City Girls بود که در سال 2022 منتشر می‌شود. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.
بازی River City Girls 2

بازی River City Girls 2 یک دنباله مستقیم برای نسخه اول محسوب می‌شود و توسط استودیوی WayForward در دست ساخت قرار دارد. سازندگان اعلام کرده‌اند که نسخه دوم باری دیگر شما را در نقش Misako و Kyoko قرار خواهد داد. در کنار این دو، شخصیت‌هایی مانند Riki، Kunio و چندین شخصیت دیگر که فعلا نامشخص هستند، قابل بازی خواهند بود.

این دنباله یک ماجراجویی جدید Beat-’em-up است که دشمنان و حرکات تازه‌ای را شامل می‌شود و شما را به خیابان‌های River City باز می‌گرداند. بازی از کواپ دونفره آفلاین و آنلاین پشتیبانی می‌کند و در سال 2022 برای رایانه‌های شخصی، نینتندو سوئیچ، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر می‌شود.

در کنار این اما اعلام شد که بازی River City Girls Zero بالاخره با پشتیبانی از زبان انگلیسی برای مخاطبان غربی منتشر می‌شود. نسخه ژاپنی این عنوان در سال 1994 برای Super Famicom منتشر شده بود و اکنون، در سال 2021 نسخه غربی بازی برای نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد.

شرکت Limited Run Games همچنین تأیید کرده که برای هر دو عنوان معرفی شده، نسخه‌های دیجتیالی و فیزیکی در نظر گرفته شده است. نسخه اول بازی River City Girls که در سال 2019 عرضه شده بود نیز بر روی پلی استیشن 5 یک پورت نسل نهمی دریافت خواهد کرد.​

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
@New Shredder برخیز سعید خان، من خبر معرفی بازی رو به احترام شما کار کردم. :D خداییش تاپیک PC نسخه اول بازی هنوزم یکی از گنجینه های (متاسفانه کمتر دیده شده) فرومه... :))

وای ممنون ? ? ... از صمیم قلب از شما متشکرم...??

مطمئن هستم بازی ای که خبرش از زیر قلم زرین شما رد بشه , متاش بالای 8 هست...!!

و باید یک خسته نباشید جانانه عرض کنم خدمت شما ، بابت تمامی زحماتی که برای سایت می کشید و یک تنه با بیانی دلنشین و قلمی شیوا در مقابل سیلی از اخبار ایستاده اید. و این اراده پولادین شماست که اجازه نمیده سایت ما در مقابل ده ها سایت خبری جدید و قدیم حوزه ویدئو گیم با چندین و چند خبرنگار , کمر خم کنه ... بی شک رتبه الکسای بازی سنتر مدیون و مرهون تلاش بزرگمردی چون شماست ,اصلا واژه ارتش تک نفره رو به حق , این شمایید که معنا بخشیدید. بدون اغراق شما باعث فخر و مباهات و سربلندی هر چه بیشتر بازی سنتر و بازی سنتری ها هستید....^:)^

باز هم از شما بی نهایت سپاسگذارم ...^:)^

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
وای ممنون ? ? ... از صمیم قلب از شما متشکرم...??

مطمئن هستم بازی ای که خبرش از زیر قلم زرین شما رد بشه , متاش بالای 8 هست...!!

و باید یک خسته نباشید جانانه عرض کنم خدمت شما ، بابت تمامی زحماتی که برای سایت می کشید و یک تنه با بیانی دلنشین و قلمی شیوا در مقابل سیلی از اخبار ایستاده اید. و این اراده پولادین شماست که اجازه نمیده سایت ما در مقابل ده ها سایت خبری جدید و قدیم حوزه ویدئو گیم با چندین و چند خبرنگار , کمر خم کنه ... بی شک رتبه الکسای بازی سنتر مدیون و مرهون تلاش بزرگمردی چون شماست ,اصلا واژه ارتش تک نفره رو به حق , این شمایید که معنا بخشیدید. بدون اغراق شما باعث فخر و مباهات و سربلندی هر چه بیشتر بازی سنتر و بازی سنتری ها هستید....^:)^

باز هم از شما بی نهایت سپاسگذارم ...^:)^
آقا نفرمایید واقعا. :D :x ما از همین الان مشتاقیم تا یه تاپیک با طنز Over the top همیشگتون (مثل خودت بازی) ببینیم. :D فقط حیف فعلا گیمپلی نشون ندادن یخورده بیشتر باید صبر پیشه کنیم. :D

• Love
Reactions: New Shredder

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر