بازی prince of persia 6 the lost place ( شایعه یا حقیقت )

tedony3

کاربر سایت
May 20, 2011
36
دوستان برای خودم تو وب میگشتم که دیدم یک بنده خدایی یک همچین چیزی نوشته :

پس از اینکه شرکت ubisoft بازی شاهزاده ایرانی 5 را ساخت شرکت capcom با همکاری شرکت ubisoft تصمیم به ساخت شاهزاده ی ایرانی 6 با موضوع سرزمین گمشده کرد.

از مزایای این بازی قابلیت بازی کردن به صورت lan و online هست و بر کیفیت و حرکات بازی افزوده شده است.
داستان بازی از زمانی شروع می شود که شاهزاده برای جنگی به آشور می رود که متوجه موجوداتی میشود که از زمین خارج می شوند و خود را darkmen می نامند و ...

حالا میخوام نظرتون رو درباره ی گفته هاش بدونم

گفتیم منبع بیار میگه محفوظه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tedony3

کاربر سایت
May 20, 2011
36
داداش يه منبعي چيزي ...؟
من كه مي گم يه همچين چيزي امكان نداره !

God_of_game جان بهش گفتم میگه محفوظه

خودت خبری به گوشت نرسیده - تو فروم های خارجی که میگفتن ubisoft.forum که دارن روش کار میکنن با یک داستان جدید و سبک جدید

شما ها دربارهش چی شنیدید ؟

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
من خودم یه از طرفدارای سرسخت پرنسم خیلی خوشحال میشم که حقیقت داشته باشه
ولی احتمالش کمه
و در مورد این
از مزایای این بازی قابلیت بازی کردن به صورت lan و online هست
قابلیت انلاین چطور و برای چی می خوان اضافه کن هم خنده داره و هم مبهم :)):confused:

شاهزاده دَستان

کاربر سایت
Sep 18, 2011
538
البته اصلا بعید نیست به زودی خبر منتشر شدن نسخه جدیدی از Prince Of Persia رو بشنویم و بنده ی سر برم فضا (:d) اما عمرا حرف های سایت های ایرانی در مورد یک بازی خارجی اون هم اینقدر زود حقیقت نداشته و نخواهد داشت !

باور نکنید چون به زودی برگشت میخوره صحبت هاتون !

tedony3

کاربر سایت
May 20, 2011
36
دقیقا دوستان حرفاتون درسته - اما من میخوام بدوونم اون طرف این رو از کجاش در آورده

داخل فروم ubisoft هم سر زدم یک سری افراد مشکوک هستن که میان میگم دارن رو نسخه ی جدید PoP به شدت کار میکنن و خبراش تا چند روز دیگه میاد بیرون ( میگن خیالتون تخت )

حالا جالبیش اینه که capcom این وسط چی کارست آخه ؟؟

تو فرم های capcom هم که بری هی دارن PoP رو تحلیل میکنن - دلیلش چیه ؟؟

شاهزاده دَستان

کاربر سایت
Sep 18, 2011
538
دقیقا دوستان حرفاتون درسته - اما من میخوام بدوونم اون طرف این رو از کجاش در آورده

حتما باید بگم از کجاش آورده ؟ :d

بی خیال دیگه ! خبر رو همینجوری برای افزایش بازدیدش منتشر کرده ! این سایت های آشغال نرو و بازدید نکن ازشون !

ebiblog

کاربر سایت
Apr 16, 2012
88
نام
محمد قمیشی
بخدا بنظر من بازی گرشاسپ خیلی بهتر از این بازیه چون همش باید بپری و بگیری و بکشی بالا بعد نیم ساعت واست عادی می شه

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
بخدا بنظر من بازی گرشاسپ خیلی بهتر از این بازیه چون همش باید بپری و بگیری و بکشی بالا بعد نیم ساعت واست عادی می شه

گرشاسب بهتره؟؟
خدا را هم قسم مي خوري؟؟؟؟ نظر خودتون را بگيد ولي لازم نيست خدا را قسم بخوريد و نظرات خودتون را به عنوان فكت مطرح كنيد....
..... please

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر